reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

Marta - no z tą wydzieliną to dużo tak miało, mi tez się taka pojawiła ale to pewnie dodatkowo przez zapalenie bakteryjne choć już sama nie wiem zgłupieć z tym wszystkim można...ja jeszcze zauważyłam takie grudki jakby o ciemniejszym zabarwieniu i to niby są fragmenty czopa hmm....
 
reklama
Ramari - miło Cię widzieć:) Twoje porodowe opowieści napawają optymizmem:))

Madzioolka- gratuluję ciasta:)

Dagamit - ale historia!!! Szlag trafia normalnie!!!

Zołza napisała, że wraca do domku, ma czekać aż szyjka ruszy, kolejne KTG w sobotę... ale nastrój ma dobry więc luzik;)
 
chciałam jeszcze spytać czy Wy też macie takie nagłe uderzenia gorąca (moja mama miała takie coś przy menopauzie he he) no i jeszcze mam problem z nogami niedość że strasznie puchną (same płetwy) to jeszcze strasznie się pocą mino że chodzę w sandałkach lub japonkach :-:)zawstydzona/y:
 
Mamusia uderzenia gorąca mi się zdarzają, ale niezbyt często, ale stopy się okropnie się pocą. Dzisiaj już kilka razy je myłam, nie lubie mieć takich "mokrych" , wydaje mi się że wszyscy czują smrodek wtedy.
 
saffi - no ja mam to samo myję myję i myję czasem aż wydaje mi się że mój dzień polega tylko na myciu nóg normalnie już mam dosyć, a wcześniej nigdy z tym problemu nie miałam a tu proszę co za niespodzianka :dry:
 
Ja już pisałam, że mam te uderzenia gorąca kilka razy dziennie - masakra. Jakby cała krew mi do głowy napłynęła, puls wtedy czuję za uszami i czuję, że płonę i tak kilka minut:/

A płetwy też mi się mega pocą i lekko puchną. Kilka razy dziennie przecieram mokrymi chusteczkami:)

Ech ta ciąża...
 
reklama
poczytałam co u Was przez dzionek się wydarzyło więc,

Ivonka
- fajnie to brzmi
Marta - odkąd dostałam od męża rogala to spie z nim co noc i przynajmniej mam spokoj z bolem
jaki maz wyrozumialy;-) hihi,a tak powaznie to Ci zazdroszcze bo ja z tabunem poduszek spie otoczona jak w okopie jakims:sorry2:
Cinamonku my z tygodniem łeb w łeb idziemy i tez na wieczor dostalam skurczy-pierwszy raz takich..ale mialam bardzo silne...pisalam rano o tym...ciekawe ile nas to potrzyma

Doris- GRATULACJE!!!! super!!!!takie wiaodmości najlepiej się odbiera!!!!

Madziolka jak tam biszkopcik??ja chyba jutro kupie truskawki i uopieke na weekend z galaretka sobie bo mam wielka ochote..a wloski na okres ciazy zaczelam robic bardziej w naturalnym odcieniu by ich nie przemęczyc rozjasniaczem,ale zawsze jak świeże to tak sie lepiej czuje...no i syn sie mnie nie przestraszy..hihi..mam nadzieje,że rączka od żelazka już ok...każda z NAs jakaś niezdara teraz jest:-:)tak:

Trasiu mam nadzieje,że dzis padniesz jak mucha!!po takiej mega cięzlkiej nocy musisz już dziś zasnąc!!!!!no obyś szybko wyzdrowiała,bo coś cholerstwo nie chcę Cie puscić:-(

Silva ja mam tak samo z tym sprzatniem-przynajmniej z myślą,że mąż nie zrobi tak jak ja..ze każdy kacik....ale ostatnio mi juz tak ciezko wiec nie robie tak czesto jak kiedys i ciagle wtedy w głowie pojawia sie mysl,ze jak nadejdzie ten dzien wielki,to kto to zrobi....

Mysia
mam nadzieje,ze dentysta ząbka wyleczył i już bedzie OKI

Izunia to jakieś zarty w tym twoim szpitalu...tak to mogą bez konca ze ,miejsc nie ma...w koncu przecież jakies nowe pacjentki przyjmują....nie mogę az w to uwierzyć...a z tym nietoperzem to faktycznie..juz sobie wyobrazam..a moze zrób fotke i wrzuc na bb;-)hihih

Mamusia ty to masz się z tym netem..coś ostatnio ciągle Ci fiksuje!weź im powiedz,ze masz poźniej tyle zaległości na BB i niech nie lecą w chusteczkę :-):tak:a z ta wydzielina to zapachu nie ma i nie wyglada na infekcje..jakby po prostu cos zaczelo sie dziac w kierunku nadejscia..moze to po tych skurczach..nie wiem..

Dagamit- straszna ta historia...az nie wierze ze taka kretynka jest matką,nawet nie zasługuje by się tak nazywac!szkoda,ze zadna interwencja nie przyjechala!!!!masakra jakas!!!

Ramari witaj w domku:-)braciszek mam nadzieje,ze szybko sie przyzwyczai do nowej czloniki rodziny!!!trzymam za to &&&& i za zdrówko!!!!


a co do stóp to mnie kolezanka "pocieszyła", ze 2 dni po cc to miala stopy jeszcze gorsze niz przed porodem....wiec sie przerazilam jak mozna miec jeszcze wieksze stopy:confused:to jest mozliwe??? mi sie nie pocą ale rwą od tego popuchnięcia a jak ide to jakby chlupało coś wewnątrz!nic mi nie pomaga:confused2::-:)-(
 
Do góry