reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Dziewczyny korzystam z chwili kiedy Ewa mocno śpi, ale pogoda nas urzadziła, wyszłyśmy na spacer a tu się tak pogoda zmieniła, czekałam na męza w restauracji musiał przyjechać z pracy pierwsze do mnie po klucze do auta w którym był fotelik Ewy wziąć to auto i wrócić po nas.
Później ubrałam Ewie kalosze i pierwszy raz skakało po kałużach, kupienie kaloszy w rozmiarze 18 jest dość trudne, ale ona ma takie małe stopy.

Kingusia- dobrze że się lepiej czujesz, takie skurcze czasem się zdarzają, choć ja nie miałam przepowiadających przy Ewie, to różnie bywa

natis- bardzo Wam współczuje jeśli to zapalenie płuc to pewnie zostaniecie trochę w szpitalu a Lence będą podawać antybiotyk dożylnie, wiem co to patrzyć na takie maleństwo które musi mieć wkłucia i bolesne badania

Korba- ale masz śliczne żabkę, ja też chce swoją juz tulić, zazdroszczę:-)

Marcysiowa- to ile ważą Twoje córeczki? Jaka jest miedzy nimi różnica?

dmuchawcu
- pocieszyły mnie Twoje słowa ze takie dziewczynki bawią się ze soba, mam nadzieje ze moje też się dogadają, bo teraz z jedną jest tak że potrzebuje kogoś do zabawy i wiadomo że to jestem ja, ale właśnie dlatego chcieliśmy jak najszybciej drugie dziecko bo widzę po znajomych że jednemu to się po prostu nudzi a rodzice narzekają że niegrzeczne, marudne...


Dziewczyny wybaczcie ze nie podopisuje wszystkim ale muszę sprzątać i obiad szykować jak mała śpi

A wiecie moze jak usunąć plamy z kolorowych ubrań po mleczach?
 
reklama
Dzika między moimi dziewczynami jest ok 300gr różnicy ale to procentowo wychodzi ok 12% a norma jest do 15%. Do tego Ewa ma wód na granicy normy. Będę często miała USG i będą monitorować sprawę. Obawiam się, że do 06.06 mnie nie będą trzymać ze względu na Ewę. Do tego na każdym KTG ona jest jakaś taka spokojna jak nie to samo dziecko.
 
natis zdrowia życzę dla Lenki i szybkiego wyjścia ze szpitala

a ja zaraz lecę po Artura, jutro szpital, więc jakbym się nie meldowała to jestem po prostu zajęta ;-)
jakby się coś działo, to mam numer do sary i będę się odzywać
 
korba prześliczna Zosia. :tak:
Natis duuużo zdrówka dla Lenki!
Gosiak ja rozróżniam wiele części ciała małego :-) Stopki i kolana to najłatwiej wyczuć, pośladki też dosyć łatwo, plecy, głowa, rączki. Akurat tak dziwnie leży że wszystko można obmacać bez problemu.
Dziś na terapi usłyszałam że mam strasznie wysoko brzuch i chyba szybko sie nie rozpakuje :sorry2: super. Ale za to u Adasia postepy co daje zawsze pozytywnego kopa.
 
