reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

reklama
Podsunęłyście mi tą grotą solną plan wycieczkowy na najbliższą niedzielę :)
Majqa zdrówka dla Was :*

A coś czuję że będzie mnei czekał zabieg w najbliższej przyszłości... pisałam Wam że mam torbiel koło jajnika wielkości 5cm, gin dał mi piguły ale... po pierwsze nie zamierzam ich dłużej brać, w ulotce było info że 1 na 10 osób ma trądzik i u mnie jest on w zastraszającej postaci, koszmar normalnie, żadne maseczki oczyszczające czy pilingi nie pomagają, chodzę cały czas wkuźwiona i sam fakt że musze pamiętać o tym gownie mnie doprowadza do szału :angry: a torbiel jak czułam tak czuję dalej, diagnosta z kolei powiedział że tak wielkie torbiele od razu usuwa się laparoskowpowo bo bardzo odciążają naczynia krwionośne na jajniku i jajowodach i może całkiem zablokować jajowód.... jutro idę do gina na kontrolę i zobacze co mi powie ale piguł brać więcej nie będę to pewne...

Zołzik a Ty byłaś w końcu u gina z tymi plamieniami???
 
Ironia, ale u niej są tańsze niż te z ikei chyba.

sp. wstydziłaby się naklejać na takie ładne , szlachetne łóżeczka takie bezguście- brzydkie te naklejki....
 
reklama
Madzioolka nie stresuj sie, moja kol miala taki zabieg i po rtg do pracy wrocila, lepiej sie pozbyc cholerstwa
aestima sttaaznie tandetne te naklejki...daj znac jak wyniki moczu Mieszka,jakas dziwna ta infekcja
sorry za literowki ale z tel. pisze zego nienawidze...
 
Do góry