reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

wlasnie wrocilam...po ukłuciu juz sladu nie ma:-)byłam dzielna;-)a dla mnie to mega wyzwanie pobranie krwi:-)nawet moj męzus mowi z rana: synus mamunia dziś idzie dzielnie na pobranie krwi";-):-)

własnie zabieram sie za sniadanko,weszłam do miesnego"Sobkowiaka" bo tam lubie kupować miesko i tak mi zapachniało wedlinami jak nigdy...jak na swieta tak pysznie;-)i kupialm sobie na sniadanko wypasione:tak:

kuraka na rosołek wstawiam,a moze pomidorówka dziś tak ciepło znow...a truskawki po 9,50zł wiec dzis sobie odpusciłam...mzoe w pon.beda tansze, bo tak codziennie to zbankrutuje:rofl2:

Roselitka no ja cala nie puchnę,ale jakos wczoraj tak pomyslałam sobie o tym zatruciu i wole to sprawdzić a i tak mialam isc na krewke i siuski już

Zołzik z tym zwolnieniem to bez sensu,ze juz Ci leci z macierzynskiego...lekarz łski nie robi,ze wystawi zwolnienie, skoro jeszcze jestes z brzuszkiem,a co do obiadkow w termosik od męża to ja tez chce!!!! niech od razu zrobi podwójne porcje dla mnie i dla Ciebie;-)hihi

Katamisz moim zdaniem powinnas to sprawdzic! w koncu wszystko się moze teraz zdarzyc a po co być niespokojna!!

Asinka &&& za egzamin!!!piekny język...uwielbiam jego brzmienie:tak::tak:

Blusia u mnie polozna powiedziala,ze na paciorkowca to trzeba robic tylko wtedy jak ma sie grupe krwi RH- a ja mam + wiec nie musze...a u was jak jest??&&& za Twoje wyniczki.. a wizyty u fryzjera widze,ze wszystkie z Nas maja albo mialy ostatnio;-)Ty,Cinamonek ja wczoraj:-)achhhh,ale bedziemy piekne na tych porodówkach:-)hihi
 
reklama
wlasnie patrze sie na DDTVN i ta Minge to chyba z nadmiaru opercji niedługo asie rozpadnie..jak ona wygląda..masakra jakaś..a niedawno sie wypowiadała,ze nie miała zadnej operacji...hahahahabuaaa:-D
 
Blusia u mnie polozna powiedziala,ze na paciorkowca to trzeba robic tylko wtedy jak ma sie grupe krwi RH- a ja mam + wiec nie musze...a u was jak jest??

ale to nie robi sensu jak dla mnie... to co osoba z grupą krwii nie jest narazona na paciorkowca? Ja mam 0rh+ i miałam robione badanie... i w szpitalu u mnie jest wymagane od kazdej rodzącej badania na paciorkowca najlepiej z okolo 36tyg lub pozniej... i tam kazda musi dostarczyc ten wynik wraz z najswiezszymi wynikami krwii i moczu (miesiac wstecz najdalej moga byc) z oryginałem grupy krwii i innymi dokumentami.. i tam nie ma wytycznych ze przynosza wynik na paciorkowca tyle te kobitki co mają rh- !! W innym wypadku jak nie ma wyników to podaja ci w kroplówce (jak juz trafiasz na porodówke ze skurczami i bez wód czy cokolwiek) antybiotyk na tego paciorkowca w razie w, czy masz go czy nie masz....
Więc ja proponuje nawet na wlasna reke zrobic to badanie, bo jest potrzebne a jak go nie ma to potem niepotrzebne utrudnienia przy porodzie !
 
Witam resztę dziewczynek z rana

Taki mi ten net chodzi że tragedia nawet poczytać nie mogę co u was więc tak trochę samolubnie, niby wydaje mi się że się nie stresuje ale chyba organizm inaczej reaguje ciągle do wc muszę biegunki dostałam :-):-) no nic idę wziąć kąpiel przed szpitalem pojadę kupić karuzelkę do łóżeczka dla mojego bąbla, i może jakieś ubranka troche sie odstresuję

Marta oby wszystko u Ciebie było ok Iza powodzenia Doggi owocnego przytulania

Tyle udało mi się przeczytać :-):-):-):-) za resztę Trzymam kciuki &&&&&&&&&&
 
Doggi no mi powiedziala ze jak mam RH+ to nie musze i nie beda nic w kroplowkach mi poadawac....wiec sie nie chce tam kłocic...ze przy RH tak jest tylko..a ja sie na tym nie znam...

noc jest cudna..hahaa zwłaszcza gdy sobie przypomne swoje wygibaski z męzem bez brzuszka:-)
 
reklama
Do góry