reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

Larvunia - super lista!!!
Można na razie dodać rubrykę przewidywana płeć, i obok płeć potwierdzona przez gina. Ciekawe komu się sprawdzi????
Co myślicie o takiej rubryce????
 
reklama
Cześc dziewczyny.
Widzę że piżamowy dzień u większości. U mnie okropna pogoda deszcz a fuj.
Byłam na badaniu prenatalnym wszystko jest ok i będzie synek na 80% jak lekarz powiedział, jestem w szoku. Czy któraś z was miała tak szybko rozpoznaną płeć??
Byłam przekonana że dziewczynka będzie..
 
Mamusia.olusia- u nas w bydg. jest lekarz który na tym etapie rozpoznaje płeć i raczej się nie myli. Ponoć dobry lekarz i dobry sprzęt są w stanie rozpoznać na 100%, bo narządy płciowe już są tylko b. małe. A co Twój lekarz powiedział? że to na 100% chłopak?
 
Witam się wieczorową porą.
Zdążyłam przeczytać co naskrobałyście od wczorajszego wieczora - oj sporo tego było :)

Ogitu - ja też jestem zdania, że karmienie piersią to indywidualna sprawa ale nie widzę w takim zdjęciu niczego złego... Czym się sugerował admin (czy kto to tam), że usunął takie fotki?

Się napisałam - muszę uciekać, bo moje dziecie wróciło ze szkoły :)

Wiesz Izus nie wiem czym, ale uwazam ze to strasznie niesprawiedliwe i dyskryminujace. Bo w karmieniu piersia nie ma nic obscenicznego za to bywaja tam duzo mniej przyzwoite rzeczy. Ale jak widac niektorym obraz matki karmiacej przeszkadza :((
 
To będzie moje pierwsze maleństwo ale jednym z moich wiekszych marzeń z nim związanych było właśnie karmienie. Wiem, że na początku jest bardzo ciężko itp ale tak czy owak jestem zachwycona tym, że mnie to czeka (mam nadzieję!!!). I widok mamy karmiącej w parku zawsze mnie wzruszał i wywoływał usmiech na twarzy. A na temat facebooka czy nk nie ma co dyskutować, tak rządzą inne prawa i nie ma co się przejmować tym, co tam wymyślają.
 
Ja się dzisiaj kiepsko czuję. Coś mnie brzuch pobolewa... Dzisiaj jest 90 dzień ciąży, więc to czas jakby na @.... Mam nadzieję, że to nic poważnego i że jutro będzie lepiej.. Trochę się martwię. Chyba no-spę wezmę na noc :(

Larvunia - Lista cudna :) Wysłałam na PW brakujące dane do listy.

Ogitu - Kochana, ja też mam profil na FB ale na szczęście nikt mi jeszcze żadnej fotki nie usunął :)

Idę pod ciepły prysznic i do łóżka. Coś mi zimno i w ogóle czuję się paskudnie... Do tego męczy mnie chyba zgaga :(
Dobrej i spokojnej nocki Dziewczyny.
 
Zebra - Dzięki! Mój podwójny brzunio chyba dobrze. Ale już tak zaczyna wieczorami wywalać, ze jak tylko mogę, to przebieram się w spodnie z gumą.. ;-) o niebo wygodniej :) I czekam na szpilkach do 2.12 na wizytę u gin.... to jeszcze tak daleko...

A co do szpitali... ech.. nie zazdroszczę... To musiał być okropny czas.
Pozostaje mi tylko cieszyć się, że trafiłam dużo lepiej.

Bo mi tu właśnie o ludzi chodziło - że u Zofii traktowali mnie jako podmiot, a tam w Dziekanowie nie..
Jedna była taka pielęgniarka, z którą się dogadałam i czułam, że było ok. Ale najczęsciej była taka, od której uciekałam na kilometry... Fakt - pod sam koniec się okazało, że "ten typ tak ma" ... takie bardzo szorstkie podejście, ale dużo serca.
Ale byłam na jakimś takim oddziale, że nie bardzo miałam się gdzie myć.
Ale fakt faktem - miałam osobną saleę jako mama karmiąca.

Jeślibym miała znów wylądować w szpitalu z małym dzieckiem, to nie mam pojęcia gdzie bym poszła... mozliwe, że znów do Dziekanowa... bo przynajmniej okolica miła i blisko do moich rodziców ;-) A niestety nie słyszałam żadnych dobrych relacji z innych szpitali.. ale - mam nadzieję nie musieć do żadnego przyjeżdzać i tego się trzymajmy.

A tak wogóle.. to przed zajściem w ciążę i przez pierwszy jej miesiąc (dopóki nie wiedziałam, że to bliźniaki), to się zastanawiałam nad porodem domowym... że może to ma sens... Bardzo dużo bardzo fajnych opiniii słyszałam o tym... Ale teraz - w sumie się cieszę, bo nie mam wyboru i nie muszę o tym myślec ;-)


Ogitu - ja tam uważam, że karmienie piersią jest super :) Ja karmiłam wszędzie, gdzie było trzeba. Oczywiście - wolałam w zacisznym kątku... ale czasem sie nie dało.. nawet w kościele mi się zdarzyło... Tylko starałam się zawsze robić tak, by cyca nie za bardzo było widać.. bo to jakoś tak niezręcznie...


lavrunia - super lista! :)

Aestima - Dobrze, że już przeszło...
Przyznaję, że nie bardzo wiem, jakie leki można, ale na małe dzieci działa gotowana marchewka (ile możesz tyle zjadasz) no i ryż biały gotowany/przegotowany - to też tak zatrzymująco działa...
A ponoć z miętą to nie jest tak chop śiup do przodu.. ponoć działa rozkurczowo (?) grunt, że może niedobrze podziałać na macicę (nie pamiętam dokładnie jak)
a. na mnie też bardzo dobrze przy niestrawnościach wszelkich działa przegotowana czarna herbata. Ponoć powinno się ją gotować ok 10 min. Ja tam gotuję 2-3 i też jest ok. (tylko taką fusiastą, nie w torebkach)

No nic. spać spać spać.
Dobrej nocy dziewczęta!!
 
ja na chwilke... zgralam fotki z ur mlodego ale na zadnym nie widac mojego brzucha heheheh... moe jutro jakas fote zrobie..
a to moj 3latek :-)
DSC06973.JPG

DSC06957.JPG

dobrej nocy :rofl2:
 
reklama
Do góry