reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Hej
Gratulacje dla nowych mamusiek i dzieciaczkow:-)

Natisku trzymaj sie kochana. Nie wiem nawet co napisac zeby cie pocieszyc. Powinnas w domu cieszyc sie coreczka i byc z mezem i natalka. Zdrowka zycze!

Fioletowa dzien w biegu:-)

Dmuchawiec 40 tydzien:-) czekamy na Helenke:-) Mialam Ci kiedys napisac, nie daj sie zniechecic do imienia bo jest super i idealnie pasuje do pszczolek. Taki typ imion masz, ze idealne jesc to Zosi i Marysi:-)

Do mnie dzis przychodzi kolezanka, tak sobie mnie to cieszy, miala byc po 10 jest 11:30 a jej nie ma.
 
reklama
Paulus- dzięki!!!:-):-):-):-):-):-):-):-)

Jasio jest pięęęęęęękny!!!!!!!!!!!!

Idac za Waszym przykłądem napompowałam pszczołom basen, tzn pomka napompowała. Ale zapowiedziłąm, ze dziś wody nie nalejemy(nie chcę dźwigać) No i niby, że ok, będą sobie tylko leżeć i książeczki w basenie czytać na balkonie, radości co niemiara, a teraz beczą o ta wodę:rolleyes2::sorry: I co tu robić?
 
Ostatnia edycja:
Dmuchawiec - małe wiaderko od dziewczynek i dawaj czadu ;-) chodzić możesz, tylko nie dźwigaj za dużo :-)


Jaś cudny, piękny!!! Duży chłopak :-)
 
P1220379.jpgP1220381.jpgP1220383.jpgP1220384.jpgP1220385.jpgP1220386.jpg
 

Załączniki

  • P1220379.jpg
    P1220379.jpg
    37,1 KB · Wyświetleń: 66
  • P1220381.jpg
    P1220381.jpg
    32,6 KB · Wyświetleń: 60
  • P1220383.jpg
    P1220383.jpg
    40,4 KB · Wyświetleń: 53
  • P1220384.jpg
    P1220384.jpg
    42,7 KB · Wyświetleń: 63
  • P1220385.jpg
    P1220385.jpg
    40,2 KB · Wyświetleń: 53
  • P1220386.jpg
    P1220386.jpg
    29,9 KB · Wyświetleń: 52
Witamy wszystkie nowe dzieciaczki, Jasio przeuroczy :)
U mnie dzieci śpią, więc myślałam, że będę miała chwilkę nadrobić, a tu położna się zapowiedziała, że zaraz będzie, dobrze, że poprasowałam.
Nie mam siły jakoś specjalnie sprzątać, bo przypałętało mi się przeziębienie okropne... Ech chyba spiorę jednak kanapę, bo wstyd taka uwalona kupą jest :) i powiedzcie mi, jak to możliwe, że dziewczynka też osikała mi całe oparcie :D
Dwupakom życzę szybkiego rozładunku i lecę, bo z niczym się wyrobić potem nie mogę.
 
reklama
Witam się,
u nas dzisiaj upalnie. Pierwszy raz odkąd wróciłyśmy ze szpitala otworzyłam w pokoju okno, bo taka duchota, że nie sposób już było wytrzymać:sorry:.
Jutro pierwsze wyjście na dworek, mam nadzieję, że pogoda dopisze:tak:, a w piątek wizyta kontrolna w przychodni. Muszę jak najszybciej zgłosić się z małą do przychodni po skierowanie do ortopedy, bo w szpitalu stwierdzili złamanie prawego obojczyka. Pani dr uspokoiła mnie, że nie ma się czym denerwować, bo to się już ładnie zrasta i nie powinno być żadnych komplikacji, ale dopóki nie potwierdzi mi tego ortopeda, to nie będę spokojna:sorry:. Już mam schizy, że mniej rusza tą prawą rączką i się denerwuję:-(.

Poza tym u nas wszystko ok. Oliwka grzeczniutka jak aniołeczek, nocki się ustabilizowały, budzi się przeważnie co 3 godz na jedzenie.

MatkaEwa, gratuluję!!!! wreszcie możesz już tulić Jasia:-):-):-)

Anula, Minnie, już niedługo i na Was przyjdzie kolej. Wiem, jak się czujecie, bo przechodziłam to samo, ale dacie radę. Jak pozostały mi już dwa dni do wywołania, to odpuściłam, bo wiedziałam, że i tak przecież urodzę.
Trzymajcie się, będzie dobrze:tak:. &&&&&&&&&&&

Dmuchawcu, śliczne masz pszczółki. Widać, że niewiele im potrzeba do szczęścia:tak::-D

Natis, przykro mi, że jeszcze zostajecie:-:)no::zawstydzona/y:. Oby wyniki w końcu się poprawiły. Mocno za Was trzymam kciuki

Powiedzcie mi, ile mam czasu na dostarczenie do zakładu pracy aktu urodzenia i zaświadczenia o urlop macierzyński?
 
Do góry