reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

A Wy mróweczki piszecie i piszecie :-)
Ja już wróciłam. Zapis ok. Pani dr powiedziała, że dzisiaj "wypychają" jedną pacjentkę na indukcję więc od razu zadzwoniła na oddział, kazała mnie wpisać na to miejsce a ja mam dzwonić o 14:30... Pytam, a co jeśli nadal nie będzie wolnego miejsca (zakładam, że pani nie wypchną albo indukcja się nie uda), pani dr powiedziała, że nie powinno tak być, ale gdyby... to żeby dzwonić o 19ej. W każdym razie szykuje się, że dzisiaj trafię na patologię, podłączą oxy, odejdą wody i wtedy na porodówkę. Wg pani dr urodzę dzisiaj lub jutro (zapewne chodziło jej o czas po północy). Dzisiaj "warunki" lepsze - już 3 palce weszły (cholera, jak to boli). No... to teraz sobie zjemy z mamą lodzika, później obiadek i mam nadzieję, w drogę do szpitala ;-)

Ty tam nie dzwoń tylko jedz,i wypchnij sama tą na indukcję:-DA jak nie to jej Twoje koleżnaki z bb pomogą;-)A jak jeszcze nie to powiedz żeby sie posunełe z wyrka bo teraz łóżko jest dwuosobowe;-)
A tak na serio to powodzenia

Trzymajcie Mamuśki mocne kciuki za mój dzisiejszy egzamin. Liczę na Was :*
)

&&&&&&&&

Zołza właśnie idz do internisty szokda każdego dnia.

forever witaj i jeszcze raz gratuluje,a mamą już jesteś chociaż może to do niektórych dociera z opóźnieniem.
 
reklama
dziewczyny wrocilam z za swiatow.....przed chwila wrocilismy do domu i jestesmy przeszczesliwi, cisza w domu taka ze huczy mi w glowie, a chwilowo jestesmy sami z norbercikiem bo dominiska okropnie choria i pojechali do lekarza. na razie to czuje sie jakas zagubiona, nie wiem co ze soba zrobic...wiec chyba pojde pod prysznic. maly spi, jest przekochany.....wpadne pozniej, poogarniam co sie tu u was dzialo, strasznie sie za wami stesknilam.....dzieki Bogu juz po wszytskim:)
 
Jeszcze nigdzie nie jadę... Mam zadzwonić po 17ej.... No nic, mąż zaraz dojedzie, to sobie spokojnie zjemy i będzie jeszcze chwila dla siebie.
Uciekam Moje Kochane. Jak wyląduje w szpitalu, to napiszę sms-ka (nie zakładam innej opcji ;-))
 
reklama
Do góry