reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

reklama
A Wy mróweczki piszecie i piszecie :-)
Ja już wróciłam. Zapis ok. Pani dr powiedziała, że dzisiaj "wypychają" jedną pacjentkę na indukcję więc od razu zadzwoniła na oddział, kazała mnie wpisać na to miejsce a ja mam dzwonić o 14:30... Pytam, a co jeśli nadal nie będzie wolnego miejsca (zakładam, że pani nie wypchną albo indukcja się nie uda), pani dr powiedziała, że nie powinno tak być, ale gdyby... to żeby dzwonić o 19ej. W każdym razie szykuje się, że dzisiaj trafię na patologię, podłączą oxy, odejdą wody i wtedy na porodówkę. Wg pani dr urodzę dzisiaj lub jutro (zapewne chodziło jej o czas po północy). Dzisiaj "warunki" lepsze - już 3 palce weszły (cholera, jak to boli). No... to teraz sobie zjemy z mamą lodzika, później obiadek i mam nadzieję, w drogę do szpitala ;-)
 
Iza - no to cudowne wieści :) miejmy nadzieję że tamtą wypchną jak najszybciej i wejdziesz na jej miejsce, trzymam za to kciuki, ale masz fajnie może już dziś będziesz miała swoje maleństwo przy sobie, jejku ale masz fajnie :tak:
 
Iza - no to dobre wieści! Powodzenia:))) A trzy palce to już coś! U mnie jeden wchodzi:/ Ból rzeczywiście cholerny! Ale dasz radę!

Forever - dzielna kobieto! Chyba jako jedyna wchodzisz na forum kilkanaście godzin po porodzie:) Głowa do góry, z każdym dniem będzie coraz lepiej. Początki bywają trudne. Trzymam za Ciebie i Krysię ogromniaste kciuki!!!

Larvuniu - współczuję migreny. Ja też należę do migrenowców:( 2 razy w tygodniu to standardzik. Apap zawsze w kieszeni. Ale w ciąży ZERO. To się nazywa stan błogosławiony:) Ciekawe jak będzie po urodzeniu... wcale nie tęsknię za tymi bólami:/ U mnie to na tle nerwowym najczęściej...
 
Izunia ale fajnie,ze już bliżej końca!!!!tak wiec mocno zacisniete &&&&&!!!!! badz dzielna:):):)
Forever super,ze wy juz cała rodzinka razem...zyczę duzo,duzo zdrówka i wytrwałosci:)
 
reklama
Izka cudne wieści nam przynosisz! Trzymam kciuki żeby ta pani przed tobą urodziła i żeby miejsce się znalazło!
 
Do góry