reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Hej
nie było mnie trochę, bo byłam u mamy. Nie nadrobię, bo czasu brak. Powiem wam kochane, że proszki zapisane przez pediatrę i robione w aptece, to jakieś czary!!! Moje dziecko już nie płacze całymi dniami. Śpi, kupki- Francja-elegancja. Cycek- wg zaleceń- w odstępie miniumu 2 godzin. Normalnie cud!!!:-):tak: Oby tak dalej.

A jutro chrzcimy Adasia. I Bogu dzięki imprezka w knajpce, bo sobie nie wyobrażam robić imprezy na 27 osób w domu w tym upale... :no:
 
reklama
witam ja od rana na obratoch dziś już po spacerku bo dziś szykuje sie mega upal więć o 9 poszlismy już na mały spacerek ale już się robiło za gorąco o 10 :szok:więc juz uciekliśmy mała spala na spacerku w gondoli na brzuszku co wzbudzało zainteresowanie przechodniów :-D teraz dalej spi a dzis ładna nocka od 22 do 4.30 amciu i dalej spanko do 8 z tatusiem a mamusia w tym czasie była na pobraniu krwi bo wczoraj gin zleił mi zbadanie poziomu prolaktyny bo nie karmie piersia juz całe 2 miesiące to powinnam miec juz okres a nie mam jeśli wynik bedzie podwyzszony to czeka mnie bromegon :baffled: czy jak to sie tam nazywa :-p nie uśmiecha mi sie tego brac bo tym sa podobno niezłe jazdy :baffled:a jeśli bedzie ok to tabsy
ogarnełam podłogi i piję już 2 kawkę w te upały po jednej kawie jeszcze sie nie dobudzam :cool:

natis oj biedne Wy kciuki za wypędzenie bakterii i tez Cie pociesze mój m jest w pracy od 7 - 22 :baffled:

oj małej się coś śni bo tak stęka przez sen :sorry:

dmuchawiec Helenka będzie na pewno pięknie wyglądać czekam na fotki po imprezie dziewczyny icały fotki ze chrzin i żadna nie daje nununu :-p ja oglądałm wczoraj te sukieniusie do chrztu i nie mogę sie zdecydowac na żadną bo wszystkie są takie słoooodkie :sorry:a te buciki :sorry::sorry::sorry:

gosiak biedny piesek współczuję :-(

isis
cudna żabka z Gabrysia :-D a Daria jak nie spi to sie ''bawi'' na macie troszkę troszkę z braciszkiem ''porozmawia'' ogólnie sobie tak leży nawet ze 2 godziny a jak zaczyna stekać to znaczy że już jest zmęczona i chce spać wtedy wystarczy 2 razy na rękach ruszyc i spi :szok: i ak jest już od ponad 2 tygodni normalnie odpukac ale cud miód :-D no ale Daria jest starsza od Gabrysia więc może jest juz inaczej teraz ją bardzo intersuja zabawki i jak jej włoże grzechotke do rączki to juz ja trzyma i wyma****e a jak sie ze zdziwieniem przygląda swoim rączkom :-) a jak ja dam do lusterka to sie tak smieje do swojego odbicia że az sie slini z tej radości i wyciąga raczki do swojego odbicia no boskie to jest :-D ogolnie jest bardzo wesołym dzieckiem i dużoooo się smieje oby tak dalej :-)

o a tu Daria bawi się sama ze sobą :-D na początku zdziwienie chwila skupienia i śmiech :-D
 

Załączniki

  • SAM_4978.jpg
    SAM_4978.jpg
    20,2 KB · Wyświetleń: 54
  • SAM_4976.jpg
    SAM_4976.jpg
    21 KB · Wyświetleń: 48
Ostatnia edycja:
witam . Też byliśmy wczoraj na usg bioderek . Byłam w szoku - nie było żadnej kolejki , umówieni byliśmy na konkretną godzinę i badanie trwało 10 minutek . Bioderka prawidłowe/ Lekarz był zdziwiony , że Jaś ma 5 tygodni - powiedział , ze duży chłopak . Mamy przyjść na kolejne badanie profilaktyczne za 2,5 miesiąca. Też macie takie zalecenie ????? Ja nigdy dwa razy z dziećmi moimi nie byłam .
Dmuchawcu - dziękuję za polecenie maści - Jaś też ostatnio wysuszony jakiś na twarzy . Już odstawiłam mleczko bo dosyć dużo wypijałam .
Isis - śliczny śpioszek :tak:.
Palin - uśmiech Mikołaja "pełną gębą " :-). świetny !!! Jaś się uśmiecha najwięcej rankiem wczesnym, jak mnie po nocy zobaczy :-). Powtarza się to co rano więc chyba świadomie....
Teri - Daria zgrabna panienka :tak:
Mały się obudził . Narka :-)
 
