reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2012

reklama
Aylin my chetnie tylko maz pracuje :| do 15 aa do kiedy jestescie w krakowie?

sobotnie popołudnie i wieczór. w niedziele jedziemy dalej

ooooooo Aylin ja jutro cały dzień w pracy jestem :-(
Kasienka kiedy się szczepicie?

gdzie?

na 26 czerwca mamy termin... oby sie Nikos nie pochorowal a Wy?

my 24 :-) też drżę żeby zdrowa była :tak:

a ja 25 mam bilans dwulatka i bede sie przed zaległymi szczepniami bronić :p
 
Aylin to rekami i nogami :) sie broncie :) szkoda ze tylko w sobote bedziecie ... a pozniej gdzie ?

Kasia.natka oby :)
 
Ostatnia edycja:
hehe jak bedzie trzeba to i zeby pójda w ruch :)

potem w kierunku niezamieszkanym przez nikogo z bb niestety. Czyli okolice zielonej góry
 
Wojtusiu wszystkiego NAJLEPSZEGO!!! :tak:
647590149cafc982afd1a8b176cdd990a9d2c40b_560x560.jpg
 

Załączniki

  • 647590149cafc982afd1a8b176cdd990a9d2c40b_560x560.jpg
    647590149cafc982afd1a8b176cdd990a9d2c40b_560x560.jpg
    43,3 KB · Wyświetleń: 21
Aylin zapraszam jutro do Apartu w Bonarce :-) a z tym bilansem to się pięknie wstrzeliłaś między mnie i Kasienkę ze szczepieniami ;-)
Kasienka ja już nawet myślę czy jej nie zrobić długiego weekendu przed szczepieniem....:sorry:
 
Polaa dla Wojtusia serdeczne zyczenia, usmiechu na buzce, kolorowych prezentow i spelnienia wszystkich marzen

Zobacz załącznik 629100

Alijenka podobaja mi sie oba lozeczka, ale chyba wolalabym drugie. Tylko dlatego, ze mam w pokoiku biala komode i brazowa szafe i lozeczko w dwoch kolorach byloby elementem laczacym ;-)

Asik tak myslalam, ze zapalenie spojowek. Oby szybko przeszlo &&&&

Kasiek zazdroszcze wakacji. Fajnie z tym dofinansowaniem.

Mloda ta sukienka ze zdjecia ma super kolor. Nie wiem czy wklejalas juz zdjecie calej "siebie", ale jesli nie to poprosze :)

Moni ja tez pamietam :)

Aylin zapomnialam napisac, ze nie mam balkonu :p Kasa od tesciowej - wow. Jestem pod wrazeniem - mily gest.
Fajnego wypoczynku zycze.

Kasia.natka jakbym miala ogrod to bym do domu tylko na chwile wchodzila takze sie nie dziwie :)

Aronia bardzo ciekawa jestem Twojego tortu :D Czy bejbik cos wyrzezbil w nim?


Dzisiaj bedac na spacerku w parku odebralam telefon od kolezanki z ktora kiedys pracowalam. Kiedys bylysmy blizej, teraz jednak tez super nam sie gada i nie mamy przed soba tajemnic, nawet jesli nie widzimy sie przez pare miesiecy. Lukasz tez ja zna i lubi. Dostalam zaproszenie do niej na weekend. Ma dom z ogrodkiem, kupila juz basenik dla mlodego i pileczki. L tez zostal zaproszony, tyle ze sie nie odzywa od 4 dni wiec nawet nie bede proponowac. Powiedzialam kolezance jaka jest sytuacja, stwierdzila, ze jej facet po mnie przyjedzie. No i nie wiem czy jechac czy nie... Bardzo bym chciala, brakuje mi mozliwosci wygadania sie przy drineczku (dlatego Was zameczam :/ ), ale wiem, ze jak pojade (sama - o zgrozo) to bedzie jeszcze wieksza obraza... A w sumie trudno - nalezy mi sie ...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Czytam Was, ale mam taki nastrój, ze nie mogę się zabrać za pisanie :(
Dziś na noc była u mnie siostrzenica z córeczką bym zobaczyła co i jak z małą, bo jutro u mnie zostaje na noc sama :) młodzi idą na imprezkę, a ciotka niech się wykaże :) plus taki, ze śpi całe noce od 20-7ej :)
Co jeszcze hmm idę sprzątać, by za dużo nie rozmyślać.
 
Do góry