reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Anilku- dokładnie!:sorry2:Lepszego momentu zmywara sobie nie mogła znaleźć.

Tym razem Ty ode mnie masz order za podłogi i pokrowce:tak::-)

Kurka, coś mi się brzuch spina i boli mnie w krzyżu:baffled:
Tyle piszemy o rodzeniu, że nic tylko wypatruję objawów.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam. Ja też już dziś przeterminowana i bez jakichkolwiek oznak porodowych :-(. Jaś tak się wiergoli , ze mnie wszystko boli. Czuję go wszędzie - dosłownie . Macie też tak ??? Jakby mi rączki wkładał do szyjki i w pachwiny .
Wczorajsze porządki nic nie dały więc dziś na zakupy pojechałam i siaty dźwigałam do samochodu . Jak mnie nie ruszy to już nie wiem co robić ???? Chyba jednak trzeba czekać cierpliwie....
A Wy kochane widzę porządki cały czas na topie . Ja już mam dosyć . Wczoraj sprzątałam dziś już sajgon znowu wszędzie . Syzyfowa robota.
Smile - kciuki za spadek wyników &&&&&&&&&&&&&&&&&
Minnie - solidaryzuję się z Tobą w przeterminowaniu
Dmuchawcu - Ty urodzisz następna według mnie - tyle porządkujesz , ze w końcu zaowocujesz:-D
Anula - już sobie wyobraziłam tego lekarza jak na koniu do porodu przyjeżdża :-D

No a co z rodzącymi ???? Aśka , Gasiak ???? Macie już dzidolki przy sobie ????
 
Dmuchawcu muszę wykorzystać ten patent z malinami - rodzince na pewno posmakuje (często gęsto dodaję pięknie przyozdiobony słoiczek z przetworami do prezentu) - ja uwielbiam te pestki
sliniak_1.gif


anilek ja też właśnie czekam aż podłogi wyschną - zostanie tylko korytarz do zmycia i łazienka - ale to już wieczorem, po szałerowaniu się
oregonian_showersmile.gif
Wtedy zresztą najlepiej sprzata mi się łazienkę - zaparowane, także pięknie wszystko schodzi. Dałaś czadu z tymi pokrowcami - ja muszę zaprać jeszcze dywan - nie wiem skąd, ale mam ciemną plamę
wallbash.gif
Fajnie macie, że się dzisiaj wyrwiecie na imieniny - my nigdzie dawno nie byliśmy, pomijam grille i kawy na tarasie. Ja chyba jutro będę miała gości - czekam jeszcze na wiadomość
tralala.gif
Chociaż wolałabym wiedzieć sporo wcześniej, żeby coś smacznego przygotować.

MatkaEwa
Witam. Ja też już dziś przeterminowana i bez jakichkolwiek oznak porodowych
unhappy.gif
. Jaś tak się wiergoli , ze mnie wszystko boli. Czuję go wszędzie - dosłownie . Macie też tak ??? Jakby mi rączki wkładał do szyjki i w pachwiny .
Wczorajsze porządki nic nie dały więc dziś na zakupy pojechałam i siaty dźwigałam do samochodu . Jak mnie nie ruszy to już nie wiem co robić ???? Chyba jednak trzeba czekać cierpliwie....
A Wy kochane widzę porządki cały czas na topie . Ja już mam dosyć . Wczoraj sprzątałam dziś już sajgon znowu wszędzie . Syzyfowa robota.

Mnie najbardziej wierci się Maleństwo jak leżę na lewym boku, normalnie nóżki czuję w kroczu. Nieźle się nadźwigałaś - może jednak coś ruszy. A ze sprzątaniem to już chyba tak jest - a zwłaszcza przy dzieciach.

No właśnie - co u gosiak i Aśki - sprawdzam co chwilę Hoty, a tam zero wieści od nich...
 
Dziewczyny odkąd lekarz na wczorajszej wizycie powiedział mi, że rozwarcie mam na 2cm i najpóźniej w poniedziałek o 7 mam się stawić w szpitalu (chociaż nie wyklucza, że w weekend może się coś zacząć dziać:baffled:) panikuję.. Zaczęłam martwić się, co z Mateuszem, czy CC bardzo będzie tym razem bolało, ile będę w szpitalu siedzieć i najważniejsze, czy z Tymkiem będzie wszystko ok:baffled: Zwariuję przez te godziny.. ale póki co Tymek ma zakaz wyjścia, bo jutro o 13:30 Mateusz ma egzamin z aikido - potem niech się zacznie coś dziać, bo mnie te czekanie wykończy :-p

Dzisiaj sprzątam, ale powolutku, żeby nic nie rozkręcić.. Chciałam na zakupy jechać, ale mąż mi powiedział, że oni sobie poradzą, jak mnie nie będzie, bo blisko mamy osiedlowy sklep w którym jest wszystko, co im potrzebne, czyli chipsy, piwko i kubusie play :-p
 
madzia - wszystko będzie ok. Ale rozumię Cię bo ja też w stresie jestem . Czwarty poród a ja się czuję zielona . I też się martwię żeby wszystko poszło dobrze a Jaś był zdrowy . Ty przynajmniej wiesz kochana , ze w poniedziałek czekanie się skończy :tak:.

Mikoto - a jak się jeszcze zwyrtnie główką w dół to SN ??? Współczuję nóżek na dole w takim razie :baffled:
 
MatkaEwa nie do końca - w poniedziałek mam się zgłosić do szpitala, ale lekarz nie gwarantuje mi CC w ten dzień, bo nie wie, ile innych przypadków będzie. Jednak będę go molestować - nie mam zamiaru siedzieć bezczynnie w szpitalu przy 31'C i słoneczku za oknem :-p:rofl2::-D
 
reklama
Do góry