reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Hej Dziewczyny!

Dostałam kasę z ZUS-u za dwa miesiące (czerwiec i lipiec) i parę dni maja, bo rodziłam 28.05!!! Wyszła całkiem niezła sumka, więc niewiele myśląc poprosiłam moją mamę, żeby została z Juniorem, a ja pojechałam do Kielc na zakupy :-D Kupiliśmy z mężem dywanik do pokoju Małego i fajny żyrandol w kształcie księżyca! Jak zamontujemy, to zrobię zdjęcia i wstawię :tak: Ale się cieszę!!!

Anilku- trzymam kciuki za jutrzejszy chrzest! Oby Adaś przespał całą mszę :tak:

Matka Ewa- tak, jak pisze Dmuchawiec, teraz wyznaczają kontrole tak prewencyjnie. U nas też wszystko ok, a kontrola za dwa miesiące ;-)

Isis, Teri- urocze Maluszki!!! Do schrupania! :-D

Dmuchawcu- jak Ty pięknie stroisz swoje Pszczółki!!!

Junior wykąpany, śpi, ja już pokarm ściągnęłam, zaraz zjem kolacyjkę i idę spać, bo dziś mąż wstaje do Małego! Jak ja uwielbiam piątki i soboty!!! :-D:-D:-D:rofl2:

Dziewczyny, mam pytanko. Na początku Młody jadł 90-120 ml co trzy godziny, od kilku tygodni wypija 160 ml, ale chyba zaczyna mu nie wystarczać i daję już 180-200. Czy to możliwe, że to już kolejny skok w karmieniu i że Junior potrzebuje więcej? Nie chcę go przekarmić, ale też nie chcę, żeby był głodny, tym bardziej, że pokarm mam aż w nadmiarze (magazynuję w lodówce), więc spokojnie wystarczy :eek::baffled: Z góry dziękuję za pomoc i Wasze cenne wskazówki!

Dobrych nocek życzę!
 
reklama
Dzisiaj dzień o niebo lepszy od wczorajszego - i pod względem mojego samopoczucia i zachowania Smerfa.. Zobaczymy, co przyniesie noc :-p

Zaliczyłyśmy spacerek z Natis i Smile - co prawda nie było to 23 km, ale myślę, że jakieś 5-6km może przeszłyśmy.. w każdym razie w ten upał i tak liczy się razy trzy :rofl2::-D:laugh2:

Bona zazdroszczę tego, że w weekend Ty nie wstajesz do Michasia - ja mam takiego pecha, że co weekend jest jakaś imprezka i mąż musi dzielnie rodzinę reprezentować.. i raczej pożytku z niego nie ma :baffled:
Anilku kciuki za spokojny i przespany chrzest i super prezenciki :-p:-)
Dmuchawcu nie będę oryginalna i napiszę to, co już zostało napisane :-p Pszczoły śliczne :-) Gratuluję pomysłów, jak z takich księżniczek zrobić królowe :-)
Isis mój Smerf czasem poleży sam w leżaczku/łóżeczku itp.. czasem 3 minuty a czasem z 30, ale jest za malutki i nie zajmuje się sam sobą-nie widzi otaczających go zabawek i szybko się nudzi. Czasem noszenie też go nudzi.. A coraz mniej śpi :baffled:
Teri super Daria bawi się sama ze sobą :-D Jaka ona już duża i śliczna :-D
Kingusia oby więcej takich nocek!! Jak tego dokonałaś?? Zdradź sekret!! :-D
mikoto nigdy więcej kupnych past!! to najgorsze świnstwo - lepiej samej zrobić lub.. po prostu nie jeść :-p
Gosiak trzymam kciuki za psiaka, żeby jednak to był fałszywy alarm i żeby wszystko było dobrze!


