reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

dzien dobry :-D u nas też slonecznie, az chce sie zyc!! Rowniez mialam kiepska noc, ale slonce i spiew ptakow rekompensuje mi wszystko. Pranie powieszone, Adas biega po ogrodzie, mnie az rece swierzbia zeby cos tam porobic, ale 3 razy machnelam grabiami i zlapalam zadyszke (wielki słoń ze mnie... :zawstydzona/y: a przynajmniej tak się czuję), więc odpuszczam i zaczekam na kolejną słoneczną szansę.

Z racji tego że zaległości mam sporo bo rzadko ostatnio wchodziłam to nie nadrobie ale postaram sie byc w miarę na bierząco. U mnie już lepiej :-)
Natis kochana... trzymam kciuki w dalszym ciągu za szybki ale też w odpowienim czasie powrót do domku.

Chorowitkom życzę zdrowia, u nas Adaś też już lepiej, obyło się bez gorączkowych sensacji więc dzielnie się trzyma ten mój mały chłopina.

Dmuchawiec, tort bajka. Jak ty to zrobiłaś??????????

Aż was strach czytać, co która je... wszystko bym zjadła. Wczoraj cały dzień o śniadaniiu byłam i dziś mam nauczkę, mroczki przed oczami od rana. Ale nadrobie. W lodowce rosół (ktorego oczywiście nie tknę bo nie cierpię rosołu :-D ) i resztka gulaszu z resztka ziemniakow więc zaraz powstaną kluski śląskie z gulaszem a popołudniu strzele bigos :-) jutro jedziemy na terapie więc nie bedzie czasu na gotowanie.

Aaa ktoras pytala o dom, sara? jakas pomyłka mała zaszła :-) my nie mamy domu, oj żeby sie takiego dorobić to jeszcze jeszcze i jeeeeeszcze duuużo czasu. Narazie wynajmujemy dom, mieliśmy wynajmowane mieszkanie z jedną sypialnią ale z racji zapotrzebowania zmienilismy lokum. Placimy wieksze pieniadze ale jest przytulnie, milutko, spokojnie i puki jeszcze dajemy jakos rade to tak pociagniemy. Ale i tak po glowie krazy mi mysl ze muszę koniecznie mieć coś swojego i w swoim czasie będę do tego dążyć.
 
reklama
Uff, nadrobiłam Was :-)

Fioletowa bardzo Ci dziękuję!

Natis mam nadzieję, że wszystko u Was dobrze i już wkrótce będziecie w domu:tak:

Isis małe dywany są bardzo praktyczne. My unikamy wielkich "plandek" na podłodze. Mniejszy nawet sama mogę wynieść i wywietrzyć:tak:

Kari dbaj o siebie i nie chodź na głodnego! Mam nadzieję, że teraz będziesz częściej:tak:

Sara, Korba jak Wasze remonty?

anula u Ciebie chipsy, a ja zaraz lecę zrobić sobie kanapki z ogórkiem i ze szczypiorkiem:-)
 
heh a ja zrobiłam w końcu drożdżówki z jagodami i borówkami
trochę suche wyszły, ale Filipkowi smakowały - poskakał mi w brzuchu :-D
 
Witam :) . Słonko i do nas zawitało i wiosenką zapachniało . Ogarnęłam dom . Córki mają rekolekcje , więc już wróciły i siedzą u nich koleżanki . Obiadek zaraz będę pichcić .
Kari - ciesze się , że jestes w dobrym nastroju i piszesz:tak:
Natis - daj znać co tam mądre głowy w szpitalu uradziły .
mój synek też ma w pokoju wykładzinę w ulice;-). Ale właśnie ja likwidujemy . Wyrósł , zmężniał - czas na panele ;-)
Jak u Was z ruchami maluszków ???? Bo u mnie zmieniły charakter - zdecydowanie skończyły się kopniaki , teraz czuję wiergolenie i naciąganie . Macie też tak ???
 
U mnie różnie. Raz kopie a raz tak się naciagnie, napręży, że brzuch jak skała się robi. A najbardziej lubi walić główką po prawej stronie prosto w żebra:-D

My już po obiadku. Słoneczko tak pięknie świeci, że zaraz się ubieramy i choć krótki spacerek zrobimy :tak:A po powrocie będę robić muffinki tylko jakiś fajny przepis muszę wynależć :)
 
Paulunia jak chcesz to mogę wrzucić na kulinarny sprawdzony przepis na babeczki. Ja zawsze robię z tego przepisu, jest bardzo prosty i roboty 2 min, można dodać co się chce:tak:
 
reklama
hej kobietki
ale wy produkujecie

sara ja chodze bo elzbiety bas-budeckiej a ty tez masz lekarza z madurowicza

ale dzis pranka narobiłam obiadek sei gotuje synciu spi a ja sobie kawke pije i was podczytuje

miłego dnia zycze ide sie przewietrzyc na balkon :)
 
Do góry