reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

andariel to harcorowo Ci naopowiadał:szok:no ale może czasem tak trzeba obuchem w łeb, chyba mi by się taki wykład przydał, bo ja schizuję o wszystko...
 
reklama
no, pewnie by Ci się przydał;-) ja się nasłuchałam po tym, jak się bałam małego dotykać przez otwory w inkubatorze (mimo, iż to była jedyna forma kontaktu w pierwszym m-cu życia); wydawało mi się, że Leo ma tak delikatną główkę, że moje łapsko zrobi mu jakąś krzywdę (wtedy usłyszałam: prosze pani, prosze sobie wyobrazić którędy ta głowa wychodziła podczas porodu - czy naprawde uważa pani, że może mu zrobić teraz większą krzywdę?) ;-) skuteczny był facet:tak:
 
MRSMOON nie mam internetu, a z telefonu nie wiem jak je umieścić; chyba że prześle je mmsem a ty je umiescisz w odpowiednim miejscu, bo jak inaczej????

DORIS koniecznie daj znać jak wrócisz z Damianem ze szpitala.
 
Agata to dawaj mmsem ja z telefonu często wklejam, tak samo jak z komputera, tylko na telefonie musisz zmienić wersję bb androidową na zwykłą komputerową. Na główny będę mogła wkleić?
 
Edi podpełzł do radia [stoi na podłodze], podkręcił głośność i się rozwył. Zrobiłam ciszej. A ten znowu. I tak kilka razy... :-p
 
Agata a możesz mi z kom na maila wysłać? Bo od kilku dni na mojej białołęckiej wsi nie mam zasięgu 3G a nawet edge, mamie zdjęcie wysyłam od przedwczoraj i nie da rady...
 
reklama
Do góry