Biorę męża na przetrzymanie - Tymek płacze w łóżeczku, a ja siedzę na bb i on biega do drugiego pokoju :-D:rofl2::tak:
 
ja tylko melduję ze zyję...
Dzis mały miał gorszy dzień, chyba przez ten upał bo w ciągu dnia mało spał i dużo marudził.W aucie nawet się tak rozwył ze nie szło go uspokoić...
Po kąpieli zasnął i jestem ciekawa jak to długo potrwa. Zatem zmykam też spać bo w nocy trzeba będzie wstać zrobić mleczko. A ok. 6.00-7.00 mój synek będzie juz wyspany.
 
Hej Kochane,
dziekuje za mile slowa lecz jednak czeka mego psiaka kolejna operacja...juz sam zabieg mnie nie przeraza tylko to, ze przez trzy dni po nie ma kto z nim zostac i mu pomoc. Wszysyc ktorzy wczesniej nam pomagali akurat powyjezdzali. Ostatnia szansa to moja siostra, ale czuje, ze bedzie niechetna choc oboje z mezem maja urlop , a z nim wystarczy z 4 godzinki posiedziec, pomoc wstac na siusiu, napic sie. Pozniej juz moja mama bedzie i tata.
Powiem, Wam ze jestem w szoku jak moj ojciec sie do psa przywiazal. Nigdy nie byl typem "zwierzowym" a teraz rtaka zmiana. Chcialam dac psiaka do hotelu aby tam sie nim zajeli bo rodzice musza do pracy wrocic. A ojciec az sie dzs poplakal, ze Snack sie obudzi po zabiegu w obcym miejscu. Licze bardzo na siostre

Dzis Tymek jakis marudny nie chce zasnac cos...chodze wkladam smoczusia w kolko...chyba w koncu padnie
Dobranoc . Oby jutrzejszy dzien byl lepszy. papa
 
Bona nie wiem jak na cycu ale na mm w tym okresie jest przewidziane 120-130ml co 4h

dmuchawcu ślicznie sukienusie!!!

anilku my tez dzisiaj chrzcimy. Powodzenia!

Palin jak nocka?

madzia, natis, smile jak Wam fajnie, że macie siebie tak blisko!

Teri, ISIS aż się buzia cieszy jak się na Wasze maluszki patrzy

Gosiak dużo zdrowia dla psinki Waszej!!! Tak karmię już tylko mm a laktacje zatrzymałam sama ściągając coraz rzadziej i coraz mniej mleka.

NATISku jak u Was?

ja właśnie księcia dygam na rękach bo jeszcze 20minut do jedzenia. Odkąd trzymamy się sztywno godzin tzn. Karmienie Może być pózniej ale wcześniej niż co 3-4h w zależności ile zje (schemat z puszki mleka) w rzadnym wypadku widzę OGROMNĄ poprawę w zachowaniu Feliksa.

Dzionek zapowiada się śliczny.

Mały Czasem potrafi leżeć 2h i oglądać a czasem po minucie jest dramat i płacz i noszenie na rękach

Wczoraj zaliczyliśmy zakupy. Na kącie zrobił się mega wir i zassało pieniądze ;-) (chociaż mam wreszcie ze 3 porzadne staniki, prezent urodzinowy dla K. Z głowy-buty do biegania sobie wybrał, prefumy, porzadne noże mojej ulubionej firmy FISKERS i kilka rzeczy do domu) a ja mam plan dzisiaj jeszcze trochę wydać. W H&M nowa śliczna kolekcja dzieciowa i już kolejny wir na kącie widzę.

Planuje tydzień nad morzem ale jak widzę entuzjazm mojego chłopa to mam ochotę sobie odpuścić :baffled:

Miłego dzionka i spokojnych Dzieciaszków życzę
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny, które stosowały sab simplex - jak dawkowałyście?

Smerfa całą noc bolał brzuszek, ale nie była to raczej kolka, tylko męczył się ze zrobieniem kupy strasznie :-:)-:)-( Dałammu 15 kropel przy karmieniu. Wydaje mi się strasznie dużo tego leku, gdyby dawać przy każdym karmieniu :baffled: Wcześniej próbowaliśmy espumisan, ale nie pomógł. Może mieliśmy zbyt małą dawkę tj 6-7 kropli 5-6 razy dziennie.. :confused:
 
U nas wczoraj też noszenie na rękach było. Może ten upał, co? Masakra.

