reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

Dzień dobry ;)

Aestima, Misialina no to miałyście przeżycia, nie zazdroszczę...
Aestima to wysokie masz łóżko jak z 10 m spadł :):):) pewnie miało być 10 cm ? :p

My też wykorzystujemy ładną pogodę, jak wyjdę na spacer to i 4 godziny mi się zdarzyło być poza domem, w lecie tak nie korzystałam ze słońca jak teraz hihi :)

Marta a jak będziesz robić wierzch tego tortu? bo ja znalazłam jakiś czas temu przepis na plastyczną masę cukrową z myślą o przyszłych tortach Majeczki : Plastyczna masa cukrowa do ozdabiania tortu : Garkuchnia ale może masz jakiś inny sposób?

Kochane aż mi źle i głupio że tak rzadko ostatnio się udzielam... strasznie mi brakuje postowania z Wami...
A teraz znowu uciekam bo lecimy na spacerek zaraz
Miłej soboty wszystkim życzę :)
 
reklama
aestima - o matko ale musialas byc przerazona... misia tez ! kazdy mowi ze nie wyoraza sobie zeby dziecko spalo itd ale te nasze robaczki teraz takie wariaty ze masakra:szok: no u nas staram sie zawsze patrzec ale to sobie mozna....okazje tylko czekaja... byleby tylko takie przygody byly "bezpieczne"


doidy jest super !!! prawie nic nie wylal tylko zdziwiony ze mu tak szybko do brzuszka cos leci :-D
 
Ironia, cieszę się, że doidy się u Was sprawdza. Jaki macie kolorek?:-) I mały sam z niego pije? Jak tak to szacun, masz zucha!
Z tym upadkiem, to kurcze masakra, bo co? Teraz jak młody śpi z nami (jak się obudzi w nocy, to bierzemy go do siebie), to już muszę całą noc mieć otwarte oczy i pilnować? Na to wychodzi skoro wyleciał GÓRĄ:szok:

Trochę się martwię, bo mój mały b. rzadko się przekręca. Taki leniuszek. Pediatra twierdzi, że ok, ale za każdym razem jak czytam o obrotach Waszych maluchów, to wpadam w panikę:zawstydzona/y::-( Czasem ani razu w ciagu dnia się nie obróci choć wiem, że umie i z pleców na brzuch i odwrotnie. Za to zaczyna podciągać się na moich rękach i siadać...
 
aestima - nie martw sie moj tez dosc dlugo odstawal jesli chodzi o brzuch itd :-) wiec po prostu musi sam dojrzec do tego :-) a nie maciem ozliwosci zbey lozko przysunac do sciany ? jak ne to trzeba bedzie zrobic jakies miękkie lądowanie w razie czego
 
pytalas jeszcze o doidy ;-) kupilam za 21 zł na allero iodebralam w krakowie wiec cena fajna kolorek fioletowy moj ulubiony :-) na poczatku pokazalam mu jak trzymac bo chcial do góry nogami i nadzorowałam jak pil :-) ale dał rade mądrala :-D

tylko ze gruszka chyba go uczuliła :-( bo oko czerwone i pół policzka ghrr... :crazy::angry: zwykła gruszke an ie jakies eko jadł i nic mu nie było a w soku mu poszkodziła :baffled: wiec calcium poszło w ruch i zobaczymy jutro :-) soczki zostają mamusi i tatusiowi ;:-)
 
Witam! Padnieta jestem znowu, pobudka o 6.00, praca, pozniej restauracja - musialam udekorowac sale i nakryc dla 30 osob na party z okazji 18-stki (zachcialo im sie w restauracji), mam nadzieje ze mi syfu nie narobia i nie bede pol niedzieli zapierniczac.
Aestima, wiem jak moze przerazic taki upadek malucha, ale niestety pewnie ponad polowie z nas przydarzy sie to pewnego dnia. Nie wolno panikowac, ale obserwowac dziecko. Jak placze to ok. Do szpitala trzeba szybko jak dziecko jest apatyczne, zasypia i nie mozemy go dobudzic, stracilo apetyt. Oby zednej z nas to sie nie przydazylo :happy:
Moj maly tez nie lubi sie przewracac, potrafi ale mu sie nie chce. Duzo bardziej woli pelzanie i podciaganie sie do siedzenia. Ale bez stresu, kiedys zacznie.
Ironia - niech malemu szybko przejdzie to uczulenie, moze w soczku bylo cos poza gruszkami?
 
hej
dzisiaj z moim M. wysprzątaliśmy cały domek (tzn pół bo mieszkamy na górze) na zmiane bo Mati sam nie chciał leżeć. Zrobiłam mu też moją zupke na początku nie bardzo chciał ale jak jeszcze bardziej zmiksowałam to zjadł całą miseczke tak ze 200 g na pewno.
Nie mam siły na odpisywanie bo ide do wanny, ale Misia, Aestima :szok:aż mi ciarki przeszły masakra ile nerwów sie najadłyscie. Ja mojego nie zostawiam ani na moment, juz raz sie przekrecił z brzuszka na plecy na stole w kuchni ale wylądował na skraju i zdążyłam doskoczyć. Współczuje dobrze, ze nic sie nie stało, tulam...
Agata zależy gdzie chcesz pojechać, ja moge polecić bardzo Zawoje a dokładnie:
Kozinówka - Elżbieta i Krystyna Kozina
byliśmy tam teraz w październiku, przepiekny ogród, twój Franio miałby sie gdzie zabawić ale pewnie zimno będzie. Myśmy płacili 30 zł ale to nie sezon.
Albo bliżej Zakopanego w Małym Cichym

jak mi sie jeszcze cos przypomni to napisze
dobranoc kochane
 
Ostatnia edycja:
hej :-) ale dziś piękna jesienna pogoda u Nas. My wybieramy się dziś na długi spacer. Nocka minęła spokojnie. Ja coś kiepsko się czuję... Chyba mnie jakieś chorubsko bierze...

Miłego dnia :-)
 
Witajcie,

Aestima nie obwiniaj się, nie mogłaś przewidzieć takiego wypadku...nie możecie jakoś zablokować góry łóżka? nie wiem - szafka, ściana? bo jak raz Wam Miesio uciekł, to pewnie nie raz jeszcze będzie próbował

Ja dalej chora, gil u nosa wisi, makówka boli, gardło zresztą też. Uparta jestem ale nie tknę antybiotyku - mam uraz do łykania takich wielkich piguł...Wczoraj byliśmy z Mają u znajomych, nawet znośnie się zachowywała:tak:a co najlepsze - zasnęła wśród gwaru (bo było nas dorosłych 8 osób)
 
reklama
Witam się niedzielnie!!! ja właśnie obiad szykuję ( kurczak w mleku + pieczone ziemniaki i sałatka) Malwinka na spacerku bo pogoda piękna...dzisiaj ostatni dzień podaję kuleczki bo katarek zwalczony a we wtorek na szczepienie wędrujemy. To tyle co u nas.

Mrsmoon zdróweczka życzę! A co do usypiania w gwarze nasza Truskawa też najlepiej śpi w gościach :)

Aestima a może spróbujcie łóżko przesunąć ku ścianie? macie taką mnożliwość?

Agatka my też dzisiaj na spacer do lasu się wybieramy :)
 
Do góry