reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

reklama
Korba ja wczoraj na kolację pochłonęłam 3 wielkie kawałki pizzy!!! aż boje się na wagę wchodzić, stwierdziłam, że przez tydzień nie wejdę i będę mniej jadła i może będzie OK. A ostatni kawałek pizzy jeszcze mnie z lodówki do teraz woła:/

Madzia bardzo chętnie, to wstępnie jesteśmy na środę umówione:D

Palindromea, Nayaa u mnie w rodzinie podobne podejście...co do wcześniejszych zakupów i w ogóle. Moi rodzice to się tak przerazili, że już chce kupić wózek, że powiedzieli, że mi zafundują wózek sami, ale dadzą do dopiero po porodzie:)))) uprzedziłam ich oczywiście, że muszą go już kupić w maju żeby wywietrzał, no zobaczymy:p to samo z kołyską, którą już mu kuzynka kupiła. Tata powiedział, że szybko ją złoży jak będę w szpitalu rodziła, wcześniej jej do domu nie przyniosą:p:p:p z ciuszkami na szczęście tak nie mają:D

_anula sama szukam pomysłu na jutrzejszy obiad:/

Dmuchawiec piękne te Twoje cuda!!! Mam nadzieję, że kiedyś mój synuś też będzie mi tak pomagał:D

Ja dzisiaj zanim jeszcze wstałam, postanowiłam nie wychodzić cały dzień z łóżka..do teraz mi się udało, ale trochę szkoda pięknej pogody... zobaczymy. Lubie takie dni kiedy nie muszę nic robić:D
Wczoraj byłam w sklepie, do pokoju Małego chce kupić wykładzinę. Nigdy nie kupowałam więc nie wiem jak to cenowo wygląda i SZOK! Myślałam, że wykładziny są tańsze!!! tymczasem cenowo za takie fajniejsze to ok 70-80pln za m2 :szok: to fajne panele o wiele taniej wychodzą... i nie wiem co teraz z tym zrobić:/

Lecę podczytać inne wątki bo widzę że od wczoraj bardzo aktywne jesteście:)
 
smile jesli mogę poradzić z wykładziną... u nas u młodego najlepiej sprawdziła się niemal najtańsza z komfortu
ja widziałam jak syn szwagierki bawił się na takim małym dywaniku i kupiliśmy naszemu do całego pokoju i jest czad - młody sobie jeździ samochodzikami, buduje miasto na tym
wiesz, to nie jest "design" ale ja uważam, że dla dziecka nie musi być "ą ę" tylko tak, żeby się bawiło
a ta ma na dodatek króciutki włos więc i łatwo to poodkurzać
Wykładziny dywanowe PLAYTIME (041999)
 
Smile my też planujemy wykładzinę do pokoju chłopców, chociaż mamy panele, to stwierdziliśmy, że Tymkowi wygodniej będzie bawić się na wykładzinie. I niestety taka, która nam się podoba to wydatek rzędu min. 800zł :baffled::szok: Dlatego rozważam tylko dywanik, na którym młody mógłby się bawić :-p Muszę zobaczyć, jak dywany dziecięce cenowo wyglądają :-)
 
Smile my też planujemy wykładzinę do pokoju chłopców, chociaż mamy panele, to stwierdziliśmy, że Tymkowi wygodniej będzie bawić się na wykładzinie. I niestety taka, która nam się podoba to wydatek rzędu min. 800zł :baffled::szok: Dlatego rozważam tylko dywanik, na którym młody mógłby się bawić :-p Muszę zobaczyć, jak dywany dziecięce cenowo wyglądają :-)

Osobiście nie przepadam za wykładzinami, ale to pewnie takie skrzywienie jak się ma w domu alegrgika. My kupilismy młodemu dywanik za jakies niewielkie pieniądze w ikea:tak: Łatwo wytrzepać i uprać można, mniej tego kurzu w nim siedzi (tak mi się wydaje).

Ja dzis ledwo mówię, chrypa mnie jakaś dopadła, złapałam wirusa od synka... eh ja w tej ciąży to już jestem 50 raz przeziębiona, wiecznie coś chwytam co 2-3 tygodnie infekcja.... fakt przechodzi mi tez dosyć szybko i bez jakichś leków, ale często coś łapię..... JA CHCĘ WIOSNĘ!!!!!