Saara: pięknej ceremonii ( ja zawsze ryczę, co to będzie jak moje dzieci żenić się będą???:szok:) i udanej imprezki życzę.

Piję kawkę i do roboty. Muszę odprasować tych moich 4 mężczyzn. Chrzest o 17.00. A na 12.00 do fryzjera idę. A co!:-)
 
Sebastian umie sie bardzo długo zajmować sam sobą.. To chyba zależy od dziecka, Zuza była bardziej rzadna uwagi :) z klasyfikacji w Języku niemowląt okreslilabym go jako sredniaczka bo do aniolka troche mu brak- nie zasypia samodzielnie. Ale generalne to grzeczny i radosny dzidzius. Zuzia stanowczo była zywczykiem :)

Dmuchawcu, śliczna suknisia!

MatkaEwa, tochyba zależy od lekarza, u nas jedna wizyta.

Madzia, ja dawalam po 15 kropli co któreś karmienie. Teraz juz nie stosuje póki co.

Palin, boski uśmiech! Moj mąż tez syna by sie nie wyparł :)

Teri, śliczna corcia :)

Bona, gratuluje komplementow lekarza :)

A ja boje sie upałów...
:(

pozdrawiamy serdecznie! :)
 
reklama
witam dziś mega upałłłłł mąz był w domu dziś do 11 więc rano wyskoczyłam na zakupy żeby sobie coś kupić no ale oczywiście wróciłam z siatami ciuszków dla dzieci a sobie nic nie kupiłam ech matka polka :baffled:

Dari dziś senna jak zawsze w upały normalnie przesypia całe dnie jak jest tak gorąco a jak wstała o 6 na papu to potem sobie lezała gadała gadała a jak nikt nie zwracał na nia uwagi to poszła spac hihhi :-D a teraz dalej śpi to jeszcze córci dzis nie bawiłam ;-)nawet jej nie przeszadza wiercenie wiertarka bo u sasiada znowu jakis remont i mega hałas a Mała spi jak suseł :tak:

wczoraj przyszedł żółwik projektor gwiazd jej jak ona patrzyła na te gwiazdy na suwicie i agu agu do nich nie mogła sie na dziwić juz jest taka spostrzegawcza cos nowego to zaraz zauważy :tak:

Dmuchawiec ale piękne sukienki nie moge sie doczekac jak dari będzie miała juz tak z roczek i bedzie chodzic żeby ją w takie sukienusie stroic bo teraz to najwygodniej w bodziaku ;-)

madzia ja dawałam 15 kropel do każdej butli zuzyliśmy 2 opakowania a teraz sie nam skończyła juz 2 dni nie daje jej nic tylko 5 kr dikrofol na jelitka i odpukac cisza no ale ona ma juz 10 tygodni skonczone to moze jej jelitka juz lepiej pracuja

anielek ja tez zawsze rycze :zawstydzona/y::zawstydzona/y: na swoim ślubie ryczalam na komuni Dawida ryczałam na chrzcie Dari tez pewnie bedę ryczeć a jak się będą żenić to chyba się zarycze :laugh2::zawstydzona/y:

Bona moja Dari je teraz tak 100 / 120 co 3 /4 godziny nie dałaby rady zjeśc jeszcze 180 !!!! to mały głodomorek z Michasia albo moja dama trzyma linie i się nie przejada ;-):-D

u nas bioderka juz 3 raz bedą no ale u nas cos nie hallo było ostatnio :-(
udanych imprez chrzcielnych zycze :-D

a to wczorajszy uśmiech Dari do mamusi :-D
 

Załączniki

  • SAM_5038.jpg
    SAM_5038.jpg
    22,2 KB · Wyświetleń: 32
Ostatnia edycja:
Do góry