reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

reklama
Witajcie z rana Kochane! Piękna pogoda za oknem, to i humor od razu lepszy. Śniadanko wcięłam, mąż przygotował (kawa zbożowa, rogaliki z dżemem borówkowym i masełkiem) zeżarłam wszytkie bo słodkie....hehe....mąż zrobił zakupy....dzisiaj mam luzik, wczoraj sprzątałam jak wariatka to dzisiaj czas na lenistwo....wybieram się z mężęm do kina a przedtem na zakupy...muszę sobie jakiś płaszczyk kupić...bo do obecnych się nie zapinam....no i może jakaś sukienka....widziałam piekne z HAPPY MUM....żeby mnie tylko cena nie odtraszyła....życzę Wam miłego dnia Kochane....

p.s. Czy widziała któraś z Was film "CHRZEST" ?
 
Zebrra - to moje granie to taka praca dodatkowa, głównie zajmuję się uczeniem maleństw od 3-go roku życia gry na skrzypcach, Uczę Metodą Suzuki, to taka zabawa połączona z nauką, specjalnie dostosowana do najmłodszych dzieci. I to moja wielka życiowa pasja :)
Pogoda jest przecudna! Słońce grzeje, leciutki wiaterek, chyba się wybiorę na jakiś spacerek. Mąż pojechał do swoich rodziców, bo robią obiadek w ogródku, ale jak usłyszałam, że będzie kiełbasa z ogniska i zupa rybna to za nic by mnie tam nie wyciągnął. Na sam widok zwymiotowałabym na stół, a nie chciałabym psuć wszystkim imprezy. Muszę więc jakoś sama zorganizować sobie czas.
Ja też tej nocy wstałam co najmniej 4 razy. Poza bieganiem do toalety, biegałam po wodę i wyrzucałam kota z pokoju, który obudził się o 4 i stwierdził, że to świetny czas na zabawę w zrzucanie kwiatków z parapetu. Ma takie miesiące, że jest przekochana i grzeczna, a potem coś jej wpadnie do futrzastego łba i przez tydzień cały czas broi! Jak dziecko :)
 
a ja ciagle leze.. tzn lezalam.
Niedawno pranie rozwiesilam i posciel wywalilam na balkon niech sie wietrzy ;-) Lozko tez trzeba bylo posprzatac ;-)
Małż z mlodym na spacer do lasu wyszli, a ja jakos czuje sie wypluta dzis... choc za oknem pieknie to mi cos zle dzis :sorry:

edit:
o wlasnie wrocili kupili mi banany i pomarancze i mysla ze mnie udobruchaja tym... ja chce uszka!!!! ;p
 
Ja również się witam. Wpadam wieczorem poczytać co u Was, ale nie mam siły na pisanie. Od samego rana mnie mdli, wieczorem to już mi w ogóle niedobrze :/ Mam nadzieję, że szybko mi minie to samopoczucie, bo z synkiem to w ogóle się męczyłam długo i do tego bardzo wymiotowałam.

A z siusianiem u mnie tak jak przed ciążą. W nocy w ogóle nie wstaję, a w dzień też normalnie. Zresztą ja zawsze mało sikałam ;)

Pozdrawiam i życzę udanego słonecznego weekendu :)
 
Traschka, słyszałam o tej metodzie kiedyś w ddtvn, super sprawa, nawet swego czasu szukałam gdzieś blisko mnie, ale nie znalazłam... Muzyka + dziecko to w ogóle rewelacyjny duet, widze po swoich dzieciakach, że muzyka świetnie na nie wpływa :)

Misialina udanej randki z mężem ;) Filmu niestety nie widziałam...

Larvunia, chyba będzies zmusiała jednak sama zrobić te uszka ;) Ja też bym zjadła barszczu, ale z pasztecikami ;)

Blusia witaj, niech Ci miną te mdłości już!

Piekna pogoda dzisiaj, byłam z dzieciakami na długim spacerze i na placu zabaw, teraz czekam na męża, żeby trochę się nimi zajął a ja na drzemkę ;)
 
reklama
Cześć Dziewczyny,

Ja na chwilkę z pytaniem - czy któraś z Was ma jeszcze plamienia? U mnie było już spokojnie od jakiegoś czasu, ale niedawno poszłam do toalety i mam brudną bieliznę. Nie jest to żywa krew, takie brązowe jakby upławy..ale mnie zmartwił sam fakt, że znowu coś... Nie ukrywam, że wzięłam się dzisiaj za sprzątanie, pranie, gotowanie obiadu... Może się przeforsowałam? Wzięłam duphaston, jak zalecił lekarz (w razie plamienia zwiększyć dawkę duphastonu o 1 i brać przez pare kolejnych dni). A jest tak fajnie, kiedy się nic nie dzieje...
 
Do góry