reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Ailatan ciesz się że nie masz. Mnie na razie tylko muli a i to jest strasznie uciążliwe.

Fioletowa później będzie super. Na razie mam problem bo mam 36m kw mieszkanie i nie mam nawet miejsca na 2 łóżeczka. No i mam tylko jedną parę rąk do pracy. Ale i tak się bardzo cieszę. Tyle czekaliśmy.
 
reklama
nie bój się tylko się ciesz, póki masz bezobjawowo ;-) jak się uda to będziesz miała bez mdłości, a jak źle pójdzie to będziesz rzygać cała ciążę... któraś pisała że jeszcze na porodówce puściła pawia ;-)

wiem że są dziewczyny które w ciąży biorą ślub, ale ja osobiście odradzam [wiem, mam w głowie SWOJE doświadczenia ciążowe i nie są one jakieś powszechnie obowiązujące, ale...] - nie wiesz jak się będziesz czuła, za te kilka miesięcy, nie wiesz czy nie będziesz w szpitalu, nie wiesz czy nei będziesz musiała leżeć, nie wiesz ile lekarstw będziesz musiała przyjmować, albo zaczniesz puchnąć, albo albo albo
chyba nie warto przeżywać ślubu w stresie
moim zdaniem lepiej spokojnie przezyć ciążę, poczekać kilka miesięcy i wtedy się pobrać, a nie pobierać się na gwałtu rety - i ani jednym w pełni się nie nacieszyć, ani drugim
życzę ci oczywiście, nudnej książkowej ciąży, ale niestety życie to nie je bajka i różnie może być

marcysiowa ty jesteś po clo? pachnąca też będzie miec bliźnięta i jest właśnie po clo
 
Witam z rana :-)

Dziś się wyspałam w końcu :-) Mam dziś wizytę na 15.20 u gina - trzymajcie kciuki ;-)

Isis -czytałam,że farbujesz włosy-nie boisz się? Ja poczekam aż sie skończy I trymestr i pojde do fryzjera zrobić pasemka bo juz mam spore odrosty.
W pierwszej ciąży raz farbowałam (rownież pasemka), było to 5 miesiacu, fryzjerka zrobiła mi kilka pasemek, ale sama mówiła że ona odradza dziewczynom farbowanie. Robie sobie sama zawsze henne brwi, ale teraz też jeszcze nie robiłam-jakoś boję się zeby nie zaszkodzić dziecku.
A Wy co myślicie na ten temat?

Farbowałam pianką bez amoniaku więc chyba nic się nie stanie. Najbardziej szkodliwy jest amoniak jak się go wdycha.
 
nie bój się tylko się ciesz, póki masz bezobjawowo ;-) jak się uda to będziesz miała bez mdłości, a jak źle pójdzie to będziesz rzygać cała ciążę... któraś pisała że jeszcze na porodówce puściła pawia ;-)

wiem że są dziewczyny które w ciąży biorą ślub, ale ja osobiście odradzam [wiem, mam w głowie SWOJE doświadczenia ciążowe i nie są one jakieś powszechnie obowiązujące, ale...] - nie wiesz jak się będziesz czuła, za te kilka miesięcy, nie wiesz czy nie będziesz w szpitalu, nie wiesz czy nei będziesz musiała leżeć, nie wiesz ile lekarstw będziesz musiała przyjmować, albo zaczniesz puchnąć, albo albo albo
chyba nie warto przeżywać ślubu w stresie
moim zdaniem lepiej spokojnie przezyć ciążę, poczekać kilka miesięcy i wtedy się pobrać, a nie pobierać się na gwałtu rety - i ani jednym w pełni się nie nacieszyć, ani drugim
życzę ci oczywiście, nudnej książkowej ciąży, ale niestety życie to nie je bajka i różnie może być

marcysiowa ty jesteś po clo? pachnąca też będzie miec bliźnięta i jest właśnie po clo

No dokładnie, najważniejsze, że chcemy być razem :) Papierek nic nie zmieni ;)
 
Fioletowa ja jestem po ivf.

A mi się humor zepsuł. U mojej mamy wszyscy załapali żołądkową czyli ja mam zakaz wstępu. A jutro miał być taki pyszny obiadek, miałam zobaczyć siostrzeńców. Do tego nie wiem co mam zrobić. Kuzyn męża urządza jutro imieniny. Boję się jechać bo jeszcze jakieś choróbsko załapie. Wiecie jak to jest - kilkanaście osób w małym pokoju. Mama mnie trochę nastraszyła ale ma rację. Poza tym nie wiem czy dojadę te 40km bo mnie muli ciągle. Rodzina jeszcze oficjalnie nie wie, że jestem w ciąży i nie mogę zadzwonić spytać - sorry czy ktoś z gości jest chory? A z drugiej strony nie chcę przesadzać i żyć teraz pod kloszem. Co o tym myślicie?
 
Marcysiowa ja bym nie jechała - niedługo święta będzie okazja odwiedzić

Ja włosy farbuje normalnie i w pierwszej ciąży też farbowałam

Kurdę od kilku dni mnie tak muli!!!!!!! Wolałabym się porzygać niż się tak męczyć :confused2: Do tego te upławy brunatne....Jutro wizyta zobaczymy o co chodzi.

