reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2011

Dubeltówka- ja ze swoją bym nie wytrzymała:no:
Trasia- też nad tą matą dumam- już od miesiąca;-) Ciągle tyle wydatków, ehh.... teraz jeszcze niedopłata za gaz i wodę 1000zł:szok::wściekła/y:
A rano tak samo jak Ty olewam dziecko, bo mój też o 6 (a czasem i 5) kończy nocne spanie...
 
reklama
ja tez wole sama mieszkac niz z mamusia lub tesciowka ;-)

dziewczyny ja tez biore mala do wyrka ok 5-6.00 rano przy porannym cycoleniu i czasami przysniemy czasem tylko z mloda lezymy, albo ja probuje zasnac ona jak sie nacycoli to wali mnie reka w twarz i gada jak najeta az w koncu wstane ;-) Dzis jakos pierwszy raz mi wrzaskiem zaeragowala...


Aestima o jakiej macie piszecie? Pokazcie link :-)
 
witam po kilkudniowej nieobecnosci
miałam jakąś grype żołądkową czy coś podobnego masakra, zaczęło sie w piątek i przez weekend nie mogłam funkcjonować
dziś już w miare ok ale teraz Mati sie obudził...
nadrobiłam inne wątki został mi ogólny a tu... masakra:szok: tyle stron
ale jak zaśnie to dam rade pa mamuśki :-)
 
Ja też się witam!!
U nas też noc tragiczna. Mały wczoraj przespał większość część dnia, a w nocy nie bardzo mu się chciało :-( Budził się co chwila, a o 3.40 jak się obudził, to już koniec. Do 5 nosiłam Go i karmiłam, żeby zasnął. Po czym obudził się o 6 i ryk... Także szybko smoczek do buzi i obudziliśmy się przed 9. Teraz znowu zasnął i tak się zastanawiam czy też się nie położyć...
A weekend mieliśmy superowy!! Wczoraj był odpust w Pszczynie i byliśmy na obiedzie u teściów. Później grill z chrzestnymi Tymka. Kupa śmiechu i super atmosfera i jeszcze piękna pogoda :-) Kupiliśmy Tymkowi balon z Kubusiem Puchatkiem i wpatrzony w niego jak w obrazek :-D
Mam silne postanowienie na dzisiaj: oduczyć albo ograniczyć spanie Tymka w dzień. Zobaczymy co z tego wyjdzie.
Trasia dziękujemy za miły piątkowy spacer i prosimy o więcej. Marysia jest prześliczna i przesłodka. Szkoda tylko, że tak się dla Ciebie ten piątek skończył... :*
Dubeltówka współczuję problemów z kupką, bo wiem co to jest. Sami przechodziliśmy przez to dłuuuugi, długi czas. Trzymam kciuki za poprawę &&&
 
niestety Marysia dołącza do grona zakatarzonych. CO chwilę wyciągam jej gluty z noska i słyszę jak tam wszystko furczy.

Mam do was pytanie: jak pierzecie ciuszki dziecięce? Pytam, bo wydawało mi się, że dbam o swoje. Piorę w 40C, wiruję na 600 obrotów a mimo to wszystkie są zmechacone i wyglądają dużo gorzej niż jak je dostałam. A były wcześniej używane! Czy to kwestia pralki? Cza ja coś źle robię? Nie mogę prać wszystkiego w programie dla delikatnych rzeczy bo tam jest tylko 30C i to chyba za mało, co? Mam wrażenie, że moje ciuszki po praniu i prasowaniiu nie są tak miękkie jak kiedy ostatnio wyprała je moja mama w swojej pralce. Piorę w proszku i dodaję płyn do płukania. Szkoda mi tych ubranek:(

Asinka ja bardzo chętnie spotkam się znowu! Jak będę miała luźniejszy dzień to się odezwę. Za chwilę przychodzą mierzyć nam okna (mieli być w zeszłym tygodniu ale wiadomo jak fachowcy dotrzymują terminów) i będzie wymiana okien, nie wiem jeszcze kiedy ale na ten czas wyprowadzę się czechowic z Marysią więc będzie nam bliziutko na spacerki:)

dubeltówka super! Oby wam remoncik sprawnie poszedł, a co do teściowej to ja z założenia wolę mieszkać sama, choć przypuszczam że z moją mieszkałoby się nieźle. Jest w porządku kobieta.

kati witaj:)

Aestima Marysia zwykle śpi do 8.30. Wstanie przed 6, zje i śpi dalej ale czasami nie chce zasnąć....
 
Trasia ja piorę w 40C i wiruję na 1000 obrotów, ale mam normalne ubranka. Może to kwestia pralki...Tym bardziej, że nie daję do tych płynu do płukania. A też mam używane. A jak będziesz tylko wolną chwilę, to pisz.
 
Nadrobiłam :)

Przede wszystkim Kati, współczuję grypy żołądkowej... Potrafi dać w kość...

Dziewczyny wpsółczuję nocy, u nas Bartek zasnął o 17, Olaf kąpał go na śpiąco o 21, a rezultat był taki, ze o 5 miałam kompletnie rozbudzone i wyspane dziecko... Gadał, smiał się, ciągnął mnie za włosy ;)

No, a teraz ogłaszam wszem i wobec:
MAMY LEWĄ DOLNĄ JEDYNKĘ :)))

Trasia, ja większość dziecięcych ubrań piorę na 50st, program tzw. szybki 30minutowy, dodaję płyn do płukania i jest wszytko mięciutkie i pachnące mimo braku prasowania. Może rzeczywiście to wina pralki? Dopytaj mamę jak prała, że były bardziej miękkie :)
 
hmm ciekawe, ja tez piore w 40 i nawet w 60'C i wiruje na 1000 :tak: i u mnie wsio oki :tak: Tez mam same przechodzone ciuszki. Mala dwie sukienusie i dwa bodziaki dostala puki co ;-) reszta po starszym bracie i zdobyczne uzywki ;-)
trasia moze to pralka?? albo rodzaj proszku nei wiem....

zebrra gratki za ząbka ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
My tylko na chwilkę wprowadzamy się do teściów, jak dostaniemy kredyt na budowę domu to liczę, że szybko stamtąd się wyprowadzimy, a teściowa mam nadzieję, że zrozumie wiele rzeczy bo też całe życie u teściów mieszkała więc wie jak to jest;-)
Trasia ja piorę na 40C szybkim programem i używam tylko Lovelli bo po płynach Asia ma wysypkę i ubranka są miękkie, a wszystkie po Emilce więc też używane
Zebrra gratulacje pierwszego ząbka, jak Bartuś to zniósł ?
 
Do góry