reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

reklama
Marta ja już nie wierzę, że się wyspię, bo tragicznych nocy miałam już wiele i nie przynosiło to żadnego rezultatu.

Ja nie mam siły sprzątać, w domu mam bud i syf ale jestem tak przyćmiona że ledwo to widzę. M. obiecał, że wszystko posprząta przez weekend. SKoro sama tego nie zrobię to muszę się zadowolić tym, co on da radę zrobić:) Niby wszystko OK, M. jest bardzo porządny i zawsze pomagał w domu ale mam wrażenie, że panowie nie są w stanie posprzątać tak dokłądnie jak my:)

No i kciuki dla Forever! Choć akurat ona chyba nie spieszyła się z porodem...
 
Hejka :)
teściowa wpadła, więc podczytuję co tam u Was :)

Kciukasy dla forever. szkoda tylko, ze tak szybko, bo chciała jeszcze w dwupaku pochodzic... ale moze za to szybko wyjdzie ? :)

degamit - okropna sytuacja ... brrrr...

trashka - ja pod koniec ciązy totalnie już nic nie sprzątałam. a brud mnie tak wkurzał, ze hej... coś robię w kuchni - a tu coś na podłogę, a z podłogi jużnie posprzątam.. i syf syf... więc rozumiem.....

U nas dzieci rosną - więc przestają zasypiać same z siebie... ech... smoczek już poszedł w ruch.. ;-)
 
Forever czyzby Młoda chciała sie pojawic wczesniej, powodzenia zycze i trzymam kciuki
Ramari witaj:tak:
Doris Julcia to prawdziwa slicznotka

Kochane ja sie zegnam bo wieczorem musze jeszcze zajac sie dopakowywaniem i spedzic troche czasu z Jucia i M.
Bede pisac sms, mam wpisany numer do AgatyR, Traschki, Cynamon i Larvuni. Wszystkim mamuskon zycze powodzenia, łatwych, szybkich i bezbolesnych porodów i cudnych pierwszych chwil spedzonych z dzieciaczkami:tak:
 
chyba swój poród nagłośnię, to dopiero story... tyle że bez akcentu humorystycznego:( na poważnie rozważam nagłośnienie sprawy związanej z potraktowaniem mnie na ip przez Św. Zofię; gdyby lekarka była nieco bardziej ostrożna, może mały urodziłby się w szpitalu i nie był niedotleniony; szkoda słów;
 
Aaga - kciuuuuuuki kochana i czekamy na sms-owe wieści!!!

Nutria - miło Cię widzieć:)

Andariel - powinnaś nagłośnić jak najbardziej! TVN Uwaga tylko czeka na takie "wpadki"... ale najpierw nam opowiedz, jeśli znajdziesz chwilę...
 
reklama
Do góry