reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

Ironia no co ty, aż tak xle w pracy? Ale ty to błyskawica jesteś! Jakby co to pewnie sa dwa dni masz nowa robotę:)
No wiesz... jak ty przedstawiasz to wywoływanie to wydaje sie raczej zabawne, bedę sie trzymać twojej wersji:)

damada mi się Jan bardzo podoba, ale niestety znam wielu bardzo niefajnych Janków. Przez to mam zakrzywiony obraz samego imienia. Ale samo imie bardzo ładne!
 
reklama
masakra jak wy produkujecie nawet pod prysznic na moment nie mozna wyjść ;-)
damada mi się podobało jeszcze Tymoteusz i Bartuś ale mój M. stwierdził że nabardziej mu pasuje Mateusz - i miał racje :-) Jan, Jasiek ładnie :-)
kasiawilde stary dom, nieocieplony, dach betonowy itd. no i w rogach wychodzi :-(ale skutecznie z nim walczymy.
Co do spania to koleżanka z pracy mi mówiła, ze córka się jej budziła do 3 r.ż. aż poszła do przedszkola - jak poszła to do tygodnia przespała cała noc i tak juz zostało :-)
Asinka mi się oba imiona podobają i Ninka (bo moja ukochana nieżyjąca babcia Janina) i Jagoda (przyjaciółki córka kochana dziewczynka) ale ja sie juz tak przyzwyczaiłam do Niny jak my tu wszystkie, ze nam tego nie rób...
Ironia a co się w pracy stało?
 
ironia a co tam w pracy się dzieje?

trasia to musicie zdecydować się na jakieś imię - koniecznie! wtedy wywoływania nie będzie :)

asinka to dopiero teraz Ci stwierdzili tę cukrzycę ciążową? a badań nie robi się jakoś zaraz na początku, szczególnie jeśli przy pierwszej ciąży była cukrzyca? bo też miałaś prawda?
 
kati grzyb?? masakra, te środki odgrzybiające nie są jakoś szkodliwe dla dzieci? Choć pewnie nie bardziej niż sam grzyb, współczuję:(
ja nie potrafię się wstrzymac z imieniem do porodu, albo może gdybyśmy mieli wspólne trzy imiona i nie wiedzieli które wybrać to byłoby łatwiej. A mu nie mamy ani jednej wspólnej opcji i strasznie mi to leży na sercu.
 
kati a nie myślicie o dociepleniu (skrzywiona jestem przez naszą budowę), bo to w sumie inwestycja, a nie remont? no i może grzyb by zniknął? no ale dobrze, ze walka przynosi skutki
co do spania to hmm, pocieszające - moje dziecię jak się nie zmieni to pewnie będzie gotowe dopiero na pójście do zerówki :-( czyli przez 5 lat jeszcze sobie nie pośpię...
 
asienka r wiesz to dopiero poczatki spania bez dziennej drzemki,wiec nie ma co chwalic ,zobaczymy za pare dni czy dalej tak pieknie bedzie szlo:confused:

wstaje ok 8

traisa a ja wlasnie nie znam zadnego Jana:confused:znam tylko Johna ale to nie to samo.Dalej jestem pod wrazeniem tego imienia:confused:
 
Trasia, kasiawilde tak grzyb mamy taki srodek co wietrzeje teraz popsikaliśmy i Mati tam wejdzie do tego pokoju dopiero jutro ok 16 więc spoko a i się wietrzy cały czas. A o dociepleniu myślimy ale po pierwsze nie mamy teraz kasy :-( po drugie nie jestm pewna, ze tu bedziemy mieszkać na stałe no i właściciele to teście (choć gadka o przepisaniu Marcinowi od jakiś 4 lat jeszcze przed weselem:confused:)
jakbyśmy tu faktycznie mieli mieszkać na stałe to musimy dobudowac jeszcze jedno piętro bo mamy pokój sypialnię kuchnię i łazienkę a Mati nie ma pokoju, no i jakby pojawiło sie jeszcez dziecko to sobie nie wyobrażam
podsumowując na razie kredytu na nieswoje brać nie bedę

no właśnie co z tym Miłkiem?
 
reklama
ale tu dzis ruch, a ja mam zamiar zmykac spac...

asinka i ty mylisz nad zmiana imienia? w pojedynku Nina-Jagoda jak dla mnie wygrywa Ninka :-)

kasiawilde biedaczysko ty nasze :-(
moze Kubik sie przestawi znowu z tym spaniem, wypróbuj jutro wymeczenie przed drzemka moze usnie

ironia twoje opowiesc o wywoływaniu faktycznie przekomicznie brzmi
a co tam w pracy sie dzieje złego?

damada a dla mnie imie Jan bez szału, za duzo chyba wokół mnie i jeszcze tesc mój Jan:dry:

traschka
napewno dojdziecie do porozumienia
a ja mam przeczucie ze obejdzie sie bez wywoływania i po niedzieli sie cos ruszy :-)

Aestima no niezłą masz kombinacje imion masz, ja mam tylko jedno za to na bierzmowanie mam Małgorzata (trasiu) w sumie nie wiem czemu takie, chyba wtedy bardzo mi sie podobało z racji wielu mozliwosci zdrobnień

Madzioolka współczuje nocki, Maja dała popalic
oby dzis było lepiej &&&&&

kati no nie ciekawie z tym grzybem, skoro to juz nie pierwszy raz jak sie pojawił :dry:

edit
trasiu a juz myslałąm ze Miłosz (Miłek) przejdzie :sorry:
 
Ostatnia edycja:
Do góry