reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2012

reklama
hej

munka jak ja ci zazdroszcze orange warsaw, na fejsie wszyscy na zywo nadaja stamtad a ja na kanapie z cycem na wierzchu pochlipuje :sorry:

aronia boski ten torcik :-D a bejbi jest cudny

alijenka u nas zabawa kapsulkami tchibo do ekspresu przynajmniej co drugi dzien pol godziny spokoju mi daje :-D podobnie slomki, i stos baterii ktore maz mial wyniesc do utylizacji, i do niedawna byly jeszcze te zelowe kapsulkid o prania na punkcie ktorych mial wrecz obsesje i chcial nawet spac z nimi ale jak mu jedna pekla i wylala sie na dywan to juz podziekowalam i ma zakaz.
z bardziej dzieciecych zabaw ciastolina, ale to wymaga mojego zaangazowania, siedzenie przy zlewie z kapiaca woda i "zmywanie naczyn" - godzinami by tak mogl gdyby nie rachunki za wode... i tony resorakow plus dywan z ulicami - to lubi zdecydowanie najbardziej i pieknie sam sobie tymi autkami jezdzi.

moj tez zasypia w aucie ale mamy na to patent - mam w telefonie pare bajek wgranych i mu daje telefon i puszczam bajki jak nie chce by zasnal - nie ma mowy wtedy o spaniu :)
a janek jezdzi na przednim siedzeniu wlasnie ale poduszka z tego co wyczytalam musi byc wylaczona bo moze nogi polamac.

kasienka moze ja sie do lipca ogarne to cos wymyslimy na te dzieciaki :tak:


u nas spoko, wczoraj koszmar przezylam bo nas dopadl kryzys laktacyjny i tak cala noc nieprzespanaa pozniej caly dizen w pizamie z glodnym zirytowanym dzieckiem NON STOP przy cycku, myslalam ze wykituje..... dzis lepiej, i mam nadzieje ze noc juz tez bedzie ok....

jas dzis zaczal frankowi robic tuli tuli wiec chyba coraz bardziej go lubi :tak:


wszystkiego najlepszego dla dzieciaczkow urodzinowych!
 
alijenka jak wrócę to wpadajcie do mnie;) Trochę daleko, ale młoda wyszaleje się z koleżankami. Wpadniecie rano to potem w aucie i tak ci padnie. Ja z kolei narzekam na nadmiar cioć, nadmiar dzieci itd. Czasem mam ochotę wyjść i posiedzieć w spokoju pod domem, ale za parę minut sąsiadka jedna albo druga z kawką czy piwkiem i dzieciarnią. Sama nie wiem co lepsze. Z drugiej strony przy plotkach czas błyskawicznie mija.

josie
ja zatykam zlew, leję wodę, młoda dostaje swoje plastikowe gary i mam luz:p Szoruje że ciężko odgonić. Jak już cała koszulka przemoczy się to kończy zabawę hasłem 'mama przebrać koszulka mokra':D

aronia dzieć cudny! Tort genialny - zdrowy i dietetyczny:p

andzia gratki, że 'pozbyliście' się alergologa! O 6 wstał i zaspałaś? Hahaha, moją o 6 to młot pneumatyczny nie obudzi:D

niespodzianka co zdecydowałaś? Ja mam słabą wolę i choć pewnie całą sobą chciałabym jechać, to szkoda byłoby mi zostawić męża:/

coś jeszcze miałam, ale zapomniałam...

aaa i jadę do Szczawnicy w małopolskie;-)
 
Josie bedziemy radzic z jakims spotkankiem :D mala juz taka duza :) i Franio rosnie pewnie w tempie ekspresowym...mam nadzieje ze juz kryzys minal :)

Kasiek jfajnie miec takie towarzystwo :)

Alijenka ze wzgledu na nozki warto wylaczyc ... bo wtedy dziec jest nogami na wysokosci poduszki i jak pisala Josie moze polamac ... moj jezdzi z przodu i wylaczylismy poduche

MsMickey
jak Julco podrosnie to dzieciaki beda miec swoje towarzystwo wtedy dom super sprawa :D
 
Ja nie mam mozliwosci wylaczenia poduszki z przodu a komorka odpada mala potrafi mi sms do roznych ludzi wysylac albo sobie dzwoni albo takie mi ustawienia porobi ze nie wiem później o co kaman. Siedzę teraz sobie u fryzjera mala u mojej chrzestnej
 
Ostatnia edycja:
Ja tylko wpadam życzyć miłego weekendu!! Wczoraj wieczorem miałam tyle do zrobienia, a zasnęłam usypiając Antka i obudziłam się w nocy w ciuchach :D Teraz zbieram się na zebranie działkowe, a potem 2ur kumpla A :) no, a wieczorem dyżur z Marcelinką :)
 
reklama
Do góry