reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

reklama
larvunia jak miałaś je już wcześniej to chyba nie są związane z ciążą bo one mi powiedziały dziś w szpitalu że jak ja wcześniej nie miałam bólów głowy to właśnie od tego się między innymi zaczyna zatrucie ciążowe później obrzęki i większe bóle białko w moczu
 
Hej!
NIe wpadałam, bo była u mnie mama przez tydzień i dopiero dziś pojechała. Od poniedziałku zostajemy więc z Mieszkiem sami. To się zacznie:) Nie wiem jak dam radę zrobić obiad przy dziecku- póki co ledwo daję radę się przy nim umyć i ubrać...

Ile dzidziusiów przybyło podczas mojej nieobecności- super!!

DOstałam fotkę od Doris, ale nie wiem jak wrzucić, bo nie mam kabla od kom... Obie- Julcia i Doris wyglądają ślicznie!
 
Witajcie:-)
Dziś ja pierwsza.Wczoraj późno połozyłam się spać i dziś wstałam dobrze przed 4-tą i spać nie mogę.

Nasza Iza już urodziła,wkońcu bidula się doczekała.

Aestima
dasz radę ,napewno nie będzie łatwo zanim wpadniesz w tą rutynę.Mąż jak cierpliwy to wytrzyma kilka dni o kanpakach,jeśli nie zdążysz mu zrobić obiadu.A później jak sobie czas dobrze zorganizujesz,Mieszko wpadnie wswój rytm spania i czówania to obiad będzie,posprzatanie wyprane i czas dla siebie znajdziesz,zobaczysz.
 
o witaj tusen:)

Może i na mnie w końcu trafiło... od 2 mam regularne skurcze, najpierw co 10 a teraz co 7 minut. Prysznic nie pomógł (albo nie zaszkodził?:) w każdym razie pomału dopakowuję torbę. Jakoś nie chce mi się wierzyć, że to może być to, ale wcześniej nigdy żaden skurcz aż tak nie bolał. No i kręgosłup troszkę daje znać. Niestety nie zdążyłam jeszcze dziś zasnąć.
Nie za bardzo mam chęć żeby do tego szpitala jechać bo w domku mi tak dobrze... mogę sobie posiedzieć na kanapie, włączyć laptopika a w szpitalu same nudy. Ale spakowałam karty do gry, może walniemy z M. partyjkę w remika.
Lepiej trzymajcie kciuki żeby to było to, bo inaczej chyba dopiero bóle parte zmusiłyby mnie do przyjazdu do szpitala:)
 
dzien doberek
ja dzis opoznienie mam lekkie, jeszcze bez kawusi ;-)

trasia napisala do mnie esa, ze jeszcze nie rodzi, ze idzie spac bo jest wymeczona nocnymi skurczami i na BB bedzie popoludniu dopiero jak sie wyspi :tak:

a ja ide do sklepu bo nie mam co zjesc nawet i mleka do kawusi nie mam ;-) Bede jak wroce ;-)
 
Dzień doberek:)

Izunia się rozpakowała ale fajnie... i Aaga wczoraj też..widzę że czerwcówki ostro się wzięły za "wykluwanie" hi hi hi...

Trasiu... nie martw się takie skurcze sie zdarzają, ja też tak miałam w nocy i nic się z tego nie urodziło:) Śpij kochana i się wyśpij.
Ja poszłam wczoraj spać po 22 i się wyspałam... bo już niedługo mały brzdąc nie da pospać:)

Larvuniu wpadaj na kawkę do mnie...mam do tego świeże ciasto drożdżowe z truskawkami:)
ps. czy wy też tak zajadacie truskawki? bo ja na śniadanie jem truskawki, na obiad i na kolacje.. w róznej postaci.. np. ze śmietaną mi najbardziej smakują:)
 
reklama
Helloł ja też już nie śpię.Śniadanko pojadłam, kawkę wypiłam i idę umyć włosy i do szpitala na ktg:-) znowu posłucham serduszka.Widzę ,że iza nam urodziła!!Super!!Tylko dlaczego zolzunia napisala ,że Maja w czepku się urodziła??Cos tam było nie tak??

traschka kurcze a już myślałam ,ze i Ciebie coś wzięło...a tu fałszywy alarm.Ehhh ja też w nocy miałam fałszywy alarm.Zbudził mnie tak twardy brzuch i silne skurcze ,że pomyślałam w duchu"być może coś się zaczyna..."a to przepowiadacze znowu :wściekła/y::wściekła/y:
Powiem Wam ,że po rozmowie z położną wczoraj o OXY i w ogóle mogłabym rodzić i nawet dzisiaj na OXY...ważne ,żeby małą szybko wypchnąć tak mam już dosyć.
 
Do góry