reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

A mnie dzis tak odrzucił zapach z lodówki, że prawie zwymiotowałam [do tej pory po prostu mnie mdliło]. Coś mi nie pasowało, rozumiem, ale żeby az tak?

Uroki ciąży :) Jak byłam z Igorem w ciąży to lodówkę otwierałam na wdechu. Każdy zapach przyprawiał mnie o mdłości. Tak niestety trzymało przez pare tygodni a później na szczęście przeszło. A ciąża w ogóle robi spory "bałagan" w organiźmie. Będąc z Igorem w ciąży miałam uczulenie na słońce. Przez ponad rok mnie trzymało a później na szczęście wszystko minęło.

Zbieram się na zakupy. Dzisiaj nasza druga rocznica znajomości i z tego tytułu jadę kupić coś słodkiego do zjedzenia :) Rano synek ze mną podjechał do sklepu, w poszukiwaniu jakiś babeczek, bo Ola i ktoś tam wczoraj mieli... Ah te dzieci :) Teraz muszę dokupić na spokojnie resztę produktów, bo jutro wszystko pozamykane. Poza tym koszulę muszę sobie kupić, bo ja śpię w piżamkach a koszulę jednak trzeba mieć. Zrobiłam listę zakupów więc zmykam. A tak mi się już nie chce nigdzie wychodzić... Miłego dnia :)
 
reklama
Witajcie porannie!
U mnie znów piekne słońce i już bez wiatru! Cudna pogoda. Szkoda, że czasu wystarczy akurat na obiad i do pracy. Rany, tak dla odmiany strasznie mi się nie chce. Okropnie męczą mnie te dojazdy, godzina w korku w każdą strone, grrrr!!!

Ja mam blisko granicę z Czechami i czasem zdarzy się kupić jakieś świetne czeskie piwko bezalkoholowe. W Polsce jest chyba tylko Lech, który jest obrzydliwy i karmi, które mi nie wchodzą. Zresztą nawet nie wiem czy karmi jest bezalkoholowe czy tylko niskoalkoholowe. I tak go nie piję. Ale czeskie piwka.... naprawdę polecam:) Raz na dwa tygodnie przy spotkaniu ze znajomymi wchodzi całkiem dobrze :)

Ja też uśmiałam się waszymi opowieściami weselnymi:) I podziwiam za odwagę! Ja też wiele rzeczy wolałabym zrobić inaczej, ale przeważył argument, ze wesele jest dla gości.. nie tylko dla mnie :) Ale ogólnie bawiłam się swietnie, mielismy wesele w karczmie pod górami i mój ulubiony moment to spontaniczne przebieranie się w barany kradnąc wiszące skóry:) Fatalnie tańczę więc wolę się wygłupiać:)
 
Witam dziewczynki:tak:
Godzine sie meczylam nadrabiajac stronki hhhhhhhh ale wreszcie doszlam do konca , chociaz zostalay mi inne jeszcze topiki.

kat.j1 uważaj na siebie:) A 10 tydzień to rzeczywiście już końcóweczka pierwszego najgorszego trymestru:)
Ja kocham śnieg i zimę,ale teraz jak walcze z potwornymi mdłościami nic mnie nie cieszy, bo cały czas pilnuje się aby nie zwymiotować- no istna masakra:(
Z Zosią robiliśmy usg 3d w 24 tygodniu i przeżycie mocne:) Taką cechą charakterstyczną którą wtedy zauważyłąm to taki lekko zadarty, kartoflany nosek, zupełnie jak mama, no i tak też się urodziła. Poza tym widok jej stópki, paluszków, to cudowny widok. Nie wiem czemu mówicie że horror, dla mnie bajka:)


Ja tez mialam takie usg w 26 chyba, bylo super i Millcia wygladala cudownie, mala slicznotka. Potem ogladalismy to nagranie niemal codzien do urodzin, i nie ma nic wspolnego z tym ktore Tusenfryt wstawila z 12 tygodnia. MYsle ze nie chciala bym tak wczesnie, to bez sensu, ale w pozniejszej ciazy to juz dzidzius i super go jest zobaczyc!!!

Ironia, Iza, super foty (i trampki gratuluje orginalnosci!!) !!!

A wszystkim zamezajacym sie zycze Szczescia i cierpliwosci!! Potem juz z gorki :-D

Mam pytanko, bo sie martwie nieco, mi absolutnie przeminely wszystkie objawy,zero mdlosci itp, jestem troche przerazona bo wy wszystkie tak nazekacie a ja juz nic nie mam:baffled:
nie wiem co myslec. usg mam dopiero za tydzien w czwartek i czuje sie do dupy z tym:dry:
 
Ogitu! Przeszły ci mdłości? Skacz z radości zamiast się zamartwiać :) Ja się naczytałam, że właśnie teraz mogą już powili mijąć i z upragnieniem czekam na ten dzień... :)
 
Ja poodkurzałam i jestem padnięta - nie ma to jak zwierzyniec w domu. Kocica zostawiała kłaki, a teraz jeszcze psica, która 1,5 roku była w schronisku i z przyzwyczajenia zmienia futro na ciepłe... Garściami można zbierać. Ale i tak za nic bym ich nie oddała, więc sobie tylko pomarudzę raz na jakiś czas ;) No i dobrze, że szczurzyca w klatce i nie robi tu większego bałaganu ;)

Iza, na szczęście, zdarzył mi się pewien nieudany związek, po którym nabrałam pewnych umiejętności w obchodzeniu się z mamusią faceta ;) Moją przyszłą teściową lubię i szanuję, ale pilnuję, żeby trzymała dystans ;) Mój narzeczony, dzięki Bogu, też ma zdrowe podejście do tych spraw, więc sądzę, że będzie dobrze :)
Fajnie miałaś - mój K. nie ma munduru, trzeba go ubrać ;) Ślicznie wyglądacie na tym zdjęciu :)

Traschka, nie ma to jak dobry humor przy każdej okazji :D Fajnie musieliście tam mieć na tym weselu :)

Ogitu, dzięki za życzenia :) Sądzę, że nie powinnaś się martwić brakiem objawów, tylko cieszyć się i korzystać z okazji, bo nie wiadomo, czy to nie wróci ;p [oczywiście, nie życzę Ci tego! :)] Miałam jeden dzień cudny, bez mdłości, za to następnego dnia grzmotnęło mnie ze zdwojoną siłą... :p
 
Ogitu! Przeszły ci mdłości? Skacz z radości zamiast się zamartwiać :) Ja się naczytałam, że właśnie teraz mogą już powili mijąć i z upragnieniem czekam na ten dzień... :)

Trashka, ale ja wlasnie nie moge bo w poprzedniej ciazy tez mi przeszly i sie okazalo ze juz po wszystkim, wiec wolala bym zeby mnie dalej krecilo, chociaz troche. no ale dla odmiany to mi ciagle robi sie slabo jak bym miala zejsc i nie wiem co myslec, nie chce sie podniecac co do przyszlego tygodnia bo nie chce znowu poczuc sie tak rozczrowana:confused:

A poza tym wczoraj donioslam zwolnienie do pracy ciag dalszy a szef do mnie ze musza mnie wyslac do sluzbowego lekarza czy nie symuluje! Heh znowu sie zaczyna fffff....:baffled:
 
reklama
no ze sprzątania nici, po prostu nie moge...nie mogę ruszyc ręką ani nogą :( jetem do niczego..jutro przyjeżdżają goście a ja mam taki syf że chyba odwołam ich wizyte :(
 
Do góry