reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Cześć Kochane!
hello.gif


Dmuchawcu, Minnie - dziękuję za troskę
Bisous14.gif
Od 6 jestem na nogach. Najpierw laboratorium, potem apteka, szybko załatwić ubezpieczenie, zakupy i pędem do domu, bo ekipa podwórkowa miała się stawić- z tym, że pogoda się pospuła i mamy opóźnienie http://***************/liviatn/images/Minka%20conf/wallbash.gif Teraz biegiem muszę ogarnąć chałupę, bo potem mam jeszcze denstystę. Także czeka mnie znów jazda
mietlajf8.gif


Korba
trzymam kciuki za Twoje piersiątka- niech dobrzeją! Dobrze, że Twój S. ma urlop i może Ci pomóc. Z tymi papierami do zarejestrowania to jakaś kpina!

Sembo
trzymam za Was kciuki!

Natis
Kochana dużo zdrówka dla Ciebie! Wspaniałe wieści o Lence przynosisz!

Dziewczyny przepraszam, że nie odpiszę każdej z Was, ale mam urwanie głowy, a weekend wcale nie zapowiada się spokojniejszy - także postaram się chociaż podczytywać Was na bieżąco. Miłego dnia Wam życzę!
 
reklama
Witajcie!
Ja jeszcze na porod musze poczekac, nie wiem co to bylo przez dwa dni ale napewno nie porod:-) Dzis nic a nic sie nie dzieje. Czy wam tez tak sie nudzi, czy tylko ja nie mam co ze soba zrobic??? W domu wszystyko co mozliwe zrobione, na szalenstwa zakupowe nie mam sily, wiec jak odwiaze corke do szkoly a mlodsza oglada bajki czy bawi sie to ja siedze i naprawde nie mam co robic.

Natis nie przestajesz nas zaskakiwac, niech juz bedzie u ciebie nudno, normalnie, przewidywalnie kochana:-) A tak powaznie to nie ma konca, ciagle cos, zycze zdrowka dla was dziewczynki. Wracajcie do zdrowia i do domu!!!!

No to ktora nastepna uszczesliwi nasz hot news??? Czekam na jakiegos babaska, najlepiej niech moj to bedzie ale jak Nataniel nie chce to niech inny babas nas zaskoczy:-)
 
Natis Lenka jest śliczna! taka mała kruszynka.... uwielbiam takie malusie drobniusie dzieci. Moj Adas tez malusi byl bo wazyl zaledwie 2800 wiec od razu mi sie wspomnienia wlanczaja.

Milego dnia mamusie :-)
 
diguro - witaj, napisz coś o sobie abyśmy mogły Cię lepiej poznać :)

ale mi Lolino główką napiera na dół łaaaa chłopczyku poczekaj jeszcze kilka dni ...
a tak w ogóle zbliża się pełnia :D chyba dużo z nas i nierozpakowane majówki czekają na nią jak na zbawienie :D
 
diguro - witaj :tak:. No pewnie , ze tak . Załapiesz się na poród ;-). Napisz cosik o sobie :tak:
Natis - Lenka cudowna !!!
Pauluś - no to czekamy dalej . Ja mam tak , ze się nudzę i nic mi się nie chce robić . Dzieci w szkole albo zajęte a ja siedzę i nie wiem co ze sobą począć :sorry2:
Mikoto - ale masz powera :szok:
 
mam na imie klaudia mam 26 lat i jest to moja 4 ciaza ... tak tak 4 :p tym razem nie planowana ale cieszymy sie ... mam juz 4 córki amelke i wanesske maja 5 lat lenii ma 2.5 i ana ma rok ... termin porodu mam na 23 czerwca ... juz jakis czas was podzutuje i wkoncu postanowiłam sie ujawnic ...
 
Paulus ja tez nie mam co z soba zrobic...poszlabym na spacer, ale pogoda nie sprzyja ku temu, wiec kisze sie w domku

Nie straszcie ta pelnia, bo ja jakos dziwnie sie dzis czuje, Maly sie rozpycha i jakos kluje w jednym miejscu, rozbita jestem.

Straszna ochote mnie na ciacho naszla, a ze skladniki pozwoliy tylko na biszkopta, takze sie piecze (bedzie kakaowy). Chcialam do tego zrobi mase budyniowa z brzoskwiniami, ale ani kropli mleka nie mam, wiec bedze samo ciasto. Najwyzej dzemem domowej roboty posmaruje(mamusiny ):tak:
Do tego robie obiad(klopsiki) bo moze maz bedzie jednak glodny i po paru dniach zje domowy obiadek ;-)
 
reklama
Do góry