reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2011

reklama
ja zawsze mam problem z tym jak ubrać dzieci w taką pogodę bo niby ciepło, bardzo ciepło, ale z drugiej strony jak zawieje to może jednak za chłodno. Tym bardziej ze jeszcze dwa dni temu kurtka a teraz krótki rękaw. U mnie zreszta mam ubiera bo z nimi siedzi i jakos wydaje mi sie ze za ciepło ich ubiera. Jak byscie zobavzyły ile mam ciuchów w walizkach na ten weekend to chyba byście padły, samych bidziaków1/3 walizki bo z długim, krótkim i bez rekawów... trzeba byc przygotowanym na każdą ewentualność:-D
 
Maja śpi, A w pracy, a ja biorę się wreszcie za nadrabianie głównego...nastrój do d...powiedziałam A, że powinien więcej czasu z M spędzać, bo dziecko nieprzyzwyczajone do niego i od razu w ryk wpada jak jest z nim a mnie widzi...a on na to, że pracuje i rano nie będzie z nią wstawał. Błędne koło
 
Witamy się i my :-) bardzo słonecznie :-)
Nocka jak zwykle bardzo spokojna i pobudka przed 8.
A dzisiaj znowu przepiękna pogoda i zaraz wybieramy się na spacer. Trzeba korzystać :-) Wczoraj ubrałam Tymka w podkoszulkę z krótkim rękawkiem i na to ogrodniczki 3/4 plus tenisówy i czapka z daszkiem. Dzisiaj będzie podobnie.
 
U mnie zreszta mam ubiera bo z nimi siedzi i jakos wydaje mi sie ze za ciepło ich ubiera.

Przeraża mnie, jak niektóre mamy ubierają dzieciaki - a raczej jak je przegrzewają. Oczywiście, trzeba brać pod uwagę, jak ciepłolubne jest dziecko, ale kombinezon wczoraj to lekka przeginka :eek: Ja do wczorajszego zestawu wzięłam kocyk, w razie czego - i była rozpinana bluza [cienka] - w razie czego. Sama miałam krótki rękaw i na słonku było super!

Mrsmoon, ja staram się "obarczać" Kudłatego Ediśkiem popołudniami - wczoraj obaj wylądowali na podłodze i się bawili - niezły widok ;-) Ale muszę go trochę motywować, bo on raczej nie ma pomysłów na zabawy z małym.
 
zolzik my mamy taki problem, że A wraca głównie ok. 18.40 z pracy a wychodzi 9.20 z domu. Maję kąpiemy po 19, więc po południu brakuje czasu, a A to typ sowy, rano nie zwlecze się z łóżka
 
reklama
Mrsmoon, a no to rzeczywiście nie macie za fajnie z tym czasem... :-(

Aestima, ja ciągle wierzę, że to zębiska. &&&&

Musze się pochwalić - wyszła mi rewelacyjna szyneczka! :-D Właśnie konsumuję kanapeczki - mniam! :-)
 
Do góry