reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

reklama
uh, wróciłam do domku po makabrycznej trasie. Mgła taka, że gdyby nie pasy na srodku jezdni na pewno wylądowałabym w rowie. Widoczność na 20 m... Mąż już w Zakopanem a mi tu smutno samej, dopiero jutro do niego dajedę. Nie wiem jak przezyliśmy 5 lat moich studiów w rozłące. Widywaliśmy się tylko w weekendy i to nie wszystkie, a teraz jeden dzień i mi smutno :(
Ja muzyki prawie nie słucham ostatnio, za dużo mam ja dookoła przez cały dzień w pracy. Potem marzę tylko o ciszy. Zresztą moi mali skrzypcowi wychowankowie jak na razie strasznie fałszują więc nie wiem czy fasolka jest zachwycona, hehe :)

Idę spać, dobranoc wszystkim!
 
Dzień dobry!

Całą noc spędziłam na dworcu i jak na złość nic nie jechało do Szczecina... echh... Doris, a może tak wysłałabyś tego krokieta kurierem? ;)

Iza współczuję! Mój nigdy tak się nie zachowuję, w ogole w ciągu naszych 13 lat razem chory było może ze 3-4 razy...

Traschka, dobrze, że bezpiecznie wróciłaś!
 
dzień dobry dziewczynki :D my już na nogach i zaraz idziemy na śniadanko :) ale musze niestety jeszcze poczekać bo tyroksyne wziełam :(

ah coż to był za wieczór...przytulanki przytulanki i już jakoś udaje nam się zapomnieć że fasolek jest pomiędzy nami :) miałyście rację w ciąży jest o wieeeeleeee lepieeej :O)

w krakowie coraz ładniejsza pogoda i słonko wyszło :D
 
Hej Kochane! U mnie była dzisiaj ciężka noc....byłam wczoraj z koleżankami ciężarówkami na pizzy...fajnie było, oczywiście byłyśmy bardzo monotematyczne...nie zjadłam duzo bo tylko 2 kawałki pizzy + sałatka...a w domku całą noc wymiotywałam...och...a tak poza tym słoneczko wyjrzało i jakos tak weselej sie zrobiło.
 
zołza na pewno niedługo minie :) 3mamy kciuki :)

ja bym coś dobrego zjadła :) póki co za mną 3 kanapki z serkiem żółtym świeżym pomidorkiem i ogóreczkiem pyszoooota :)
 
reklama
Słoneczko świeciło, ale jakąś godzinkę temu.. jak wracałam ze szkoły, to nachodziły już brzydkie chmury i niestety słonko się skryło :( A tak fajnie było...
Ja już dzisiaj nic nie robię. Zamierzam na obiadek z rosołku zrobić zupkę serową. Poza tym, słabo mi dzisiaj, więc chcę odpocząć. Moje dziecie przybiegło o 5ej nad ranem, bo miał zły sen. Ledwo co doszłam do jego pokoju, takie miałam samoloty.
Mąż kaszle jakby miał gruźlicę. Nie sądzę aby mu to leżenie służyło, ale twarto pilnuje łóżka :/
 
Do góry