Dzisiaj K. wraca trochę się poprzytulam i może wrócę do normy:sorry2:


Ja chcę poprzedniej ciąży! bez upławów, bez mulenia, bez wymiotów, bez pryszczy na twarzy, bez bólu głowy, bez zawrotów głowy....jednymi słowy bezobjawowej!!

Miłego dnia
 
heh miałąm cichą nadzieję,że nudności sie skończą a tu d.... Teraz jak zbliża się glód to mdli mnie strasznie tak ,ze muszę szybko coś wszamać:-Ddaję rade. W robocie nikt nic nie wie. Nie daję po sobie znać. Zaciskam zęby i do przodu. Zaczekam do końca 14 tyg:sorry:
U mnie to jest tak,że zanim wiem,że jestem głodna to mam nudnosci.:-D
A ja za to mam na odwrót, jak się przejem to mnie strasznie cofa :/

Ja też miałam farbować włosy ale jak dowiedziałam się że jestem w ciąży to sobie odpuściłam, wolę nie ryzykować.

Nie mam kompletnie żadnych mdłości, czy to normalne? Możliwe że nie będę mieć wcale?
Możliwe i zazdroszcze :)

jestem po wizycie to 5 tydzien i 4 dzien, serduszko już biło.
no to gratulacje serduszkA :)

Kingusia nie ma czego zazdrościć. Masz dwoje dzieciątko i to jest ważne. Ja po prostu będę wielka jak szafa trzydrzwiowa, będę miała cycki do pępka i spać nie będę przez rok. Poza tym rewelacja. A tak na prawdę to się bardzo cieszę. :-)
ALE się uśmialam z twojego opisu :) Widziałam ostatnio zdjęcie na watku z ciążą bliżniacza mamuśki która miała dwójke w brzuszku. A brzuszek miała taki malusi i zgrabniusi że nie mogłam w to uwierzyc. Ja z jedną miałam większy :) Więc to nie reguła możesz miec też mały zgrabny brzusio :) Zresztą wszystkie ciążowe brzusie są fajne :)

Piątek :D 8h w pracy i jedziemy do rodziców, dowiedzą się, że jestem w ciąży, ciekawa jestem reakcji :) My nie mamy ślubu, więc boje się, że będą nas namawiać, ale teraz na pewno na wariata nie chcemy, na spokojnie jak się urodzi dzidzia to wtedy za jakiś czas się tym zajmiemy :) Miłego dnia dziewczyny :) aha i jeszcze mam pytanko od którego tyg macie mdłości i wymioty? Bo ja narazie nie mam, tego się boję :/
Przy ciąży z Wiki tez nie mieliśmy śluby, wzieliśmy go 11miesięcy po urodzeniu małej i była to dobra decyzja :)
Ailatan ciesz się że nie masz. Mnie na razie tylko muli a i to jest strasznie uciążliwe.

Fioletowa później będzie super. Na razie mam problem bo mam 36m kw mieszkanie i nie mam nawet miejsca na 2 łóżeczka. No i mam tylko jedną parę rąk do pracy. Ale i tak się bardzo cieszę. Tyle czekaliśmy.
Ja mam nie duzo większe mieszkanie. Ale kiedys planujemy kupic wieksze/
Fioletowa ja jestem po ivf.

A mi się humor zepsuł. U mojej mamy wszyscy załapali żołądkową czyli ja mam zakaz wstępu. A jutro miał być taki pyszny obiadek, miałam zobaczyć siostrzeńców. Do tego nie wiem co mam zrobić. Kuzyn męża urządza jutro imieniny. Boję się jechać bo jeszcze jakieś choróbsko załapie. Wiecie jak to jest - kilkanaście osób w małym pokoju. Mama mnie trochę nastraszyła ale ma rację. Poza tym nie wiem czy dojadę te 40km bo mnie muli ciągle. Rodzina jeszcze oficjalnie nie wie, że jestem w ciąży i nie mogę zadzwonić spytać - sorry czy ktoś z gości jest chory? A z drugiej strony nie chcę przesadzać i żyć teraz pod kloszem. Co o tym myślicie?
Ja bym nie ryzykowala.

Witam się dzisiaj z wami :p Dzisiaj zeczeliśmy z fasolką 3miesiąc :)
 
reklama
Marcysiowa ja bym nie jechała - niedługo święta będzie okazja odwiedzić

Ja włosy farbuje normalnie i w pierwszej ciąży też farbowałam

Kurdę od kilku dni mnie tak muli!!!!!!! Wolałabym się porzygać niż się tak męczyć :confused2: Do tego te upławy brunatne....Jutro wizyta zobaczymy o co chodzi.

Dzisiaj K. wraca trochę się poprzytulam i może wrócę do normy:sorry2:


Ja chcę poprzedniej ciąży! bez upławów, bez mulenia, bez wymiotów, bez pryszczy na twarzy, bez bólu głowy, bez zawrotów głowy....jednymi słowy bezobjawowej!!

Miłego dnia

Haha to chyba marzenie każdej z nas żeby nic nam nie dolegało :-) nie ma tak dobrze.

Ja dzisiaj od rana sprzątam, ale chyba muszę się zebrać i pojechać opony wymienić , bo w nocy był mróz i troszkę śniegu popadało.

Dziewczynki dodawać swoje brzuszki!!!! :happy2:

Miłego dnia..:happy2:
 
Do góry