Małż dziś w Krakowie w delegacji, a ja nadrabiam BB ;)
 
Ostatnia edycja:
Cudna pogoda, zrobiłam sobie spacer do sklepu, tak dobrze się czułam... wróciłam do domu i znowu pawik :baffled: rany kiedy to minie? Na porodówce? :szok: osłabiło mnie to strasznie... kładę się.
Szwagierka miała mi zostawić na chwilę 8-miesięcznego synka ale muszę jej odmówić bo nie dam rady zająć się nim dzisiaj tym bardziej że mały waży 10kg i kaszle :dry:
 
nika z alergiami i dywanami to są sprzeczne opinie - jak masz panele i nie myjesz ich dzień w dzień to jest gorzej niż dywan - bo jak nadepniesz na panel to wszystko ci się wzbija, a dywan jednak część zatrzymuje w sobie
z drugiej strony jak się dziecko bawi na podłodze to i z dywanu nawdycha i z paneli

sama mam z tym problem, bo sama jestem alergiczką

kingusia współczuję, ja od kilku dni mam spokój... ciekawe jak długo ;-)
 
witam u nas też dziś piękne słoneczko :-) odwiozłam młodego do szkoły i wróciłam cała mokra tak sie spociłam :baffled: w zimowej kurtce za gorąco w letniej jeszcze za zimno ech najgorszy ten stan przejściowy :baffled:
dziś wizyta więc trzeba sie odgruzować :-p

ja też nie przepadam za wykładzinami ale u małego w pokoju mamy wykładzinę bo młody często siedzi na podłodze i składa te swoje lego więc zawsze mu jest cieplej jak był do 6 lat miał właśnie taka wykładzinę w drogi jak pokazała fioletowa i super sie sprawdziła mały miał zabawę z tymi drogami teraz ma juz bardziej dorosłą a jak juz wyrośnie z siedzienia na podłodze to zostaną same panele

ja dziś znów od rana mam wiertarki nad głową :baffled: rozumiem robić remont każdy musi ale ci sąsiedzi robią na raty już od roku :baffled: ja bym tak nie mogła ja jak mam cos robić to zbieram kasę i robię jak najszybciej żeby mieć już na cacy a nie tak się pierdzielić po troszku i co chwilę sobie bałaganić od nowa :baffled: mam nadzieje ze do czerwca sie wyrobią bo w tym huku to bym dziecka nie uśpiła przez cały dzień :baffled:

dmuchawiec ale super misiowy torcik ale bym go zjadła mnmmmmm:sorry2:
ja wczoraj pochłonełam całą czekoladę chodziła za mna ta milka toffi zjadłam jak kanapkę nawet nie poczułam :baffled::zawstydzona/y:

widzę że juz pierwsze bryki dla maluszków zakupione ja czekam na kase z zusu to pewnie najwcześniej w kwietniu bede dopiero przy kasie i zacznę kupować te większe rzeczy a zacznę od wózeczka już sie doczekać nie mogę :tak:;-)

natis jak tam dzisiaj ?

ech idę na spacer bo mi głowa peknie taki huk :baffled:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam się słonecznie :-)

U mnie w miarę dobrze, tragedii nie ma uffff

Keks na dyżurze na internie lekarz dobrał antybiotyk ale w grudniu brałam ten sam też na uszy, a czemu pytasz???

Natis jak tam???

Dmuchawiec ale cudna Zosieńka, a tort - brak mi słów, narobiłaś mi tylko ochoty na niego :-)

Isis poczytałam o amoksiklavie, że dosyć często jest stosowany w ciąży na różne infekcje, czyli pewnie z tych bezpiecznych i miejmy nadzieję też skutecznych w twoim przypadku, dobrze, że tak bardzo cię nie boli,
a pytałam o to kto ci przepisał bo zaczęłam się zastanawiać na jaki dyżur właściwie w dni wolne powinna jechac kobieta w ciąży , czy raczej ginekologiczny czy własnie interna
Dmuchawcu ale ty zdolniacha z tym tortem jesteś, super misiowy komplet z zaproszeniami :) i jaka ładna pomocnica :happy2:
Madzia gratuluje płaszczyka, też się zastanawiałam nad tą lidlową ofertą, bo ciekawie wyglądało i cena rozsądna, może jutro jak bedę jechac na wizytę to jeszcze bedą i wstąpię zobaczyć.
Anula zdrowia dla córeczki i krótkiego sprzątania :)
Morena poczytałam o twoim milky wayu i otworzyłam moje schomikowane opakowanie raffaello :-)
a tu potem jeszcze Smile pociągnęła wątek pizzowy i taki apetyt mi przyszedł na jakiegoś frykasa, idę pogrzebać w lodówce ;-)
 
Do góry