reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

marta dziękuje, to jej nie zazroszczę... Ci lekarze ściemniacze! Albo nasze dzieciaczki po prostu na przekór lubią robic ;)
doggi to nasze dzidziole bliznaki, ja jestem blizniak i lubie na przekor robic:-D:-)
a co do siku w nocy to zaczelam nogi zaciskac bo mi sie nie chce tyle razy wstawac:)
dubeltowka ale ci zazdroszcze, mi nietstey seks nie sprawia przyjemnosci przez brzuch a tak by sie chcialo...
 
reklama
dzieńdoberek
ale produkcja od samego rana :)
Marta - dzięki za podpowiedz o kremie ale ja do tej pory też używałąm tego Parmaceris M kupowałam za 34 zł w aptece ale coś mi chyba przestał służyć mam taką podrażnioną jakby skórę na brzuchu i chce kupić jakiś inny tylko nie pamiętam jaki mi polecałyście
 
blusia,doggi dzięki dziewczyny :) Aż mi głupio będzie się przyznać przed mężem do tego ,że zjadłam cały kilogram sama...no ale Wam mogę powiedzieć:) :tak: No a Twój winogron także brzmi zachęcająco:)

Blusia klikaj tu klikaj od tego jest to forum aby się móc gdzieś wyżalić.Zauważ ,że codziennie każda z nas ma podobne rozterki i doły...
 
No hej mamulki, już jestem.

Przychodnię mam jakieś 5 minut od domu - prywatna, ale ma kontrakt z NFZ na internę i pediatrię więc idealnie:) Panie na recepcji przemiłe, wszystko wytłumaczyły więc ja i Saffi na pewno zapiszemy tam dzieciaki:) Dostałyśmy do wypełnienia deklarację, którą trzeba dostarczyć do nich po urodzeniu dziecka (i tu właśnie zaczyna się rola męża), a potem dzwoni do nas na komórkę położna i się umawia na domowe wizyty:) Ufff od razu jestem spokojniejsza:)


No dobra lecę Was poczytać:)
Potwierdzam :-)
Wczoraj trochę się przeraziłam, ze tematu pediatry nie mam ogarniętego jeszcze, tym bardziej że któraś z Was napisała, że juz w szpitalu trzeba podać namiary na przychodnię dla dziecka.. Ale dziś panie w przychodni uspokoiły. Dodatkowy plus tej naszej przychodni to to, że nie było w niej dzikich tłumów jak to w niektórych się zdarza :-)
 
katamisz; zdecydowanie to nie grzech !!!!!!!!!! Ponadto truskawy są zdrowe :)

Ja przytyłam z 50 na 70 kg !! (choc w moim przypadku, uwazam, ze taki awans to grzech hihi)
W lutym okazało sie, ze mam cukrzyce ciążową i pozniej do konca kwietnia ani grama nie tyłam bo scisła dieta.
Nastepnie okazało sie przypadkowo w swieta, ze lepiej mi słodkie słuzy (w ograniczonej ilosci) anizeli np chleb i ziemniaki a do tego im blizej końca to widze, ze mój cukier sie ustabilizował i znormalniał wiec znów wcinam jak głupia i juz jest 72... :(

Doggi;no to ładna róznica Ci wyszła !!! Wow :):):)
Ja wg USG mam na 06.06 no ale jak wiadomo 100x moze sie zmienic, ponadto usg miałam robione ostatni raz przed wielkanocą

katamisz; udało sie z suwaczkiem, dzięki Waszej pomocy
Witam :*:*:*

Marta6nz, a po ile kg truskawek ?
tak dbasz o kwiatuszki?
Wow, gratuluje i podziwiam !
Kto sie nimi zajmie jak wylądujesz na porodówce? ;)
 
troszkę poczytałam i lecę coś wszamać - kupiłam młode ziemniaczki, które zamierzam zjeść z koperkiem, jajeczkiem sadzonym, popijając zsiadłym mlekiem:) mniaaaaam!
 
Silva, ja chyba jutro zaserwuję taki obiadek. A do tego mizeria, albo sałata ze śmietaną :) Mniammm. A dzisiaj obiadek u mamy. Bo niestety musimy odstawić samochód na warsztat (nie ma to jak wydatki przed porodem) a że to obok nich to mama się zadeklarowała, że nam obiad upichci :-)

Tak mi się nie chce, a muszę łazienkę ogarnąć :/
 
daisy truskawki teraz srednio po 15-16zł za polskie, bo hiszpanskie troche tansze...a kwiatki to męzuś bedzie sypiał przecież w domku-mam nadzieję;-)haha...że pępkowe mu nie przesłoni całego świata łącznie z moimi kwiatami....a w tym roku tak chciałam klimacik sobie zrobić bo na spacery mi nie wolno a chociaż z domu na powietrze jak wyjdę to od razu milej mi się robi-polecam:tak:
..ale zaraz się zbiore i ide zobaczyć po ile dziś są..jak nie to rabarbar i zrobię tarte wg.przepisu czerwcówek ;-)
mamusia ja uzywam tego kremu od 3go m-ca i rewelacja...wlasnie chcę dokupic jeszcze ze dwa opakowania by mieć po ciązy...więc dziwi mnie,że tobie coś podraznił...
saffi a to trzeba wczesniej u swojego rodzinnego zgłosić jeszcze nie narodzone dziecko??czy jak to jest?
 
Dostałyśmy do wypełnienia deklarację, którą trzeba dostarczyć do nich po urodzeniu dziecka (i tu właśnie zaczyna się rola męża), a potem dzwoni do nas na komórkę położna i się umawia na domowe wizyty:)
Nie, nie trzeba. Tutaj mniej więcej Silva wyjaśniła, jak w naszej przychodni to wygląda. Dodatkowo pani z recepcji powiedziała, ze my nie musimy być zapisane do przychodni, do której zapisane jest dziecko. Pediatrę dla maluszka wybierasz po porodzie.
 
reklama
Witam Was :)
Dawno tu do Was nie zaglądałam i nie wiem czy mnie jeszcze pamiętacie? ;)
Widzę, że worek czerwcowych mam się rozwiązał: Aestima już po - Wielkie gratulacje :)
Czy jeszcze któraś tuli już swoją pociechę?

U mnie jeszcze spokój. Niestety najstarsza córa od wczoraj wymiotuje ... tzn. dzisiaj ostatni raz wymiotowała o 5:30 rano i póki co jest spokój - może już jej przejdzie ...
 
Do góry