reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

Hej :)

Zołza, Młoda już przed 6 zaczęła urzędowanie :dry: i jakaś taka jędoląca. Teraz z Jaśkiem szaleją a ja kawkę spijam.

Aestima, Ada ma szpotawe kolanka :( Tak jakby piłkę między nogami trzymała. Zaczęła szybko chodzić, do tego na początku miała różne dawkowanie vit d3, przez miękką potylicę (Mieszko też chyba miał?). Praktycznie nic nie mówi, więc neurolog kazała zwrócić uwagę na to czy słyszy (ale co do tego nie mam najmniejszych wątpliwości ;) ) i co pierwszy raz o czymś takim słyszałam - przepisała jakieś kropelki wspomagające rozwój mowy :baffled: Coś tam w mózgu pobudzają. Na razie ich nie wykupiłam, bo średnio mi się to podoba. Dzisiaj idę z J do pediatry, to wezmę skierowanie do ortopedy (bo chyba trzeba? ) i podpytam.

Zołza, oby to nie choróbsko żadne.

Larvunia, hej :)

Katamisz, Mamusia fajnie Was widzieć :)

Jejku muszę nadrobić te kilka dni, bo nie wiem co tu się dzieje ;)

No i zanim skończyłam pisać to młoda poszła spać, a J jedzie z tatuśkiem ustawić zbieżność kół czy cuś, więc chwila spokoju będzie :D
 
reklama
w tym zamieszaniu wyszłam z domu w bluzce załozonej na lewą stronę i z rozpiętym rozporkiem... jak się dzis chowam, nic nie mówię, nic nie robię bo jeszcze lepsze kwiatki moga wyjśc :-p:no:

:-D:rofl2::-D:rofl2::-D Madzioolka, przepraszam, mam nadzieję, że ogarniesz się zaraz, ale to było takie śmieszne :-D Wyobraziłam sobie Ciebie i zaczęłam się śmiać :-) Nie gniewaj się ;-)

Blusia
, do ortopedy trzeba skierowanie przed pierwszą wizytą - później kazali przychodzić bez. Przynajmniej u nas, ale chyba wszędzie powinno być tak samo?
 
madziolka - niezła jestes ajhaha

blusia- tez bym chciała dwa dni bez Benia :) albo chociaz wieczór :sorry2: kropelki na rozwój mowy.. :szok: brzmi jak jakaś hiszpanska mucha heh



mnie koles z prayc tak ciśnienie dzis podniosl ze rece z nerwów mi się trzęsą :crazy: mam dosc tłumaczenia jak debilowi - po prostu tak go bede chyba traktować bo inaczej się nie da.... albo jest mega złosliwy i robi mi koło doopy albo za stary i powinnien siej uz w jesionce połozyc :angry::angry::angry:


a tak z ciekawostek :-) spałam dzis o 22 do 8 wow :D szał ciał normalnie ! i jakie przyjemne sny :rofl2::rofl2::rofl2: tak to jest to skupie sie dzis na przystojniaku spod prysznica a nie głupotach w pracy :-D:-D:-D
 
Łiii, mój mały mnie rozwala na łopatki... Podszedł do mnie, położył mi główkę na nodze, przytulił się i zaczął cichutko mruczeć, kiedy głaskałam go po pleckach... :-) Słodziak mój mały :-)
...ale już poszedł rozrabiać ;-)

Ironia, to sobie pospałaś :-D
 
Kati, zazdroszczę bliskości gór! :-) I udanych zakupów ;-) Ja ostatnio szukałam sandałków i japonek - w jednym sklepie nic nie znalazłam, w drugim spodobały mi się jedne klapki, to za wąskie były :dry:

Larvunia, miłego spacerowania!

Martadelka, to wpadaj do nas, będzie Ci raźniej :-)

Idę z małym na przewijak, bo śmierdzi... Kurczaki, a miałam go na nocnik wysadzać po śniadaniu
:baffled:

chciałabym, nawet nie wiesz jak:zawstydzona/y:

Blusia kropelki wspomagające rozwój mowy...?
Madzioolka :-D:-D:-D przepraszam, ale mnie to też rozpśmieszyło:-D wygladaszz raczej na poukładaną osóbke:-p
ironia ale pospałaś:tak:
 
Ostatnia edycja:
Madzioolka - hmmm.... szybki numerek w aucie był ? ;-)
Kati83 - legginsy w jednolitych niesłodkich kolorach za złotówkę biorę w każdej ilości :tak:
 
Hej, mieszko zasnął tuląc kabel do aparatu- nigdy nie zrozumiem facetów:-D
Padam dzisiaj z nóg a tyle sprzątania... Lecę poczytać co u Was, jakoś tu gwarno!:-)
 
reklama
Madzioolka pomyślałam, ze mieliście jakąś akcję szybką z T. w domciu przed wyjściem ;-):-)
Blusia dziwnie brzmią hasła od lekarza o kropelkach na rozwój mowy!?
Zołza, Blusia wy też byłyście u ortopedy? a to trzeba koniecznie? bo ja nie byłam a Mati śmiga już od 10 m-ca życia na nóżkach
Ironia współczuje palanta.... brrrr
Zołza ale to słodziaszek twoj Ediś, mój też tak czasem przychodzi sie przytulać i buziakować i ja bardzo to lubie :-)
martadelka a moze my sie kiedyś spotkamy powiedzmy w połowie drogi w Opolu? byłoby fajnie:-)
forever za leginsami nie patrzyłam ale jak tam będę to napewno luknę :-)
Aestima przeczytałam tekst o kablu i padłam :-D:-D:-D
zołza miłedo spacerku :-)
 
Do góry