reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

reklama
hej kobietki

kroba zosienka sliczna ucłauj ja od nas :)

fioletowa zdrowka dla arturka

kingusia jak tam skurcze?

dmuchawiec to udanego spacerku :)

mamakubulki to juz fajnie ze ciaza donoszona.

milego dnia kobietki
lece jakis obiadek gotowac bo synus usnał
cały dzien sie martwiłam bo maly w brzuszku sie mało ruszał to terz nadrabia.
 
Kochane dziękuję za troskę, już jest lepiej.

Korba Twoja Zosieńka jest cudna :-) żabka malutka :-)
Natis zmartwiłam się strasznie... mam nadzieję że Lence nic nie jest i szybko wrócicie do domu.
 
Korba zakochałam się w tej Twojej Żabci:))) jest cudowna!!!! całuski dla Was:)

Natis oby szybko Lence przeszło, żebyście mogły wrócić do domu! trzymam kciuki!
 
Natis przykro, że znów szpital, ale dobrze w tym wszystkim, że szybko zareagowałaś i mam nadzieję, że leki zaraz zadziałają obie z Lenką odczujecie poprawę, trzymam kciuki za Was obie - dzielne z Was dziewczyny !
Korba ależ Zosia świetnie wygląda w tej zieleni :tak:mam nadzieję że i ty i Teri szybko uporacie się z "cyckowymi" problemami
Paulunia dobrze, że Julcia ma siłę do rozrabiania :) to znaczy, że bakterie stoją na spalonej pozycji:happy: a Tobie życzę więcej snu i szybkiego zastrzyku energii,a jak brzuszek - lepiej ? uspokoiło się ?

Kingusia dobrze, że skurcze trochę odpuściły, mam nadzieję, że teraz wypoczywasz, dużo leż, mi w szpitalu przy tych skurczach zakazali dotykania brzucha i piersi, nawet mam się nie smarować niczym na rozstępy, bo każdy dotyk pobudza podobno macicę i przyczynia się do skurczy, dla mnie to było trudne na początku, bo jak tu nie dotykać mojego buszującego Malucha, ale cóż jak to ma pomóc, to niestety trzeba było mocno ograniczyć te głaskania i teraz staram ię więcej mówić do brzuszka

Morena skąd ty masz tyle energii :rofl2: jestem pełna podziwu i mam nadzieje, że zarówna pralka, jak i żelazko wytrzymają taką intensywną eksploatację :-), ale tak na poważnie to nie zapominaj że jesteś w ciąży, zostaw trochę sił na poród

Fioletowa jak tak Artur ? lepiej ?

Kari mam nadzieję, że złapiesz popołudniu chociaż chwilę dla siebie, żeby odpocząć, trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę u położnej


zmykam coś zjeść bo wzięłam insulinę i zaraz mi cukier za bardzo spadnie,
 
reklama
Korba Zosieńka to taka malutka żabeńka. No śliczna jest !!!
Natis dużo zdrówka dla malutkiej. Żebyście szybko wyszły do domku. Ucałuj ją od cioci:tak:

Keks dziękuje kochana :) Malutka od rana szaleje, gorączki nie ma, katar też znikł więc nie wiem co to za choróbsko ją złapało. A u mnie ciut lepiej. Chociaż brzuch się miękki zrobił ale jakieś skurcze w udzie mam i tu mam pytanie

Czy wy też macie skurcze w górnej części ud. Jak mnie złapie to aż płakać się chce, nie mogę zrobić kroku. Za chwilę puszcza i to tylko jak chodzę.

A powiedz jak ty się czujesz?
 
Ostatnia edycja:
Do góry