heh wenusjanka :) jak właśnie wczoraj pakowałam torby to starałam się nie popełniać błędów z pierwszego porodu :) i takim oto sposobem :
1 torba - ubranka dla Karolka, pieluchy tetrowe, pampersy, chusteczki nawilżone, linomag, dwa smoczki
2 torba (duża) - 2 ręczniki zwinięte w rulon - jakoś tak mi mniej miejsca zajmują, koszule nocne, 3 paczki podpasek poporodowych (przy pierwszym porodzie poszły mi jak woda :/), bielizna, staniki, wkładki laktacyjne, wyżej - rożek dla maluszka a w nim ubranka czapeczka niedrapki skarpetki pielucha tetrowa i jeden pampers (pamiętam jak Luka przeszukiwał w napięciu torbę żeby zanieść ubranka dla Tosi - oj umęczył się chłopak :) ), a na samej górze koszula do porodu, szlafrok, majtki jednorazowe i teczka z badaniami :) z boku w jednej kieszonce klapki, w drugiej kosmetyczka - ale tylko z najpotrzebniejszymi kosmetykami tj szczoteczka, pasta, puder w kremie i tusz do rzęs, szczotka do włosów - szampon i odżywkę Luka mi przyniesie jak będzie taka potrzeba, muszę tylko dokupić jakiś żel pod prysznic/mydło tylko nie wiem jakie :/i tantum rosa + nakładki do karmienia. Resztę jak będę potrzebowała - dom niedaleko a mąż mobilny :p
Dziwnym trafem udało mi się wszystko spakować tak, że nie trzeba się nakombinować w poszukiwaniu w razie potrzeby :p

Kari - brawo dla Adasia :) strasznie się cieszę że ciągle są postępy :)
 
Ostatnia edycja:
Witam się popołudniowo :-)

Byłam dziś na 3 godz. w pracy ale już ciężko mi, Mały tak napiera mi główką na krocze, że czasem aż się zwijam z bólu jak tak przyfasoli ostro :-D Ja jeszcze nie mam torby spakowanej do szpitala, muszę to chyba dziś w końcu zrobić tzn. mam wszystko przyszykowane tylko wrzucić trzeba ;-) Jestem jakaś taka nijaka dzisiaj, dobrze, że Małż na zebranie do Młodej do szkoły pójdzie, bo ja nie dałabym rady wysiedzieć 2godz. na tym drewnianym krzesełku :-) Poza tym dopadła mnie znowu jakaś infekcja docipna i od dziś tabletki Clotrimazol bedę aplikować, bo piecze i szczypie jak cholera :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Ech te infekcje mnie wykończą, ciągle coś ...

Korba Zosieńka żabulka cudowna jest :-) Wycałuj ją od ciotki ;-)

Nastis zdrówka dużooooooooooooo dla Lenki, oby szybko zapalenie płuc wyleczyli i żebyście do domku wróciły ;-)

Kari super, że Adaś coraz lepsze postępy robi ;-)

MamaWiki trzymam mocno kciuki za jutro ;-)
 
Ja już po pracy, trochę odsapnęłam i podczytałam co naskrobałyście, zaraz ogarnę łazienkę i zabieram się za robienie obiadu. Dobrze, że dziś trochę chłodniej, ale i tak mam stopy jak balony.

natis zdrówka dla Lenki, taka malutka i już zapalenie płuc,

Korba śliczna żabcia…

kari21 super ze u Adasia są postępy, tylko się cieszyć
 
Natis - dzięki Bogu tak szybko zareagowaliście . Boję się nawet myśleć co by było gdyby nie Twoja rozwaga kochana . Biedna Lenka :-(. Niech antybiotyk szybko zadziała i oby wszystko dobrze sie potoczyło . A gdzie w szpitalu jesteście - Gliwice ????
Korba - Żabunia cudowna !!!! Buziaczki w śliczny nosek od ciotki boomowej :tak:
Kari - wielkie gratulacje dla Adasia :-)
 
reklama
Dzięki dziewczyny,

Matkaewa jesteśmy na batorego w bytomiu. Warunki koszmarne, ale postawili szybko diagnozę. Dzięki Bogu. Od wczoraj jest na antybiotyku, w sumie oprócz furczemia w nosku nic jej nie ma, a jednak rtg mówi co innego.
Właśnie mieliśmy pomiar jedzenia i ładnie wypija 60ml na karmienie. Bałam się, że nie dojada bo je rządziej i szybciej, ale wynik ma ładny.

Mamawiki - trzymam kciuki kochana!!! Jutro będziesz tulić Majeczke. Jestem z Tobą myślami!
 
Do góry