reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Przepraszam kochana , że narobiłam Ci smaka :zawstydzona/y: właśnie mam kiełbaskę i boczek.... ale zjadła bym sałatkę z warzywkami i FETĄ strasznie za mną chodzi , ale fety i papryki w domku BRAK

Bisous04.gif
U nas sałata grecka i jej kombinacje królują - do obiadu, na kolację, na przystawkę, uwielbiamy. Albo z roszponką, czerwoną cebulą, pomidorem, ogórkiem zielonym, papryką, żurawiną suszoną i sosem winegret, mmniam.
 
reklama
Zapraszam na sałatkę grecką z fetą. Ja też uwielbiam. A na kolację u mnie kuchnia przewiduje makaron z truskawkami.

Co do upadku to ja sama przeżyłam szok. Mężowi tak się ręce trzęsły, że z wrażenia nie wiedział co ma zrobić jak mi pomóc. Na szczęście już mogę trochę siedzieć czyli upadek nie taki straszny. Może do jutra będzie lepiej.
 
Korba ale kusisz tym grilem :)

Ja też zrobię Wam na coś " smaka"

20130421_164340.jpg20130421_164351.jpg20130421_164455.jpg20130421_165126.jpg20130421_170658.jpg
To widoki z latarni morskiej :)
Wybraliśmy się do Sopotu na spacerek, zjedliśmy lody i gofry. Wątroba mi się trochę burzy :D
Ale cudnie było mimo, że powietrze trochę chłodne. Pospacerowaliśmy po plaży, młody buty zamoczył ale co tam :)
Już zachciało mi się lata i wypadu pod namiot.

Marcysiowa
, dobrze, że się nic Ci nie stało, takie upadki są groźne. Mimo wszystko obserwuj siebie i brzuszek.
 

Załączniki

  • 20130421_164340.jpg
    20130421_164340.jpg
    26,9 KB · Wyświetleń: 34
  • 20130421_164351.jpg
    20130421_164351.jpg
    46,8 KB · Wyświetleń: 37
  • 20130421_164455.jpg
    20130421_164455.jpg
    26,6 KB · Wyświetleń: 33
  • 20130421_165126.jpg
    20130421_165126.jpg
    45,5 KB · Wyświetleń: 32
  • 20130421_170658.jpg
    20130421_170658.jpg
    33,6 KB · Wyświetleń: 28
Witam po przerwie. Nadrabiać będę pewnie jutro, bo teraz jestem padnięta. Wróciliśmy dziś z wesela i powiem, że się nawet pobawiłam :) Co prawda plecy pierwsze odmówiły posłuszeństwa, ale kilka wolnych przetańczyłam. Był z nami Jędrek, więc czas mieliśmy ograniczony, ale tak jak on tańczył! Cała sala pokładała się ze śmiechu :) Zasnął po 21 przy głośnej orkiestrze. Zebraliśmy się na nocleg po 23 :) Praktycznie cała rodzina tam była, więc nie mieliśmy komu małego zostawić, ale nie żałujemy nic a nic. Idę wyrelaksować się do wanny i spać. Pozdrowionka i jutro poodpisuję :)
 
Dzisiaj ja pierwsza? Nie wierzę!!! :szok:
Musiałam wstać, żeby zawieźć mocz na posiew. Teraz kawka i śniadanko, patrzę na bb czerwcówki, a tu ciszaaaaaaaaaaa.... Śpią czy dzieci odwożą czy na badaniach? ;-)
Wczoraj byłam w ikei, ale za dużo nie kupiliśmy, bo byliśmy całą rodzinką, więc miejsca w samochodzie mało. Ale zawsze coś tam nowego jest. Synek miał imieniny, więc wjechaliśmy do McDonalda (średnio bywamy tam może raz do roku) zjedliśmy po hamburgerze i frytach popiwszy colą. Nie wiem czy nasze drobnomieszczańskie żołądki nie przyzwyczajone, ale wszystkich nas brzuchy bolały po tej kolacji... :baffled: Nie wspominając,że mi cukier we krwi przekroczył normę... :zawstydzona/y:Never again! :no:Przynajmniej w ciąży... :tak:
 
reklama
Faktycznie cisza na forum ;)

Ja lubię McDonalda i KFC i nic mi po tym na szczęście nie jest ;-)

U nas słoneczko świeci , na razie chłodno , ale chyba będzie ładny dzień bo wiatr nie wieje ;-)

Natisku, Czekam na Twoje wyniki!!!!!!!!!! Odezwij się proszę

Robaczku, Fajne fotki :-) Też bardzo lubię Sopot:tak: oby się tylko troszkę cieplej zrobiło , żeby można było na plaży poleżeć :tak:

Dziewczyny cały czas mi niedobrze, tak jak na początku ciąży.... , Robaczek mi wyczytała , że od 34 tyg ciąży rośnie hormon progesteron i to on może być powodem mdłości , czy któraś też ma takie dolegliwości???
 
Do góry