reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

Leki te są na receptę, ale zapytaj może ci sprzedadzą, a jak nie to zapytaj o jakiś odpowiednik bez recepty.
A o tych tabl. to pisałam, że dla ciebie nie dla Miesia bo nie wiem czy potok moich słów był zrozumiały :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Aestima w internecie jest opisanych bardzo duzo przypadków wystepowania skutków ubocznych po podaniu neosina - najczęściej wysypka na skórze, swędzące czerowne krostki, wiele mam pisze też ze maluchy nie maja apetytu w trakcie i po kuracji. Miesio chyba jest łasuchem z tego co kojarzę więc zmniejszenie apetytu pewnei mu nie zaszkodzi (;-)) ale zwróć uwagę na ta ewentualną wysypkę.
A tak wogóle to zdrówka Wma zyczę, szkoda czasu na choroby w taką ładną pogodę :) A lekarz super - moja na wszystko daje antybiotyk...:no:
 
Ostatnia edycja:
Moje dzieci bardzo często biorą te leki i jeszcze nigdy nie było żadnych skutków ubocznych. Chyba nie ma leku, po którym nie byłoby opisywanych jakis skutków ubocznych
 
aga,a sprzedali Ci bez r???
no właśnie dr mówił, że wysypka często przy inf. wirusowej się pojawia u bąbli a nie przez lek.
miesio padł, bidulek...
 
reklama
Do góry