reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

Ironia, Zeberka pisała, że przepiera ale myślę, że przed włożeniem do zamrażarki suszy!:)

Dolis
, od 6 m-ca można szczepić. Ja zaszczepię meża żeby do domu nam nie przytargał:))
 
reklama
Agacia, oj coś czuję że uda Wam się tym razem dziewuszkę zmajstrować&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Ja, ale żebyś nie uciekła wtedy od nas na ciążowy wątek! Co najwyżej możesz obskakiwać dwa!:)
Co do wielodzietności- jachciałam kiedyś pięcioro! Z tym, że niepowodzenie, ciężka ciąża, hospitalizace Mieszka... wszystko to okazało się dla mnie na tyle stresujące, że o 5 już nie ma mowy. Ale jeszcze jedno na pewno kiedyś a może i dwoje...:)
Kurcze, wiele z nas ma dopiero 1 dziecko, pewnie za jakiś czas znów się posypią nam Maluchy... :) Ale fajnie będzie:)
 
Aestima no właśnie my oboje też się szczepimy... zreszta ja od zawsze byłam szczepiona, ale zastanawiam się nad mała bo 6 miesięcy bedzie miala 30listopada, a zaleca sie przed najwiekszym natężeniem zachorwan na grypę, który przypada od stycznia do kwietnia... a szczepionka zaczyna działac mniejwięcej po 7-10dniach. Ja samej grypy sie nie boje bardziej powikłań które ze soba niesie...:eek:
 
no my sie powaznie zastanowimy nad grypą :) ja nigdy nie chorowalam bo ze wzgledu na problemy z tarczyca od razu mialam zapalenie oskrzeli:rofl2:

ciekawe jak bedzie w tym roku :-)

cos mi sie kreci w drugim pokoju...moglby juz cos zjesc bo nie jadl od 5 godzin:-D ide szukac co by tu mu dzis zaserwowac na obiad ;)

pewnie jarzynowke bo najbardziej ja lubi :)
 
Ironia - własnie nie robilam jeszcze proporcji bo raz sprobowałam i wyszlo za rzadkie, moze kupie ten sinlack i sprobuje :)
dolis - my narazie nie będziemy małej szczepić bo i tak ma dużo szczepień i nie chce jej dodawać dodatkowego
agatka -trzymam kciuki za dziewczynke!!!
 
Nie nadążam ani z czytaniem, ani z pisaniem... Co się dzisiaj dzieje???

Ivona, ja Bartunia nie owijam, on musi mieć pieluszkę w ręku i najczęściej kończy się to tak, że nakłada sobie na twarz. Musi mieć przytulony policzek :)

Aestima, ja wolę podawać, to na pewno nie zaszkodzi, a jesli moze pomóc, to jak dla mnie warto :)
My nie na żelazie, ale kupki mogą być prawie czarne i może się pojawić zatwardzenie...
ProBacti ok 16zł, ja zamawiam na doz.pl

Ironia, to ja pisałam, ale one muszą być zupełnie suche przed włożeniem do zamrażalnika :)

Dolis, ja nie będę szczepić przeciw grypie.
 
ho, ho, ho ale się naspacerowałyśmy:wściekła/y:ledwo pół godziny, bo zaczęło kropić i wiać tak, że uszy mnie do teraz kłują...więcej ubierania i targania wózka było...
Ivona ja mam kaszkę ryżową bobovita, sypię 3 miarki od mm na 150 ml mm. Czyli 150 ml wody, 5 miarek mm i 3 miarki kaszki. Pije na 1. Kaszka jest rzadka, ale Maja nie krztusi się ani jej nie cieknie z buzi, więc zakładam, że jest ok. Pieluszkę kładę jej z boku przy buzi, a on a sama sobie ją naciąga na główkę i buzię a brzegi w rączkach tarmosi. Jak zaśnie to trochę jej buziola odkrywam
dolis ja w tym roku nie będę szczepić na grypę, a później - zobaczymy. My mamy odroczone szczepienia obowiązkowe, a co tu dopiero o grypie mówić...
Agata coś czuję, że na czwórce nie poprzestaniecie:-D my planujemy rodzeństwo dla Mai, ale za jakieś 3-4 lata
 
reklama
:szok::szok:Czyście powariowały:szok::szok: Tyle nadrabiania, że nie ogarniam:-)
Dzień dobry wszystkim
Doris powtórzę to co ktoś już wspomniał, dużo płynów i żurawina
Agatko często myślałam, która z nas pochwali się kolejną ciążą i wszystko wskazuje, że Ty:-) w takim razie &&&& za poczęcie i &&&&&& żeby to była dziewczynka:tak:
My właśnie wróciłyśmy z rehabilitacji. Rano zamotałam się w chustę i pojechałyśmy autokarem bo Darek nie mógł wziąć wolnego. Emilkę też musiałam wziąć ze sobą, bo nie wiedziałam ile mi zejdzie i czy zdążę ja z przedszkola odebrać. Asia zadowolona po ćwiczeniach, robi postępy (a zaczęliśmy tydzień temu)jestem dobrej myśli;-)
Ja bardzo bym chciała mieć jeszcze synka, ale planujemy wrócić do Polski i raczej nie będzie nas stać na 3 dziecko, a szkoda bo zawsze chciałam mieć dużą rodzinę:-( Muszę w końcu coś zjeść bo zawsze się stresuje przed rehabilitacją i nic nie jem;-)
 
Do góry