Isis - cudowna zabeczka, zeby moj tak chcial polezec
Teri - Daria sliczniutka jest
Anielek - udanych chrzcin

My tez zaraz zjemy i pojdziemy na spacer...szkoda w domku siedziec, ale czekam do konca aukcji moze uda sie mate wylicytowac
 
Teri my też już po spacerku, siedzimy teraz na dworze w cieniu. W słońcu nie da się wytrzymać. Mam nadzieję, że wkrotce i nasza Zosia bedzie chciala dluzej sama polezec. Teraz max. To 15-20min.

Anilek udanych chrzcin! Czyli przypuszczenie z nietolerancja laktozy bylo mylne? U nas ponoc to chwilowa nietolerancja. Mam nadzieje, ze wkrotce minie

Gosiak biedny psiak!
 
hej
upal troche u nas odpuscil,ida burze za to i strasznie duszno...

u nas to samo,maly zabawi sie pare minut potem jeczy zeby go wziasc,nie lubi byc sam,tez zamowilam mate edukacyjna mam nadzieje,ze sie sprawdzi.Ogolnie moje dziecko spi pol godziny,budzi sie ,beczy,biore na rece ,uspokaja sie i zasypia,odkladam i znowu beczy i tak w kolko do nastepnego karmienia,szalu mozna dostac:wściekła/y:
isis piekniasty spioszek:-)
Anilek udanych chrzcin,my chrzcimy w listopadzie dopiero,za miesiac sie przeprowadzamy i potem czekam az rodzinka z Polski przyjedzie
co dzis gotujecie? nie mam weny...
 
Elo.
Wczorajszy uśmiech był zdradziecki. Pierwszy raz nasz Pierworodny dał popalić w nocy. Później pół dnia było dobrze (aż do powrotu ze spaceru) i od 15 znów coś się zaczyna dziać. Nie wiem, co mu jest. Kupy i bączki idą ładnie, a tak jakby go dupcia bolała (bo już sama nie wiem, co może mu być). Przed chwilą zasnął (wtulony we mnie), więc zaraz zmykam się położyć i odespać trochę nockę (boję się, że kolejna może być podobna).
Mikołaj kropka w kropkę Tata (nie wyprze się). Aż trochę zazdrosna jestem.

Matka Ewa – ja też mam na kontrolę bioderek zgłosić się drugi raz, pod koniec września (za 2,5 miesiąca). I też wszystko ok. u Mikołaja. Widać tak mają.

Maja – u nas dziś był pstrąg pieczony w folii. Mam nadzieję, że wena przyniosła Ci coś miłego.

Gosiak – przykro mi z powodu psa. Oby to jednak nie było nic poważnego.
Teri – Daria przesłodzi utka. Ciekawe, czy Mikołaj będzie się interesował kolegą z lustra.
Isis - zazdroszczę Ropuszka. Mikołaja ciężko przekonać do poleżenia na brzuszku (nie mówiąc o spaniu). Mikołaj najczęściej przy cycku zasypia (nawet jakby dopiero wstał), najwyżej za chwilę się budzi i wtedy albo leży, albo woła (i trzeba mu organizować „atrakcje”: grzechotka, mata, tańce, bujaczek, zabawa w miny).

No mykam na łóżko. Miłego popołudnia (u nas się rozpogadza i robi ciepło – czyżby złe dni mijały?)
 
Co do bioderek- to teraz tak jest, że na kilka wizyt kontrolnych trzeba się zgłaszać:tak: nawet jesli wszystko jest ok.

Na zakupy dziś wyszłyśmy o 11.30. Zaliczyłyśmy pizzerię-pszczoły były zachwycone, jadły pizzę równo, opiły się sokiem po czym Maryś zasnęła.
Kupiłam świecę do chrztu, maleńkie pończoszkowe rajstopki:tak: i w Pepco czerwone lakierowane balerinki idealnie pasujące do sukienek, w które mam zamiar wystroić pszczoły na chrzest 3401244274.jpg. Do tego mamy białe bolereczka z guziczkami w kształcie truskawek i białe opaski na włoski:-)
Sukienki oczywiście używane na allegro kupiłam.
 

Załączniki

  • 3401244274.jpg
    3401244274.jpg
    29,2 KB · Wyświetleń: 42
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry