reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

reklama
dziewczyny mam cholerny problem. Nie wiem co robić. Karmie cycem i moja mala strasznie ulewa. Nie jest to takie sobie wypłynięcie z kacika tylko ulanie do tego stopnia ze pół pieluszki tetrowej jest mokre. Do tego czasem zdarzają się jej zachłysniecia, chlustanie. Problem występuje tylko w dzień. W nocy - kiedy karmie ją praktycznie na spiąco nic sie nie uleje. A od karmienia poranneo ok 6 do wieczornego - masakra. Probowałam karmic jak w nocy - czyli na lezaco - nie pomaga...
 
dziewczyny czy któraś z was ma laktator elektryczny inny niż Medela?? chciałabym kupić, ale nie stać mnie na Medelę, ale nie wiem czy jest sens kupić coś tańszego za około 100zł czy to nie będą pieniądze wyrzucone w błoto? :baffled:
 
Ja mam jakiś zwykły Baby one kosztował 170 zł w sklepie musiałam kupić elektryczny więc brałam co było w sklepie, ściągał "niby" dobrze, ale zrobiło się zgrubienie, nie mogłam sama rozmasowac i oczywiście zapalenie piersi i od wczoraj antybiotyk. Dzis zamówiłam wizytę lekarza do domu to zobaczymy bo wczoraj na pogotowiu straszyli że jak do dzisiaj nie będę odczuwać poprawy to nacinanie piersi. Masakra jakaś.

Mój synuś w dzień jest ok je tak co 3 - 3.5 godz. Od wczoraj na mleku modyfikowanym podaję mu Bebilon Nenatal Premium - mleko dla dzieci z mała masa ciała. Od wczoraj ma juz 3 kg więc jak skoncze opakowanie to chyba Bebilon 1. Do tego herbatka z kopru lub woda.
Wieczorem jednak Igor daje niexle popalić. Popłakuje miedzy jedzeniem, kąpaniem i przewijaniem od 19 do 24. Potem spi do 5.
 
aylin
moje pierwsze dziecko tak ulewało i to przez calutki rok! Wszystko było wiecznie mokre, brudne i śmierdzące, chlustał na odległość i po każdym karmieniu kilkakrotnie. Lekarze mówili, że dopóki przybiera prawidłowo na wadze to wszystko jest w porzadku i nic z tym nie robiliśmy tylko cierpieliśmy bo wyjście gdziekolwiek z tak ulewajacym dzieckiem to masakra jakaś.
Teraz natomiast niemiecka położna powiedziała, że gdyby mlodszy tak ulewał to trzeba iść do dobrego ortopedy albo jeszcze lepiej osteopaty bo często przyczyną ulewań są jakieś napięcia, blokady w ciele.
 
Zaza ja elektrycznego nie mam ale moze u nas jakas mama z czerwcowek bedzie chciala sprzedac bo sropo kupilo mi sie wydaje ale sporo tez juz przestalo karmic:)

moj w dzien je co 3-4 godziny, no chyba ze nie spi to co chwile w sumie, potem o 22 MM i potem 4-5 znowu MM i kolo 7-8 rano juz sie cycolimy od nowa:)wczoraj po poludniu jak zasnal o 16 po piersi to sie obudzil przed 23!szok normalnie
 
Agulex jak to będą nacinać pierś???:szok: trzymam kciuki, żeby ci się polepszyło jak najszybciej i obyło bez takich okrutnych zabiegów

Blond dzięki za podpowiedź :-):-)



dziewczyny z któraś z was ma na zbyciu laktator elektryczny??
 
reklama
Do góry