reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

No Ewa już po :) Serdeczne gratulacje ;)
Anula pomyśl tak: Max jeszcze 7 dni i dzidziuś będzie z wami :) (ale wiem co czujecie przeterminowane... Wiki była 12 dni po terminie...)

Minnie no to teraz tylko skurcze by się przydały a 2 cm to już dobry początek.

Ale fajnie jest móc znowu troszkę z wami popisać :)
 
reklama
Witajcie :biggrin2:

Natis
no to kciuki aby Was szybciutko wypuścili, i żeby przeszły Ci dolegliwości!
Anula smacznego pączusia :-D czwartek już tuż tuż :-D
Mikoto kciuki dalej zaciśnięte ;-)
Dmuchawcu kawkujesz? dzisiaj dołączam do Ciebie z kawusią :-D

U nas słoneczko od rana, także na pewno będzie upalnie... W sumie to nie wiele nas 2w1 chyba zostało :-p z tego co mi się wydaje to teraz więcej mamusiek rozpakowanych się odzywa niż 2w1, chyba że mi się tylko wydaje :biggrin2::-p

Edit:
MatkaEwa przeczucia się sprawdziły, jeszcze raz gratuluję :-D
 
Ostatnia edycja:
Natis, Dmuchawiec- cieknacy cycus rzeczywiscie nieziemski, wiec wlasnie od incydentu karmi z pieluszka, choc i tak czasem przesiaknie :-D

Natis - trzymam kciuki, abyscie wreszcie wyszly do domku
Dmuchawcu - gratki 40 tyg!!!

Dziewczyny nie wspominajcie o paczkach. Tu tylko tescowe sa, a to nie to samo co nasze. I przez pol ciazy za mna lazily!!!!

Laski - ale upaly macie WOW.....ja sie modle aby w nastepny tyg. bylo w miare aby spacerek zaliczyc


oki spadam maly cos sie wiercic zaczyna ..milego przedpoludnia:)
 
hej dziewczyny

ja od rana pranko, potem nie chcę myśleć ile składania i prasowania mnie czeka
poza tym u nas spokój i nuda, Arturowi znudziła się już dieta [a musi wytrzymać do niedzieli] z syropem jakoś się zaprzyjaźnił [ten mamy do poniedziałku]

u nas znów upał, muszę męża ścignąć wieczorem do podlewania kwiatków bo mi wszystko uschnie w ogródku
sama bym wyszła, ale za goroąco, a dwa dni temu zjarałam sobie ramiona nie wiem kiedy :-(

gratulacje MatkaEwa :D
 
No to wywolalam MatkeEwe do tablicy, a ona juz Jasia tuli :-D . Kochana, ciesze sie niezmiernie i ogromne gratulacje! :-)

Anula - jutro od razu beda wywolywac? No to juz sama na placu boju przeterminowanych zostane, ale Ty masz poki co pierwszenstwo, wiec musze puscic przodem ;-) Bede trzymac mocno kciuki! Chyba, ze sie jeszcze synek wystraszy i sam postanowi wczesniej wyjsc :-)
 
Matkaewa ogromne GRATULACJE!!!

My niestety zostajemy. Coś się hoduje w posiewie. Nie wiadomo co. Jutro ma być antybiogram i się okaże cży trzeba włączyć antybiotyk cży wystarczy probiotyk. Jak probiotyk to nas wypuszczą, jak antybiotyk to jeszcze od jutra min tydzień. Nie mam już sił :-:)-:)-(

U mnie lepiej, Darek przywiózł mi rano smectę i po jednej już jest ok.

Sorki, ze tak tylko o sobie.
 
reklama
Hej:)

Ja tylko szybciutko witam się w biegu... Dzisiaj trochę się dzieje, na 07:30 byliśmy załatwić akt urodzenia, wszystkie dokumenty do pracy dot. macierzyńskiego i ubezpieczenia są już na poczcie:)))

Teraz jedziemy z Frankiem na pobranie krwi (kontrola bilirubiny), a później przychodni do nas położna, także odezwę się jak będę po...

Młody dzisiaj w nocy :szok: Zasnęliśmy ok 23:00... a rano obudzili mnie sąsiedzi bo drzwi się na dole zepsuły... była 03:40... szybko budziłam Franka na jedzenie... pociumkał i dalej spanko do 08:30... nie wiem czy to jest normalne, dzisiaj muszę o wszystko wypytać!

Mikoto to już jutro wow:))))) co do jedzenia szpitalnego u mnie też było całkiem całkiem. Nic prócz picia mi nie dowozili:))

_anula kciuki zaciśnięte!!!!!! informuj nas na bieżąco!

ok resztę nadrobię później:)

Edit: Natisku Wy to biedne jesteście:((( współczuję. Mam nadzieję, że probiotyk wystarczy.... trzymajcie się tam dzielnie.
 
Do góry