reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

reklama
Dzien dobry :)
ja dziś starsznie niewyspana, spałam 4 godziny z przerwą na karmienie...

Iza mówisz że dźwigasz 8 kg a ja w niedzielę ważyłam moją pannę to waga pokazała 10,3kg :) niedługo będę mieć bicepsy jak kulturysta :-) a z pisaniem maili z mężem to my z T piszemy na czacie googlowskim
odkąd wróciłam do pracy, rozmawiamy cały czas, dzieki temu na bieżąco wiem co porabiają, jak Maja :) takie czasy że i życie rodzinne w jakiejś części przeniosło się do sieci...

Doris jak wpadniesz na jakiś cudowny pomysł jak oduczyć spania cycowego to plizz podziel się ze mną :)
No i zdróka dla Damian, mam nadziję że to nic poważnego &&&&&&&

Marta masz rację że nie da się życ bez bb, zeszły tydzień gdy nie zaglądałam to mam jak wyjęty z życiorysu i bardzo mi źle z takimi zaległościami, oze w wolnej chwili cofnę się do postów bo nie potrafię sie odnaleźc taka wyrwana z kontekstu :)
 
hejka
wszystkim chorowitkom dużo zdrowia życzę ;)
a co do mojej tarczycy to ja nie miałam z nią nigdy problemu w mojej rodzinie też nie było przypadków takiej choroby więc nie wiem skąd to cholerstwo... :baffled:
 
Dzień Dobry

Ja ogarniam mieszkanie, czekam na Mamę i lecę do Damiana do szpitala. Z basenu w tym tygodniu nici niestety. Zdrówka dla wszystkich chorowitków.
Buziaki
 
witam sie i ja :) dzis jestem sama z beniem do 13 okołlo :) niania poszła na zajecia na studiach eh.. a nie chce szukac nikogo innego bo Benio ją uwielbia:tak:

beni poszedł na drzemke a ja powoli sie zabieram do pracy :-D
 
Ironia...damian dostał z główki od kolegi ze szkoly w nos....i bolała go głowa bardzo i miał zawroty. Leży w szpitalu na obserwacji żeby wykluczyć wstrząśnienie mózgu. Jutro prawdopodobnie idzie do domu, jak na razie wszystko jest oki.
 
Witam :-)
Bruna dziś wzięli teściowie do siebie i muszę powiedzieć, że do takiej ciszy w domu nie przywykłam:-) Ninusia o dziwo już śpi a ja korzystam z wolnej chwili i się melduję.
Zadowolona jestem po wczorajszej wizycie. Dzieciaki dalej cherlają ale mamy zielone światło na spacery. Nareszcie areszt domowy się kończy:-D
Trasiu - myślę, że spacerek z kawką odbędziemy tak szybko jak zdrówka dzieciaczków pozwolą. Jak Marysia sie dziś czuje? Lepiej już?
Zołza - kciuki za Młodą w dalszym ciągu zacisnięte. A Ty głowa do góry wszystko będzie dobrze. Za to ja już zaczynam się bać bo 9 marca mój tato idzie na bajbasy a siostra 13 marca na wycięcie nerki:no:

Ironia - ja jeszcze nie myślę o zakończeniu karmienia. Za bardzo to lubię:-D ale tylko i wyłacznie dlatego, ze moje dziecko nie jest za bardzo wymagające. Ani zastojów nie miałam, ani pogryzionych brodawek, alergii i kolek u Ninki. A poza tym Bruna nie udało mi się karmić (za nerwowa byłam do tego po cc) z Ninką naturalnie strasznie poszło. Spalarnia chomików położyła mnie na łopatki:-D

Miałam odpisać wszytskim dziewczynom, przepraszam, ale mojemu mężowi znów nie podoba się moja rodzina (cała). Nasz największy problem małżeński. Najlepiej by było, jego zdaniem, gdybym się od nich odcięła gruba kreską, na co ja nigdy się nie zgodzę.:angry: i zepsuł mi nastrój. Ale mimo wszystko pozdrawiam Was wszystkie.
 
Nocka calkiem niezla, Marysia obudzila sie o 3, dostala wody z odrobina soku marchewkowego i spala do 7.40! Rano zrobila normalna kupe, co prawda cala pomaranczowa od marchewki, ale byla papka. Ale chwile potem zrobila dwie kolejne kupy, wodniste pomaranczowe ze sluzem:( Pojechalysmy wiec do lekarza. Ale tam nie dowiedzialam sie niczego nowego poza tym co napisala mi mrsmoon. A wiec dicoflor, smecta, ORS lub orsalis i kaszki ryzowe z marchewka. Aha, no i poniewaz Marysia jest na bebilonie pepti a on jest bezmleczny to moge jej dawac tez troche "mleka". Teraz jej dalam przed spaniem to sie strasznie ucieszyla ze dostala mleko:) A jakos wczesniej go nie doceniala...
Ale jest ok, nie jest ani troche dowodniona, na zadna chorobe to nie wyglada. Lekarka obejrzala jej dziasla i wychodzi jej chyba 6 zebow naraz:( Faktycznie jak sie przyjrzalam to juz widac biale kawaleczki. Biedna...
postaram sie doczytac co u was ale nie wiem czy zdaze przed pobudka Marysi.
 
reklama
Do góry