reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

Trasiu twoje posty tak jak AGATY R aż chce się czytac !! Są takie... ehhh sama nie wiem, ale wzruszają mnie twoje posty często gęsto i płakac ze wzruszenia mi się chce ;)
 
reklama
Doggi haha, dzięki! Chyba naprawdę jesteś bliska porodu skoro wzruszają cię moje posty:)))) Buziak:*

O tym samym pomyślałam :p Bo mnie nigdy NIC nie wzrusza :p hahaha mój T ryczy na filmach a ja zero reakcji i nic na mnie nie działało... A tak dziś co czytam twój post to zdycham, tak mi ciepło na sercu się robi :p i tak ach och ech... hahahaha to bardzo nie po mojemu, dziwnie mi w tej nowej sytuacji wrażliwej dagmarki :p
 
Kurcze nie wiem sama.. tak mi dziwnie w tym brzuszku... skurcze mam cały czas, krzyż nie ogarnia tematu i brzuch znów mi się obniżyl... mega śmiesznie wygląda teraz... tak jak ludzie czasem mają zawinięte w dół nosy tak mój brzuch się zawija pod spód, i jakies 10 cm od żeber w dół jest płaski prawie że hahaha śmiesznie na maxa wyglądam :p
 
Witam wszystkie czerwcowe Mamusie:)
Jestem nowa na tym forum:) Z malenstwem czujemy sie swietnie i termin mamy na 28 czerwca... O zgrozo juz nie mozemy sie wszyscy doczekac:p Nasze malenstwo niestety do tej pory nie chce nam pokazac co ma miedzy nozkami co ewidentnie swiadczy o tym ze uparty charakterek to po tatusiu:p
Nie wiem jak Wy ale ostatnio to juz mam po prostu dosc, wydaje mi sie ze brzuszek sie juz obnizyl.. wydaje mi sie, bo trudno mi stwierdzic, gdyz od samego poczatku rosl bardzo niziutko.
Dzisiaj w nocy nie moglam wogole spac, zaczely sie nieregularne skurcze, tepy bol krzyza... ale nad ranem mi przeszlo i jedynie co sie utrzymuje to bol kregoslupa...
Wszystko dla dziecka przygotowane, tylko jeszcze musze posciel kupic tzn. powloczki i przescieradlo... nawet nie mam pojecia jaka i gdzie..
Nawet nie wiece jak Wam zazdroszcze ze rodzicie w Polsce, ja tutaj w Niemczech nie moge sie calkowicie odnalesc jezeli chodzi o dogadanie sie z lekarzami i prowadzenie ciazy... do 7 miesiaca jezdzilam caly czas do Polski na prywatne wizyty... tak, tak.. wolalam placic w Polsce za wizyty zeby tylko moc sie dogadac z lekarzem. pomimo iz moj maz jest Niemcem i mam tutaj ubezpieczenie..
Dodatkowo stresuje sie bo to moja pierwsza ciaza i napewno nie ostatnia:) a mam jeszcze problem ze znalezieniem polskiej poloznej ktora by sie mna zajela... ehhhh szkoda gadac dziewczyny...
Gorace pozdrowienia:)
 
danwasi witamy na czerwcówkowym forum, mam nadzieję, że się u nas zadomowisz i w 100% Cię rozumiem bo ja będę rodzić w Irlandii,ale mam dobre wspomnienia z poprzedniego porodu i wierze, że tym razem też będzie dobrze. Najważniejsze jest dobre nastawienie więc trzymam kciuki, że u Ciebie też się ono poprawi:-)
 
witaj Danwasi - poprosimy o więcej informacji np.Twoje imię, wiek...
ja mam termin na 29 czerwca więc miło się gości osobę która ma termin tak samo jak ja na późny czerwiec ;-)
 
Aestima co ja moge dodać co by było chociaż w małym procencie pocieszeniem(trasi i Agaty chyba nik nie przebije)
Ja po urodzeniu Aleksandra miałam też jakieś czarne myśli,cały czas doszukiwałm sie czegoś.Olek spał i budził sie co prawda co 3-4 godziny ale za to dla mnie nie reagował długo na głosy,zwłaszcza psa mojego który wył niesamowicie kiedy słyszał pukanie do drzwi.Już podejrzenie że dziecko głuche.Późniejsze kolki sprawiły ze popadłam w jeszcze gorszą nicośc,nikt nie mógł pomóc,ani położna,ani rady babci czy cioci.
To są uroki połogu,takich przykładów mogłabym podawać wiele.Za miesiąc czy dwa zapomnisz,głowkę twoją będa inne problemy zamartwiać,i oby tylko te problemy były ,tak jak teraz ,błachymi.

danwasi
witaj ,i co tak późno do nas dołączyłaś????
 
Mamusia Czerwcowa 2011: Nazywam sie Danusia i mam 21 lat:) Jak cos jeszczce chcesz wiedziec to pytaj:p:p Bo narazie moje komorki nie pozwalaja mi wymyslec co jeszcze Ci napisac:p Apropo tez macie cos takiego jak problemy z pamiecia, ostatnio sie pytalam moja znajoma chyba z 5 razy czy pije kawe rozpuszczalna czy sypana w trakcie gotowania sie wody.... Sama sie z siebie smialam..:)
dubeltowka86: ja tez mam nadzeje ze moje nastawienie sie poprawi, przeciez dzieciatko nie moze czuc jak sie Mama denerwuje z byle glupotek;P
tusenfryd18: wiem, wiem ze pozno:) ale lepiej pozno niz wcale. Od samego paczatku ciazy sledze rozne fora i jakos dopiero czytajac i sledzac to sie przelamalam i wlaczylam do rozmowy:) no i wkoncu moge choc w pewnym stopniu rozladowac emocje i sie troche pozalic :)


wybaczcie moje bledy w pisowni i przestawny szyk
 
Ostatnia edycja:
reklama
Mamusia Czerwcowa 2011: Nazywam sie Danusia i mam 21 lat:) Jak cos jeszczce chcesz wiedziec to pytaj:p:p Bo narazie moje komorki nie pozwalaja mi wymyslec co jeszcze Ci napisac:p Apropo tez macie cos takiego jak problemy z pamiecia, )

na amnezję okołociążową tu choruje większośc z nas;-)to typowe.
Mamy też tu jedną koleżankę z niemiec może coś doradzi z polską położna.
 
Do góry