reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Dziołcha! Ty sie lepi łopanuj i nie gaodoj tyla!!!!!!!!!:crazy: Bo w dupe dom!!!!:crazy:

hahaa3.gif
No to żeśta uradziły
newsmilelyt6.gif


MatkaEwa jak się odwróci to sn

madzia ja nawet nie wiem ile u nas, bo czujnik temperatury nadal nie zamontowany na zewnątrz
Grrrr25.gif


Właśnie zrobiłam porządek w szafie na korytarzu - znów mogę schowac odkurzacz
yahoo.gif
 
reklama
Cześć Dziewczyny! Ale was tu dzisiaj mało.
Mikoto, Dmuchawiec i Anilek jak zwykle pełne werwy, normalnie zazdroszczę bo mnie coraz ciężej cokolwiek zrobić, byle do środy. Zresztą przy moich mężczyznach (tym dużym i małym) to i tak nie ma sensu sprzątać bo zaraz jest tak samo a ja wolę robić cokolwiek w domu jak jestem sama. Za chwilę będę bawić się we fryzjera, muszę obciąć mężusia i synusia.
Madzia - w którym szpitalu będziesz rodzić?
 
U nas też dzisiaj gorąco ;-)
Moje kochane dziecko spało godzinę na spacerku, przełożyłam ją do łóżeczka i śpi dalej, jestem w szoku :-)
 
Dmuchawcu - a skąd Ty gwarą śląską się tak biegle posługłujesz ?????:-D:-D:-D
Pustki na bb rzeczywiście . Idę poczytać książkę .

Jak Gosiak urodziała to i ja urodzę :rofl2:. Chwała Bogu już po wszystkim .:tak:
 
Ostatnia edycja:
ja pierdzieluluuu ależ hoty nam ostatnio tętnią życiem. A Ty MatkaEwa - kochana zastopuj !! a ja gdzie ?? teraz to ja chyba najbardziej przeterminowana jestem :p I upominam się o pierwszeństwo :p Ależ dziś pogodaaaaaa cudowna :) ale ja siedzę w domu co by się w weekend nie zaczęło :p brzuch się spina od czasu do czasu - zobaczymy :) ale za to pranie tak cudnie schnie :D miałam zrobić dwa ale wyszły trzy :p tzn trzecie się pierze :D
Madzia - powodzenia, oby szybciutko Ci tą cesarkę zrobili :) hmmm dziewczyny, które mają dziś jaśniejsze rozumy - co się szykuje na ten tydzień zaplanowane ?? hmmm wczoraj mi koleżanka opowiadała o znajomej, która miesiąc przenosiła :D trafiła do szpitala 2 tygodnie po terminie, ale okazało się, że lekarze nie brali pod uwagę tego, że ona miesiączkę miała nie co 28 a co 34 dni :D czujecie tak miesiąc przenosić ?? kurde ja już mam 3 dni po i mam dość a co dopiero tyle :D ale szczęście w nieszczęściu dzidziuś był zdrowiuteńki p normalnie cud.
 
Kingusia u nas tez gorąc łokrutny!:sorry2:

Anula- :-DTy raz chcesz rodzić , raz się w domu bunkrujesz, co by nie rodzić...oj Ty!:-D

A ja chyba musze przerwe w porządkowaniu zrobić i skoczyć na zakupy. Ale najpierw liste zakupów musze zrobić:baffled: a jakoś ostatnio nie mam głowy do planowania i ide do sklepu z lista, a i tak wracam bez połowy potrzebnych rzeczy:sorry2:
 
Witam jak zwykle nie z rana tylko ze środka :-p po obiadku - biała kiełbaska była :tak:

Wczoraj pisałam, że mnie mój wkurzył. Gdybyście widziały co się działo później - istna awantura, wrzask i łzy, wrzuty i pretensje - wszystko na raz. Ja wylazłam w pewnym momencie na balkon i... nie dokończę... :-(
A śniło mi się ostatnio, że jem robaczywe jabłko - jadłam, znalazłam robaka i szybko wyrzuciłam... no ciekawe.

Dzisiaj już lepiej - ale mam niedosyt - w sensie, że nie wszystko sobie wyjaśniliśmy. Ech...

Trochę się pożaliłam...


Anilek - napisałam Ci PW :tak:

Muszę się pochwalić - dziś już misiek siedział w chuście w pionie i zdaje się, że tak to właśnie ma być - fakt zajęło mi to duuuuuużo czasu, aleeee próba była jedna i udana :) Muszę wejść w wprawę. Na wątku zakupowym są linki instruktażowe do wiązania chust - zapodane przez Dmuchawca, a jakże :tak::tak::tak:

Mam pytanie do mam, które użytkują 4kołowce ze swoimi pociechami - zadowolone jesteście? Sprawdzają się? Ja nadal z bryką w ciemnym lesie, wstyd...

Wypiłabym kawkę z mleczkiem, a raczej mleczko z kawką ale nie chcę nadwyrężać serduszka mojego brzdąca, więc mleko wleję do...herbaty. A co :-)
Miałam coś jeszcze napisać ale zapomniałam co :baffled::baffled:
Edit: przypomniało mi się - ile miałyście koszul w szpitalu? W moim szpitalu wymagają 3 sztuk. Ale zastanawiam się czy nie mogę sobie jednej sztuki zamienić np na pidżamkę - mi i tak w nich wygodniej, niż w tych koszulach. Chociaż pewnie taka cwana jestem bo nie rodziłam, a jak przyjdzie założyć gumkę od spodni na brzuch to się za przeproszeniem zes***m:-D

O i wiecie jaka niespodzianka mnie spotkała - założyłam 1.06 firemkę i zgłosiłam się do sellgros'a po kartę. Po tygodniu przychodzi karta i bon na 50zł do wykorzystania bez kwoty minimalnej całych zakupów:-D Dziś właśnie wykorzystany - zamiast 150zł zapłaciłam stówkę :-D I mam w końcu pampersy!! akurat jedna paczka była rozpieczętowana z pieluchami na wierzchu, to sobie wyjęłam, rozłożyłam, pomacałam i... jaaaakie słodkie :-D:-D Pewnie mi przejdzie zachwyt po spotkaniu z zawartością aleee póki co - to jest fascynacja ślepego do baby jagi (i niech trwa) :-D:-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry