reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

Forever witaj w domku i u Nas :-) Powodzenia życzę z Małym Szkrabem :-) Dużo pociechy :*
Trzymajcie Mamuśki mocne kciuki za mój dzisiejszy egzamin. Liczę na Was :*
Teraz już uciekam. Wejdę wieczorem dać znać jak poszło i popatrzeć, która się rozpakowała ;-)
Buziaki i miłego dnia :-)
 
reklama
Wróciłam.
Nie chce mi się gadać o lekarzach i L4 - po prostu nie trafiłam na ludzkich. Nie mam sił już się z tym szarpać. Pani Wiola z kadr [strasznie fajna dziewczyna] powiedziała, że jak nie uda mi się dziś nic załatwić, to po prostu po porodzie piszę podanie o macierzyński od dnia 1.06. Nie chce mi się juz myśleć o tym, więc kończę temat. Mam nadzieję, że mój glutek nie każe na siebie zbyt długo czekać, co by nam za dużo dni nie przepadło ;-)

Marta, hi hi, powiem mężowi, zobaczymy co on na to, że ma drugą porcję do Gorzowa posyłać ;-)

Cinamonku, Silva, och, jak ja marzę teraz nieustannie o tej woooodzieeeee! :happy::cool2:

Larvuniu, strasznie współczuję CI tych migren - no masakra jakaś... Tulam!

Izunia, 3mam kciuki za jak najszybszy i jak najmniej bolesny poród :-) Będzie dobrze! :-)

Forever, gratuluję raz jeszcze małej kudłatej Krysiuli :-D

Ja idę zaraz obiadek Mężulkowi szykować jakiś, jeszcze nie wiem, co to będzie, zajrzę do lodówki, może mnie olśni ;-)
 
:* Kochane.
Mąż już jedzie z pracy, mnie się brzuchol napina i po tym badaniu dół brzucha boli... Ha, ponieważ dzisiaj urodziny mojego młodszego brata, postaram się urodzić jutro ;-) Idę pod prysznic a za pół godziny dzwonię do szpitala. Jak już usłyszę, że mam przyjeżdżać to odetchnę :-)

Forever
- jak się czujecie po nocy? Córeczka zrobiła Ci super niespodziankę :-D
 
jestem... juz spac nie moge, ale w glowie lupie nadal
kochane ja nie wiem od czego mam te migreny
w sumie Doggi mam zwyrodnienia w kregoslupie jakies, ale nigdy tego z tym nie wiazalam, bo one sa w dolnej czesci pasa.
Migreny mam od czasu narodzin synka. Nigdy wczesniej mnie nie meczyly... nigdy.
A teraz jak chwyci to zyc sie nie da.
No musze cos zrobic bo coraz czesciej mi sie trafiaja :-(
 
Zołzik - idź może jeszcze do internisty, nie poddawaj się! Przecież tak mało mamy tego macierzyńskiego, a tu takie problemy jeszcze robią.... :wściekła/y:
 
Jestem, jestem. Jak wyszłam przed 10 tak dopiero o 13:30 dotarłam do domu. Cały czas na nogach, normalnie mi w tyłek włażą :( No ale fryzjer zaliczony, wynik odebrany, zakupy zrobione, jak odpocznę mogę rodzić ;)
Lecę poczytać :)
 
Iza! Trzymam kciuki za szybkie, łatwe i małobolesne rozwiązanie!
Forever! Bardzo bardzo Ci gratuluję! To musi być wspaniałe już być z maluszkiem w domku!
Larvuniu! Strasznie Ci współczuje tej migreny. My tu narzekamy że z brzuszkiem nam ciężko, a jak Tobie musi być ciężko z tym chorubskiem...... Nie daj się!
 
reklama
Ja też nie rozumiem dlaczego taki problem z wypisaniem zwolnienia. Mi ginka wypisała z małym okładem. Termin porodu mam na 16.06 zwolnienie do 20.06 powiedziała, że do tego czasu już muszę urodzić :) Ale tak czy siak, jeśli nie gin to rodzinny powinien wypisać. Dziwne to.
 
Do góry