reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

Aga ale buc z chlopa :|

Sunshine oby szybko zeszlo

Aylin piekny tort!

Munka trzymam kciuki zeby ta trauma przeszla

Mlodak w realu sa swietne za 12 zł bo sa jakby przezroczyste w kolorach i widac czy siusia (bo po wodzie nie zawsze poznasz czy nasiusial) z tej serii tylko z misiem 448-nakladka_na_sedes.jpg ta nakladke co wkleilas mialam i wywalilam bo sie dupka Nikosiowi nie miescila jest strasznie mala i czesto siuski lecialy poza kibelek ... on sie wiercil bo mu niewygodnie bylo i nie zrobil na niej ani jednej kupy w koncu nie chcial na niej siedziec... dopiero jak ta kupilismy co powyzej zaczal korzystac ...

znalazlam , mam taka tylko zielona

$_2.JPG

z zycia wziete

Zobacz załącznik 628369
 

Załączniki

  • 448-nakladka_na_sedes.jpg
    448-nakladka_na_sedes.jpg
    13,5 KB · Wyświetleń: 26
  • $_2.JPG
    $_2.JPG
    6,2 KB · Wyświetleń: 31
Ostatnia edycja:
reklama
Super dzięki :* będę czekać na patent z piankami, bo po ostatnim razie to powiedziałam, ze nigdy ich już nie zrobię i zastanawiam się czy zabawiać gotową mase.

ja w zeszłym roku tak klełam na nie . I stwierdziłam ze nigdy więcej. Wszystko miałam w tej badziewnej masie. A ze robiłam żółtą, białą i czarna to sobie wyobraż.
A potem znalazłam genialny filmik. Więc - robiąc w kapieli wodnej mase przed włozeniem do pianek do miski smarujesz ja gribo masłem. I blet/stolnice również smarujesz grubo masłem, na nie wysypujesz cukier puder a dopiero na niego wywalasz z miski to rozpuszczone lepkie badziewie. Przed zagniataniem smarujesz ręce jak kremem- równiez masłem. Tym sposobem w godzine zrobiłam mase, ozdobiłam tort i posprzątałam tylko jeden blat kuchenny a nie pół kucjni....

Aga no właśnie ikea..... że też nie pomyślałam i na zakupy do Skierniewic pojechałam a nie do Janek. A tam najtańsza kosztowała 28zł :szok: No lekka przesada jak dla mnie bo muszę dwie kupić bo i na dół i na górę do ubikacji. Nie będę przecież z tym ustrojstwem latać po chałupie.

Taką na allegro znalazłam i bardzo mi się podoba. Młody zapewne też zachwycony będzie bo uwielbia róże i fiolety.
Zobacz załącznik 628363

hatszept - cóż starałam się wiernie opisać całe zajście :-D

Pytanie do żon/partnerek komputerowców - czy lewy klawisz ctrl jest bardzo potrzebny w komputerze? Bo właśnie zauważyłam, że odpadł?

.


da sie przeżyc bez :)

ja własnie też nakładke musze kupić ale nie wiedziałam ze ikea ma. Moze po drodze na rubieże zachodnie wstąpimy i do zoo i do ikei. Zobaczymy jak sie wygrzebiemy.

Aga - to drugie to mi sie podest otwiera...


Pięknie :)


Mamy chłopców - co waszych interesuje - z zabawek. Mam kupic prezent na 2 latka dla synka kolezanki - takiej bliskiej która ze mna w ciazy chodziła i 10 dni po mnie urodziła :) i nie mam pomysłu. Klocki go nie interesują....
 
P w końcu zdrowa:) Wczoraj od 13.00 do 18.00 non stop w basenie siedziała jeszcze z katarem, a dziś nic. Sąsiadka uznała, że w domu dzieci z katarem też się kąpie, a na dworze 34C, więc nalałyśmy wody z domu i gotowe:p

niespodzianka
słodziak mały, śliczny!

aronia widzisz zimą nie używam kurtek zimowych, a w pokoju muszę mieć 18-19C, a latem +30C w cieniu - tak już mam;-) Jak pora roku to pełną parą. Nie znoszę wiosny i jesieni! Jak byłam mała to całe dnie w słońcu plewiłam babci (dziadkowie mieli gospodarstwo) ziemniaki, fasolkę, więc się zahartowałam:p

hatszept ja też filtrów nie używam. W Turcji tylko dwa razy i to na buzię i ramiona. P ma śniadą karnację i też lepiej, bo nie łapię ją słonko na czerwono.

aylin aaaa jesteś mega z tym tortem! Rządzisz!!! Pola dostała w zeszłym roku to pudło lego duplo z Lidla i w użyciu non stop po kilka razy dziennie. Dokupiliśmy na gwiazdkę drugie pudło, bo klocki kocha. Teraz nawet domek dla lalek buduje;-) Super, że i Tysi klocki podpasowały!

alijenka heh, ja zaś na odwrót. Jak P ma katar to trzymam całe dnie na dworze;-) Ale ona pierwszy raz w życiu miała zielony.

asik to o której twój chłop z pracy przychodzi, że nad jezioro zdążycie...zazdroszczę!

aga prasowałaś...o matko! Wpadaj jeszcze do mnie:p Gościu od trawy istny kretyn!

sunshine biedactwo, ale musiało boleć! P w zeszłym roku walnęła w kant stolika i potem tydzień chodziła z fioletowym policzkiem.

mlodak
gratulacje!!! Ja mam najtańszą nasadkę za 10zł ze Smyka nakładaną na sedes. Cała biała i wąska, bez żadnych ozdób, bo pisałam kiedyś, że moja nie toleruje tych ozdobnych z kaczuszkami, słonikami co ma kasienka (nie chciała na nie siadać).
 
