reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

sa_raa teraz tez bedzie dziewczynka :szok: a miałam nadzieje na synusia ale cóz wazne by zdrowa była a jestem z pszowa to okolice rybnika :-)
NATIS tak tak pieknotka małą
 
reklama
diguro witamy :-) ładną masz gromadkę w domu :tak: a teraz spodziewasz się syna czy córki?
MatkaEwa ale miałaś poranne przejścia z synkiem... dobrze że kurtka się znalazła i pojechał na wycieczkę;-)
paulus może synek zrobi Ci jednak niespodziankę i przy pełni się urodzi :-)
Natis Lenka jest cudna :-) jeej jak ja Ci zazdroszcze, tak pozytywnie oczywiście ;-) dobrze że dobrali Ci antybiotyk, zdrowiejcie obie szybko ;-)
gosiak ja też się nudzę w domu... jeszcze trochę i pojawią się maleństwa to nuda zniknie.

Właśnie doczytałam że diguro spodziewa się kolejnej dziewczynki;-)
 
Kingusia - cale szczescie, ze to juz niedlugo i bedzie kim czas zajac. Przynjamniej nie bede myslec o glupotach :tak:

Ostatnio zaczelam sie troszke bac porodu, nie samego w sobie, ale czy dogadam sie i zrozumiem wszystko :-( dobrze, ze moj E bedzie ze mna bo bez niego nie wiem jakbym dala rade. Zawsze to razniej.
 
Natisku Lenka jest śliczna!

Paulus, gosiak
ja nie pamiętam już nawet, kiedy ostatnio nie miałam nic do załatwiania czy do zrobienia. Ale nie narzekam - wiem, że inni mają jeszcze więcej na głowie. A jak urodzi się Maleństwo to wtedy dopiero będę dopiero mogła się sprawdzić organizacyjnie - bo większość z Was ma już dzieci i musi ogranąć dom, dzieci, a nawet pracę i dajecie sobie wspaniale radę. Także okaże się czy i ja podołam. Teraz ubierało nam się mnóstwo rzeczy do zrobienia, terminy gonią, a najważniejszym z nich jest termin porodu i to do niego za każdym razem muszę się odnosić. Mam nadzieję, że uda się zrealizować wszystko w czasie, tak jak zaplanowałam. Tyle, że jak narazie pogoda psuje nam harmonogram http://***************/liviatn/images/Minka%20conf/wallbash.gif Także chodzę od okna do okna i rzucam czary http://***************/liviatn/images/K%20Doing%201/stirthepot.gif, aby aura się poprawiła i pozwoliła na dalsze działania.

MatkaEwa powerowa kobita to ja byłam przed ciążą, odkąd dowiedziałam się, że jestem przy nadziei bardzo zwolniłam - teraz najważniejsze jest Maleństwo.

diguro witamy! To macie mały babiniec! Super! Dziewczynki pewnie się wspaniale dogadują - odrazu mi się skojarzyło z pszczołami Dmuchawca - Dmuchawcu
Bisous04.gif


Ja już po obiadku - mięsko z warzywami i żurawiną - pojadłam, także teraz wypiję herbatke i pora brać się za porządki.
 
Natis - Lenka jest cudna:-):tak::tak::tak:

Diguro- witaj! To jak? Będzie piąta kobitka?:-) Ja czekam na trzecią:tak:

Paulunia- Ty masz pewnie tego samego wiruska co Julka:tak:więc jej juz nie zarazisz.

Mikoto- przystopuj bo urodzisz:-D

Anilku- koniecznie kup torbę:tak:A narazie spakuj sie w taką z Biedronki:-D Potem sobie tylko wszystko do właściwej przełożysz.

Wróciłam z wojaży. W Tesco było jedno wielki nic:-( Ciuszki dziecięce, owszem przecenione, ale te dla większych dzieci. No i odebrałam zdjęcia w Rossmannie. Kupiłam młode ziemniaki na placki i ......aaaarbuzaaaaaa:-):-):-):-D:-D:-D:-D:-D:-D
Teraz padam trupem więc musze odpocząć.
A torba czeka.........................................................:confused2::confused2::confused2::sorry2::sorry2::sorry2:
 
dmuchawcu !!!!!!!!!! a miałaś się tylko ogarnąć i zabrać za torbę !!! ojjj szykuj dupsko na lanie:-p
diguro witaj i pisz jak najczęściej gdy na to pozwolą małe księżniczki - 5 w drodze to przynajmniej nikt ci nie zarzuci że nie przykładasz się do przyrostu naturalnego:tak:
natis Lenka jest cudna, wszystkie nasze dzieciaczki będą cudne, niech no tylko się pojawią po 2 stronie brzucha :-D:-D
mikoto ja nie wiem jak ty to robisz że jeszcze nie urodziłaś, przecież z Ciebie jest mały 'motorek' na najwyższych obrotach!!
anilku tak tak jak dmuchawiec pisze, naszykuj rzeczy do spakowania chociaż do reklamówek, lub na osobną półkę w szafie jak masz możliwość, tak że później tylko przełożysz do torbye

edit:
zadzwoniłam do kuzyna o odmówiłam przyjścia na wesele (29.06) :hmm::hmm::hmm::hmm: ale powiedziałam że na poprawiny się zjawimy. ehh jak mi żal, ja tak lubię takie imprezy ...:-(
 
Ostatnia edycja:
Mikotko - pewnie, gdybym miala dzieci lub nadal pracowala, to czas by lecial i lecial. A tak praca juz za ciezka byla i sami bali sie o mnie, bo niestety po modernizacji nie mieli mi jak zapewnic lzejszego miejsca. Wyjsc nie mam tu z kim, bo niby sa "znajmoi" , ale to nie to samo co Ci pozostawieni w Polsce. I tak sidzialam sama caly tydzein i nikt nawet sie nie zainteresowal czy ja tu zyje nadal. Ale coz takie zycie z dala od rodziny :dry:

Dmuchawcu - to moze wreszcie sie doczeka :-D
 
reklama
no no diguro - piękny babiniec :) Jak tatuś zareagował na wiadomość o kolejnej kobietce ??:)

Dziewczyny ja dziś leżę jak zwierzę :( spac mi się chce, ugotowałam obiad tylko a miałam w końcu POPRASOWAĆ !! Dzwoniłam do jaśnie pana i mu mówię, że nic nie zrobiłam, że mi się brzuch spina i nie chcę niczego wywoływać. Chłopak się przestraszył i kazał leżeć :p więc rozkaz przykładnie spełniam :) Po Tolinkę będę musiała tylko jechac :) :D ehhh ta końcówka ciąży ma swoje plusy i minusy :D:D
 
Do góry