reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

nika z alergiami i dywanami to są sprzeczne opinie - jak masz panele i nie myjesz ich dzień w dzień to jest gorzej niż dywan - bo jak nadepniesz na panel to wszystko ci się wzbija, a dywan jednak część zatrzymuje w sobie
z drugiej strony jak się dziecko bawi na podłodze to i z dywanu nawdycha i z paneli

uważam, że przy malutkim dziecku bawiącym się na podłodze trzeba dbać o czystość i wykładziny i paneli niestety codziennie. a przyjemniej dla dziecka tyłek na miękkiej i ciepłej wykładzinie posadzić a nie na zimnych panelach :-)
 
reklama
Małż zaopatrzył nas w taki podręczny odkurzacz (bardzo polecam):
http://01fd3341714c957a10e86748bb66b86b.diplotop.fr/cover-manual/ROWENTA/04-02-12-02-05-24-31.jpg

No i wierzcie lub nie, ale codziennie odkurzamy mieszkanie (ja albo małż), dzięki temu nie leci mu tak z nosa, bo jest biedny uczulony własnie na kurz. Moja siora to się smieje ze u mnie jest czysciej niż w szpitalu :-D

W naszym przypadku jakbym polożyła wykładzinę, to by mi się małż musiał wyprowadzić najpewniej....:-D
 
ja to tak nie przesadzam ze sprzątaniem, jak już jest problem to owszem trzeba, ale zanim się pojawi... wiadomo jak sie coś rozsypie lub rozleje to trzeba sprzątnąć, ale tak żeby codziennie odkurzać to to mi sie nie chce ;-)
u mnie młody jak siedział to głównie na macie, a ta co jakiś czas szła do prania, po kafelkach za bardzo nie łaził bo twarde i ostre -mam mozaikę, więc albo mata albo kojec
zwierząt nie mamy, więc też nie ma problemu z sierścią
a u niego u góry mało czasu spędzaliśmy...
 
Witam wiosennie! Na początku współczuje chorym-trzymajcie się, już moze wraz z nadchodzącą wiosną trochę te choroby odpuszczą.
Ja jutro wybieram się na badania no i glukoza kochana mnie czeka..bleee.
Bartuś dziś ze mną w domku,trochę ma katar wolę go wygrzać w domu, niż żeby dorobił się w przedszkolu.
U nas piękne słońce, ale wiatr zimy.
Natis- trzymaj się w tym szpitalu, mam nadzieję że Cię wypuszczą szybko do domku.
Miłego dnia dla wszystkich, pa.
 
Dzień doberek w południe :)

Zabieram się dziś za mieszkanko - co dzień jeden pokój bo mówicie o kurzu - u mnie go pod dostatkiem :) Ale właśnie się z nim rozprawiam.
Też kiedyś bylam alergiczką - wyrosłam. Uczulona byłam zupełnie na wszystko tylko nie na siano :)
Dywany też mam, lubię je bardzo. Gdyby nie panele miałabym wykładziny. Młodemu też mam taki jak Ty Fioletowa, z drogami :)
Ale tak, przy małych dzieciach, bawiących się na ziemi trzeba non stop odkurzać i zmywać. Muszę sięzacząć przyzwyczajać bo trochę to zaniedbywałam :zawstydzona/y:

Dmuchawiec nie wiem co bym w pierwszej kolejności schrupała córcie czy torcik :):):)

Korba, tak chodzi mi o ten nowy fitnes to gdzieś na Gdyńskiej jest.

Isis, biedulko, mam nadzieję, że szubko ucho wróci do zdrowia, ból ucha to jest z najgorszych jakie można mieć :(

Piękny też dziś dzionek u nas. Mam taką wenę na sprzątanie, aż się sama sobie dziwię. Pościel wietrzy się na dworze okna szeroko pootwierana, oby coraz cieplej było !
 
Dziewczyny dużo zdrówka wam życzę i dzieciom oczywiście też.
Ale robicie smaka... tu pizza, tam czekolada mniam. A ja dzisiaj na obiad mam nalesniki na słodko a co :)
Wiki w pokoju ma panele ale z małym dywanikiem na którym może się bawić a i tak 90% czasu spędza u nas na podłodze gdzie mamy wykładzinę (właśnie ze względu na nią nie mamy paneli bo w dupkę troszke za zimno by jej było :p) niby mieszkamy na 1piętrze ale nie mamy nikogo pod sobą tylko pomieszczenie z rurami.
 
Witajcie w ten piękny słoneczny poniedziałek! Jest cudnie, aż chce się wstać!

Zaraz Was nadrobię, z góry przepraszam, że rzucę tylko pytanie, ale powiedzcie mi, gdzie w PIT-36 jest rubryka z kwotą, którą zwróci Urząd Skarbowy?

Wiem, że to nie to forum i nie ten zakres pytań, ale może któraś mi powie, bardzo proszę;-)
 
fioletowa: fajnie, że ci się nowy sposób ważenia spodobał. ;-) Muszę wejść na wątek o zakupach, bo ja jeszcze żadnych przygotowań nie zrobiłam... termin mam na 27.06., a pewnie urodzę w lipcu, bo poprzednie dwa porody były po terminie. chyba, że mały się pospieszy troszkę- nie mam nic przeciwko. to czekanie jest okropne. dziś tak słonecznie, że wzięłam chłopaków na spacer, obejrzeliśmy wózki w sklepie, smoczki, butelki, ciuszki i... na tym się skończyło. Wiem jedno- wózek ma być zielony. :) Aha w Rossmanie kupiłam balsam do brzuszka, bo skóra się napina.

dmuchawiec: torcik i córcia miodzio!!! Palce lizać. :tak:

Moja mama dzwoniła, że wyniku posiewu jeszcze ma, że jutro ok. 13.oo. Czyli pewnie znów coś wyhodowali... :-(
 
reklama
Zawiozłam Młodą do szkoły i już jestem spowrotem (nie powinnam wychodzić no ale siła wyższa, miałam ciepłą czapę na głowie)
Pięknie jest na dworze, jak się stanie w słoneczku to jest cudnie ciepło :-)

Mam pytanie czy moge isc zrobic glukoze jak biore antybiotyk czy lepiej poczekac az skoncze? Ma to jakies znaczenie?

Ja mam w domu wszędzie panele, u Młodej rzucony dywanik i w dużym pokoju też (tego dywaniku pod oknem juz nie ma) Odkurzam tak raz na 3 dni i wtedy też myję podłogi.
_1170023.jpg_1170024.jpg_1170031.jpg
 
Do góry