reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

reklama
Kasienka - mamy podobna nakladke jak ta z hipciem, ktora wkleilas ale nasz wogole nie chce siadac gola pupa na plastiku :confused2:Twoj zalacznik mi sie nie otwiera :no:

agaundpestka
- cos z babcia? Nie strasz nas! A co Was nagralo przekopywac trawnik/ugor w taki upal? Przeciez nowa trawa mialaby marne szanse na wzrost. Pol biedy, ze oddal kase :sorry:

Aylin - swietny kot Ci wyszedl :-) I jakie fajne poskrecane swieczki! Tylko czemu babcia zdmuchiwala a nie jubilatka? ;-) Co do prezentu to dobrze ze sama juz wiesz co, bo ze mnie marny doradca. Nasz sie srednio interesuje zabawkami, ciezko trafic w jego gust :sorry:Na przyklad teraz na plaze taszczymy ze soba wor zabawek a jemu najwieksza frajde sprawia chowanie sie przed nami w trzcinach :eek: Od kilku dni hitem jest kompas, wczesniej (dopki nie zepsul) byl minutnik do jajek :sorry: Co to czu czu nie wiem :zawstydzona/y:

mlodak - dobry jest z ta kupka i przytulaniem nocnika :-) U nas postepow nocnikowych zero. Na plazy zajawil, ze bedzie siusial i podbiegl do jeziora, zeby nasiusiac do wody :eek: A tak poza tym informuje po fakcie :confused2:

mlodak z mowa, Munka - z kupka, a my ze spaniem - kazda ma swojego mola :-p;-)

kasiekz - przy takim upale to nad jezioro mozna pojechac i o 18 i o 19. A Twoj dluzej pracuje?

U nas dzis strasznie parno, wszystko sie lepi. Podobno ma byc az 37st w cieniu :szok:
 
W sumie nic strasznego, ale i dovrego tez nie :-\
jak wiecie to jKis czas temu remontowalam pokoik pod Antka i kiedy juz wszystko skonczylam dalam ogloszenia wszedzie, ze zaopiekuje sie drugim dzieckiem, bo warunli teraz mam to co moj brat oswiadczyl, ze nie stac ich jednak na wynajm i wraca do domu :-\ wiec pokoj trace nie mam szansy na zarobienie, a do tego rekrutacja do zlobkow sie skonczyla gdybym chciala Antla oddac i szukac pracy :-(
Do tego jalos sobie nie wyobrazam mieszkac e tyle osob :-(
Moze jestem wyrodna siostra, ale nie potrafie sie cieszyc.
 
agaundpestka - zadna wyrodna, kazda z nas chyba by sie czula podobnie w takiej sytuacji. Zmienia Ci sie radykalnie jakosc zycia i to na gorsze... Moze jednak zmienia zdanie (nie chca do jej rodzicow?), bo np. Twoja szwagierka nie wytrzyma? Albo znajda w ostatniej chwili cos taniego? A co na to Twoja mama? Nie protestuje na 3 dodatkowe osoby w domu? A moze jednak nie bedzie zle mieszkac na kupie... Kilka opcji jeszcze jest. Noch ist Polen nicht verloren ;-) Chociaz rozumiem, ze taka wiadomosc moze sciac z nog :no:
 
Aga​ ja bym sie zalamala ... jeszcze powiedz ze akurar ten odremontowany pokoik sobie zajma

Aronia skasowalam :p to byl Nikos na kibelku z gazeta motoryzacyjna :p
 
Ostatnia edycja:
Sylka - 100 lat dla Szymka!

Sunshine
- a co sie stalo? Czy dzis dzien zlych wiadomosci? :baffled:

Na rozluznienie atmosfery dzisiejsza anegdotka: usmialam sie prawie do lez jak dziec probowal napic sie mleczka z... wlasnej brodawki :-) Trzymal sie za nia raczka i probowal dosiegnac jezyczkiem mowiac "cycus" :-)
 
reklama
Oj Aga... - nie dziwię się, że się wkurzyłaś!!!!!

Sunshine ????

U mnie dziś też dzień średni, bo przywaliłam tyłem auta w ścianę....pierwsza moja mała kolizja od zdobycia prawka :/ A najlepsze jest to, że akurat wyjezdżałam do Hatszept. Małe zniszczenie na szczęście. Gabiśka mi u Hatszept odstawiła scenę z kupką, więc wychodziłam umęczona, Gabi nie wybawiona z dzieciakami, bo prawie cały czas siedziała u mnie na rękach. No nic, jutro nowy dzień :)
 
Do góry