reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

reklama
Mrsmoon, oj, przy dziecku trzeba sobie wrzucić na luz, jeśli chodzi o takie rzeczy... Ale ja już dzisiaj z tym luzem trochę przegięłam... Pozwoliłam Edgarowi bawić się wszystkim, co bezpieczne i mam teraz porozwalane po mieszkaniu skarpetki, materiały, ręcznik papierowy, puzzle, nie mówiąc o zabawkach ;-) Odpoczniemy po obiedzie i trochę ogarniemy ;-)
 
Kupiłam jedno pudło - 15 butelek, T właśnie pojechał po drugie :-)

Aestima stupid.gif :-)
 
dziewczyny, pomożcie - szukam i szukam i za cholerę nie mogę znaleźć...a szukam lampy do kuchni z abażurem w kształce ściętej kopuły kuli(mniej niż połowa kopuły) ale przezroczystym, z takiego tworzywa przezroczystego znaczy
 
Mrsmoon - żywnościowo to my powoli i ostrożnie, ale to z mojego lenistwa aby później nie zgadywać co nie przypasiło. :-p Tylko gdy byłyśmy u Andariel Młoda została poczestowana zupką Leo i były ze 3 nowe rzeczy na raz. Czasem to się po prostu nie da inaczej.
Co do lampy to wiem o jaką Ci chodzi, widze ją oczami wyobraźni :-D Ikea ? Jest taka firma Massive - belgijska chyba - może mieć coś w tym stylu. O i sklep Koma w Domotece teraz - kiedyś w Klifie, parę groszy u nich zostawiłam przy urządzaniu mieszkania - zobacz najpierw w internecie jaką mają ofertę a może maila napisz czego szukasz. Ja tez widzę oczami wyobraźni pewną lampe do salonu ale na żywca za Boga nie widziałam takiej.
Słuchajcie, wreszcie PITa zrobiła - ja zawsze wszystko na ostatnią chwilę - i.... 3 razy liczyłam czy się nie pomyliłam. Za taki :szok: bonus warto być samotną matką - tak czy inaczej wesele bym za to urządziła jakby co, ale postanowiłam już drzewiej całą sumę odłożyć dla Młodej. W razie czego na wieksze autko dla nas bedzie za 3 lata :-p
 
forever ja mam w całym domu lampy z massiva ale niestety nie mają takiej w ofercie:-(
a na zwrot z pita czekam już ponad tydzień, też niezła sumka się uzbierała:tak:
 
reklama
Do góry