reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

cześć cioteczki
Misialinka gratulacje, fajnie ze udało się znależć prace, kasa wpdnie i wyrwiesz się z domu.
Wiecie co wczoraj sie zastanawiałam co z dziewczynami, które kiedyś mocno udzielały się na forum, np. Cinamon, stała bywalczyni, po porodzie chyba w ogóle jej nie było, wiem ze miała problemy z malutką, ale póxniej nic chyba nie pisała. Mysi nie było baaaardzo dawno, to samo Zebra
 
reklama
U nas pomidorowa. Tymek wtrąbił 200 ml. Ugotowałam wczoraj wieczorem ziemniaka, marchewkę, pół pietruszki i całego pomidora bez skórki. Dzisiaj tylko ugotowałam porcję rosołową i dodałam trochę zupy do warzyw, zmiksowałam blenderem, a mięso potraktowałam drobno nożem. Dodałam tylko duuużo koperku i natki pietruszki. Wsunął aż Mu się uszy trzęsły :-D a teraz na spacer!! Buziaki!!
 
Ja właśnie wstawiłam krupnik:-) Na dworze wieje okropnie, aż kaloryfer odkręciłam. Ja wracałyśmy z przedszkola to mało łba nam nie urwało:baffled:
I muszę porozmawiać z przedszkolanką, bo Emilka mi powiedziała, że jedna polska dziewczynka powiedziała do niej "zaraz Ci wpier***olę" jak nie chciała oddać zabawki:szok:
 
o ludzie! co za słownictwo!
zolza muszę kiedyś popaczeć jak Ty dajesz to drugie danie, bo nie wiem jak się do tematu zabrać...
asinka ja pomidorówki nie daję, bo pomidory są jednymi z podejrzanych o alergię
 
hej kobitki!

udało mi się poczytać co naskrobałyście od wczoraj i to teraz, kiedy moje dziecko nie śpi!!! normalnie nie wiem co mu jest, ciągle gada i śmieje się do mnie i zajmuje się SAM SOBĄ od godziny!!! to się chyba NIGDY nie zdarzyło! może go zaprowadzę do lekarza, nagła zmiana osobowości, która mnie ogromnie cieszy i niepokoi... cisza przed burzą?!?!

milego dnia!!! ha! takiego jak mam ja :) przesyłam pozytywne wibracje :)
 
Misialina - fajnie, że udało Ci się znaleźć pracę :-)
Ja też ostatnio myślałam o nieudzielających się - wlaśnie o Cinamon. No i Antar. Szczerze mówiąc jakoś mi głupio, bo to ekipa warszawska, no i swego czasu ta pierwsza się mocno udzielała. Zebrra czasem zagląda - jako spec od wózków. :-D Mysia23 - faktycznie niewiele, ale po porodzie gdzieś przemknęła. Blusi też nie widziałam od bardzo dawna, ostatnio kojarzę, że pisała iż się na zlot nie decyduje.
Cycowo - ja bym chciała dociągnąć do września, gdy Młoda pojdzie do żłobka. Z uwagi na moje zamierzenia wakacyjne będzie to trochę zachodu ode mnie wymagało, no ale cóż. Tak czy inaczej cyc jest lekiem na całe zło i 100 % skutecznym sposobem na zatkanie czasem rozdartego dzioba :-p. No ale 2,5 letnie dziecko to już przesada.... :szok:
 
reklama
Do góry