reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

reklama
Ja, ale się cieszę, właśnie zapisałam Mieszka na naukę pływania dla niemowlaczków:))) Jutro o 13 z tatusiem będzie pływał a ja będę ich obserwowała ( 1 rodzic może wejść do wody, bo to specjalny basen dla dzieci- przy przedszkolu taki). Super!
 
Heja!!
Dawno mnie tu nie było... Ale nie wiele się u mnie zmieniło, u nas. Tymek kończy dziś 8 miesięcy i jest bardzo żywym dzieciaczkiem. Wszędzie Go pełno i zaczyna się gonitwa za Nim :-) Wózek głęboki sprzedany i kupiona spacerówka firmy BabyActive "Q" t_babyactive_q_spacerowy_kolor_5_1szt_317.jpg, a także nowy fotelik firmy Nania 9-36 kg z wkładką dla maluszków. Coraz bardziej szykujemy się do wyjazdu do Włoch. W kwietniu, po Wielkanocy, jedziemy na 3 tyg.wczasy do Włoch, do mojej mamy, to może wtedy odpocznę, bo teraz jest ciężko :-( Czasami po prostu padam na pysk... Jeszcze czuję się tak jak na początku ciąży z Tymkiem: wieczorne wymioty, biegunka, ciągłe uczucie pragnienia oraz niesamowite rozdrażnienie... No i przez te rozdrażnienie mamy "ciche dni" z Sz. Znowu brak zrozumienia, ciągłe pretensje i wczoraj dosłownie wykrzyczał mi, że zmusiłam Go do ślubu :-:)-( Ale dosyć o mnie..
Zebrra współczuję Ci z powodu pieska :(( Tulę Cię mocno!! :*
Andariel, Trasia mam takie samo łóżeczko dla Tymka :-) Chciałam niebieskie, ale było niedostępne. Tymek już tym bocznym wyjściem sobie wchodzi i wychodzi. Jak będziesz chciała Trasia pooglądać, to zapraszam. W ogóle, to Trasia zapraszam do siebie na kawę :-)
Zołza bardzo współczuję w sprawie z teściami!! Tulę Cię mocno :* Ja się tylko bardzo cieszę, że moja teściowa jest super kobietą i zastępuje mi moją mamę, która jest daleko...
 
A ja jednak wzięłam się za naleśniki :-p Położyłam małego, gada cos w łóżeczku, ale będzie usypiał.

Aestima, zazdroszczę! Też chciałam Edisia zapisać, ale nie możemy się z K. zebrać...

Asinka, dziękuję :* Widzę, że kupiłaś upatrzony wózeczek :-) Mam nadzieję, że dobrze będzie Wam służył.
Przykro tylko w związku z Sz.
:-( Mam nadzieję, że niedługo minie ten gorszy czas i się dogadacie...
 
Asinka ja bardzo chetnie skorzystam z zaproszenia! W przyszlym tygodniu przed poludniem? Daj znac jaki dzien by ci pasowal:)

Do sklepu jednak poszlam, przy wyjsciu z kamienicy spotkalam sasiada.
"w taka pogode na spacer pani dziecko zabiera??" (jest -1, troszke sypie snieg i jest cudnie). Mowie ze pogoda piekna na spacer.
"ale wozek to chyba bedzie pani w rekach niesc" (moje wielkie kola doskonale daja rade w najwiekszych zaspach) - powiedzialam ze damy rade, zreszta my tylko do sklepu. "
"no tak, teraz to rodzice nie zostawia dziecka na moment w domu tylko go mecza i wynosza wszedzie ze sobą. A kiedys kazdy dziecko w domu zostawial i szedl do sklepu" (????) pytam jak to sobie wyobraza zostawic 8miesieczne niemowle same w domu? zreszta spacer to samo zdrowie...
" przypinalo sie dziecko takimi pasami w lozeczku zebya tam siedzialo" powiedzialam panu, ze w zasadzie spieszymy sie i musimy juz isc... rany, w jakim ja swiecie zyje.
 
Trasia, niezły sąsiad. Jak ja nie trawie ludzi, którzy wpieprzają się w nie swoje sprawy... :crazy: Ostatnio znajoma z parku opowiadał, że wychodzi z domu z małą, a jakaś babka z ryjem do wózka się pcha i patrzy, czy dziecko odpowiednio ubrane, do tego adekwatny komentarz... Nosz kurrr... A nam też się zdarzyło usłyszeć, że dzisiaj to zimno, oj, wieeejeee... :-p I tak wychodzę, najlepiej bez komentarza, choc język świerzbiii...
 
o matko ale sasiad.... balabym sie ze gdybym tak wyszla to bym w ogole zapomniala ze mam dziecko - no chyba ze o to chodziło haha:szok:

co ci ludzie maja w głowach? :confused2: a co gdyby kolesia nie bylo 4 godziny? dziecko by tak samo siedziało i płakało? głodne i brudne? i uwiezione w jakis pasach? sic!
 
reklama
Do góry