reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

Faceci sa zabawni. Moj odrazu bierze na rece bo "chcialo sie jej ulac" dopiero wtedy czuje sie pewniej . Dzis przeprowadze pertraktacje odnosnie przedluzania moich rzes.....na bank bede musiala odciagnac mleko zeby biedak mogl karmic. I zaloze sie ze jak tylko wyjde z domu o on zlapie za butelke
 
reklama
Faceci sa zabawni. Moj odrazu bierze na rece bo "chcialo sie jej ulac" dopiero wtedy czuje sie pewniej . Dzis przeprowadze pertraktacje odnosnie przedluzania moich rzes.....na bank bede musiala odciagnac mleko zeby biedak mogl karmic. I zaloze sie ze jak tylko wyjde z domu o on zlapie za butelke
Ja własnie jutro idę na rzęsy i nie będzie mnie długo wiec młoda dostanie pierwszy raz mieszanke. Laktatorem niestety sciagac nie potrafie i rzuciłam go w kat. A dzis chce jesc co godzine:-( Nie wiem czy to ten skok rozwojowy czy co ale wysiadam. Strasznie daje mi dzis w dupe. Jak nie je to sie drze...
 
Ja karmiłam bebilonem comfort bo tak kazala pediatra. Ale w tym tyg przeszliśmy na zwykły bo ten comfort strasznie drogi. I nie widzę żeby było gorzej. Normalnie kupy robi. Czasem musieli zdarzy prezyc ale na comforcie też tak mial a ją karmie też trochę piersia więc cholera wie po czym to prezenie
 
Ja własnie jutro idę na rzęsy i nie będzie mnie długo wiec młoda dostanie pierwszy raz mieszanke. Laktatorem niestety sciagac nie potrafie i rzuciłam go w kat. A dzis chce jesc co godzine:-( Nie wiem czy to ten skok rozwojowy czy co ale wysiadam. Strasznie daje mi dzis w dupe. Jak nie je to sie drze...
U nas to samo dzis :szok::szok:
 
A dzis chce jesc co godzine:-( Nie wiem czy to ten skok rozwojowy czy co ale wysiadam. Strasznie daje mi dzis w dupe. Jak nie je to sie drze...

No ja tez dołączam do klubu.Od 11tej z małą na rękach wstawiam pranie, mieszam w garach i piekę w piekarniku.Niby spi a jak poloze to kwęka i znowu ręce i cyc na 5min. A co to ten skok rozwojowy?Bo widze ze nasze dzieci w podobnym wieku te dzisiaj tak marudzace.Moze cos w tym jest?
W sumie wczoraj mialysmy szczepienie, bo tu na gruzlice nie robia w szpitalu, tylko raz w miesiacu w przychodni to moze po tym szczepieniu taka niespokojna. Mialysmy tez wazenie - prawie kilogram do przodu, wiec chyba jest dobrze.
Jak uzywacie kropelek na kolki to ile razy dziennie? Podawac zapobiegawczo czy tylko w razie ataku? Moja Lila wypowiada ciagle tylko slowo eh eh, co by znaczylo wg jezyka noworodkow, ze chce odbic. No ale ile moze sie chciec bekac.Juz nie wiem co jej jest.Tylko lezy i eehhha.
 
A my dzisiaj byliśmy na tzw wizycie patronażowej, Monisia w 10 dni przybrała na wadze 300g, pani doktor powiedziała, że ładnie przybiera :) pochwaliła, że karmię piersią, przepisała Debridat (bo z nią rozmawiałam o tych bólach brzuszka przy prykaniu) i jeszcze kazała podawać Biogaię. No zobaczymy, będziemy próbować. Póki co Monia zjadła ok 14 "obiadek" na placu zabaw (akurat wróciliśmy z przychodni i z Szymkiem zostaliśmy na placu zabaw) i śpi sobie grzecznie do teraz :D Może już będzie lepiej?
 
Witajcie!

Wróciłyśmy ze spacerku i młoda śpi. Ogólnie dziś to praktycznie budzi się na karmienie :-D mam nadzieje, że jak zawsze nocka też będzie oki!!

Mój chłop na szczęście nie ma jazd typu: nie otwierać okien, otulać jak najbardziej, jak kicha to pewnie jej zimno itp. Oboje na luzaku podchodzimy do tego i jak jest ciepło w chacie to tylko pielucha. A kichanie to nie z zimna, tylko jest to sposób na oczyszczanie dróg oddechowych, szczególnie noska:-)

buziak smuci mnie to, że byłam święcie przekonana, że dziś CZWARTEK!

Totalnie tracę poczucie daty i godziny odkąd Boro się urodził

Mam dokładnie to samo!!
Hej dziewczyny :-)

U nas nic nowego. Męza na weekend wcięło na drugi koniec Polski, a ja muszę jutro starszemu 3 urodziny odprawić :eek: Ależ mi się nie chce :confused2:

Młodszy właśnie zasypia, więc może wezmę się za cos.

Norman je dużo i często, ale coraz rzadziej beka, za to dużo pierdzi :-D Czasami zdarza mu się ulać, ale nie jakoś masakrycznie, za to zawsze jak zapomnę położyć sobie pieluszkę na ramię :-p

Tak sobie wczoraj poczytałam o plamach poporodowych i okazuje się, że mój syn to ma, jak się wyraził moj mąż, full wypas :-D czyli: pocałunek anioła (czerwona plamka na powiece), uszczypnięcie bociana (plamka na czole i na karku) oraz plamkę mongolską (taki siniaczek na pupie). Te czerwone plamy mają zejśc do 3 roku życia....zobaczymy :sorry:

Trzymajcie się ciepło i dużo sił życzę :-)

moja ma taką plamkę/naczyniaczka na pipuszce. Albo się wchłonie albo zostanie. Ostatnio pediatra sobie zażartowała, że teraz moda na robienie tatuaży w tamtym miejscu a Gabi nie będzie musiała sobie robić, bo ma od urodzenia - się jej humor trzyma :-D:-D

Kurcze laski kluje mnie w jednym sutku. Jak karmie ale tezjak nie karmie, tak co chwilę czuje klucie. Co to jest?

nie wiem co to, ale ja też tak mam:-)
 
reklama
moja Niuśka też ma znamię na powiece :-):-D
też walczę z rączkami, jak na rękach to mała śpi, a tylko ją odłóż do łóżeczka to jakby igły w nim były odrazu na baczność staje :-(, masakra jakaś !!!!!!!!!!!!!!

josie ja nie karmie piersią i też do niedawna miałam takie kłucia w cyckach

mój K to co do ciepła to już w ogóle ma schizy jemu ciągle gorąco, mówi że mała za grubo ubrana, otwiera wszystkie okna, a wiatrak to non stop chodził jak były te upały
 
Do góry