Aylin wszelkiego rodzaju auta. A osobiście polecam jeszcze kosiarke. Młody mój zachwycony jest. Nawet do sklepu z nią chodzimy. Dostał firmy Stieg i jesjest świetnie wykonana. Ok 60zl z przesyłką.

Kasiekz no właśnie też się boję kupić nakladke z czymś bo niby nocnik mamy najtańszy marketowy ale ma misia i do tej pory młody ma zajawki na przytulanie go :)

Kasienka to dobrze że nie zamówiłam tej nakladki jednak. Trudno kupię w sklepie najpierw jedną niech młody sam wybierze.
 
Ostatnia edycja:
A u nas od 7 burza. Ciepło jest, pada, grzmi i się błyska. a młody przez okno patrzy i zachwycony co chwile powtarza, że "buza jest"

Aronia u nas jakaś zimna ta woda, może dlatego, że właśnie po burzy pojechaliśmy

Aga ale gościu ma tupet:baffled: fuszerkę odwalił i jeszcze wielce oburzony...
Podaj adres to Ci podeślę górę prasowania jak lubisz bo ja nie cierpię

Sunshine biedna Aura, buziak dla niej

Aylin świetny tort:tak: Młody aktualnie ma fazę na traktory/koparki. Uwielbia też auta, motory i samoloty

Młodakgratki dla młodego za pierwszą kupę do nocnika:-)

Kasiek super, że Pola bez kataru już. K. kończy pracę o 15, 10 po jest już w domu. Zje obiad i od 16 "podróżujemy"

Andzia gdzie sie podziewasz?

Sylka wszystkiego najlepszego dla Szymka
1396873_187840044752483_161989593_o.jpg
 

Załączniki

  • 1396873_187840044752483_161989593_o.jpg
    1396873_187840044752483_161989593_o.jpg
    37,8 KB · Wyświetleń: 26
Dzieki dziewczyny - własnie mnie oświeciło ze kolezanka mówiła ze młody od rana leci do okna koparki oglądać - maja budowe pod oknem balkonowym. Więc chyba na jakąs kopark e będe polować. I wszelkie pojazdy robiace iłu iłu :) tj maja policje i karetke wiec moze straz pozarną im dokupie :)

Kasiek - własnie martwiłam sie o ciebie bo sie nie odzywałas :) w Tyśka klocki lubi. drewniane słuza do układania wiezy, mega bloks (kupiłam ostatnio na wyprzedaży w biedronce za 15 zł) też jej pasują. Te konstrukcyjne uwielbia chyba najbardziej. A duplo - na samym koncu. Chyba jeszcze do nich nie dorosła.

Sylka - sto lat dla Szymka :)
szymek.jpg
 

Załączniki

  • szymek.jpg
    szymek.jpg
    31,1 KB · Wyświetleń: 24
Ostatnia edycja:
Zapomniałam wam laski napisać o tej grze Memory 2+ CzuCzu. No istny szał. Młoda dziś rano non stop ze mną grała, wczoraj z tatą. Oczywiście zdarzają się nerwowe sytuacje jak nie może znaleźć pary, raz wszystko rozwaliła:D Ale teraz załapała i wytrzymuje do końca:p Dzięki Agaundpestka, bo ty nakierowałaś mnie na CzuCzu. Na wyjazd zaś kupiłam tą książeczkę i P już wszystko na pamięć zna tak ją dożynała:p
 
Kasiekz - ja mam dla G takie memory, ale z endo i też uwielbia w to z nami grać. Oczywiście ma też tą grę w tablecie - tam przynajmniej fanfary po wygranej ;)

Sto lat dla tych dwulatków, którym jeszcze nie składałam życzeń!!!!

Byłyśmy z G w naszym parku i młoda szalała w fontannach, wróciła cała mokra :)

Kolejne lato z remontami w bloku....chyba zwariuję!! Cały czas wiercą, nie da się normalnie rozmawiać....ehhh... w zeszłym roku było to samo.
Oby tylko w sobotę dali sobie spokój.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Muńka - ja mam to samo z małym ae. Remont jest u mnie.... i mnie kurwica bierze. Teraz sprawa przez prawnika idzie bo mamy ostatni rok rekojmi i maja to naprawić juz na 100% a nie jak zwykle - obietnice....

Dzieki za czuczu. Pokażcie co macie - musze czymś dziecine na 7 godzin a aucie zając.....
 
Do góry