reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

reklama
witajcie:) ruch troche wiekszy,, fajnie. ja wlasnie wrocilam ze spaceru, poszlismy z norbertem zaprowadzic dominike do przedszkola(ona taka blada wiec niech łapie powietrze) ponuro jest ale bardzo rześko, nie bylo nas prawie godzine i norbert juz spi:-D
trasia widze ze u ciebie cos jakos srednio ostatnio:no: ja trzymam kciuki mocno za twoja prace, na pewno ktos zadzwoni. i pamietam o numerze konta;-)ja czekam
dubeltowka przynajmniej stworzysz cos pieknego, a maz....foch mu minie, moj tez ma muchy w nosie dosc czesto bo ona chce a ja usypiam:baffled::-Dwiadomo o co kaman:-D
mamusia no wspolczuje , moja mama czasami tak glupio gada a pozniej mowi ze nie pamieta:baffled:
madziolka maja na pewno sama do lozka do was przyszla :-)
doris, mrsmoon witajcie
lece lekcje szykowac bo to akurat musze robic w ciszy i skupieniu
 
Witajcie Dziewczyny!

Mamusia, &&&&!
Buziam Was wszystkie!

Ale jestem zła. Była jakaś awaria i od 13.marca nie mamy ciepłej wody i ogrzewania. Miało być tak do 15.03. do północy. I co? I dziś nadal grzejniki lodowate, tak samo woda w kranie. Nie widzę jakoś zdrowienia w takich warunkach
:baffled: Wstałam dzisiaj w potwornym bólem gardła, a już było lepiej...
 
Dostałam właśnie wiadomość od AgatyR.
Nie może na razie aktywnie uczestniczyć na forum, bo jej mąż choruje ale o nas myśli i przekazuje wszystkim gorące pozdrowienia.
My również pozdrawiamy AgatęR i mocno trzymamy kciuki za szybki powrót do zdrowia jej męża!
 
Ostatnia edycja:
Jestem, podczytuję, ale pisać nie zdążę- forever z Krysią dzisiaj przyjadą a u mnie- Trasiu- niepomyte podłogi ( tzn myte wczoraj a już wyglądają jakby nigdy mopa nie widziały...) I inne bajery:-D Więc muszę ruszyć tyłeki sprzed kompa i zapindalać:tak: W dodatku mam mdłości i plamienie a powinien być normalny okres...:baffled::confused:
 
aestima to mnie pocieszylas z tymi podlogami, ja mye odkurzam a za chwile pierdzielnik na kolkach, a moze bedzie mała karolcia:-):errr::rolleyes::rofl:
 
reklama
Do góry