reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

reklama
Ja tam rodziłam 10 lat temu i byłam bardzo zadowolona. Poród był rodzinny w szpitalu państwowym.Wszyscy byli super i bardzo mili.Przez cały poród przychodzili co godzinę i sprawdzali ile rozwarcie i potem wychodzili a my sami zostawalismy, oglądaliśmy telewizje itd.W wannie siedzialam rownież z biczami i dopiero wszyscy zwalili się na koniec gdy było już 10 cm.Także naprawdę mam nadzieje ze następny tez taki będzie :)
 
Natulinka, trzymam mocno kciuki!!!



A ja byłam zmuszona przez nudności iść na zwolnienie- one mnie wykończą!Nie jestem w stanie normlanie funkcjonować:(

Dzisiaj jednak dowiedziałam się, ze sa jakieś tabletki i czopki na receptę zapobiegające nudnościom- czy ktoraś z Was je stosowała?
 
Ostatnia edycja:
No to w szpitalu nie ma miejsc, zrobili usg, po 15min wynalezli ze jednak jest pecherzyk w macicy (tak wiec pozamaciczna wykluczona), tyle ze nie daja szans na cokolwiek bo jest mega zapadniety:((( teraz wracam do domu,po drodze zrobilam jak kazali bete i oznaczenie krwi. Mam sie zglosic do szpitala 3 listopada lub w razie krwawienia.... wynik bety ma byc dzisiaj w necie.... tak strasznie mi zle i smutno! Tak bardzo chcialam tego dzidziusia:(((
 
nanulika - idz do innego lekarza i to prywatnie!! Skonsultuj to i zrob dodatkowe USG na dobrym sprzecie za nim pojdziesz do szpitala. Na skierowaniu pewnie napisane ze to pozamaciczna wiec jak trafisz na leniwego lekarza lub kolege tego co ci dal to skierowanie to nawet tego nie sprwdzi i od razu dadza ci leki i na czyszczenie macicy. A przeciez pecherzyk byl i ja wierze ze ciagle jest!!! Nie poddawaj sie. Trzymam kciuki!!!
 
Ostatnia edycja:
nanulika
gkvip2505 ma rację! teraz mi się przypomniał artykuł który ostatnio czytałam na onecie, że ileśtam procent aborcji wykonywanych właśnie z powodu niby to obumarłej ciąży jest błędem bo często tak bywa, że lekarze i usg się mylą, dlatego badaj się jeszcze, szukaj, póki nie krwawisz jest nadzieja, na zabieg zawsze zdążysz pójść...Cuda się zdarzają!
 
nanulika - idz do innego lekarza i to prywatnie!! Skonsultuj to i zrob dodatkowe USG na dobrym sprzecie za nim pojdziesz do szpitala. Na skierowaniu pewnie napisane ze to pozamaciczna wiec jak trafisz na leniwego lekarza lub kolege tego co ci dal to skierowanie to nawet tego nie sprwdzi i od razu dadza ci leki i na czyszczenie macicy. A przeciez pecherzyk byl i ja wierze ze ciagle jest!!! Nie poddawaj sie. Trzymam kciuki!!!

Dokladnie zrob tak jak gkvip2505 pisze !!! Zapewnie bedzie wszystko oki !! Ja mocno w to wierze !!
 
reklama
Jak wroce do domub to zadzw do rodzicow,mieszkaja w czestochowie a tam tez mieszka moj wujek ktory jest ginekologiem.... moze mu przesle te wszystkie wyniki,zdjecia,cuda..... jak stwierdzi ze to ma sens to do niego pojedziemy....
 
Do góry