reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2011

Doggi- margaryna taka zła? gorsza od masła? bo my używamy margaryny właśnie...

Niestety zła... Margaryna jest sztucznie utwardzana... Często tłuszcze utwardza się wodorem... A margaryna t wszystko jest tak przetworzone, że na prawdę masło masło masło !! Co prawda jest tłustsze, ma więcej kalorii, ale ma dobry tłuszcz !! Oczywiście w granicach rozsądku... Najlepsze masło to z zawartością 82% tłuszczu... Ja masło stosuję od kiedy mi zzryli bańkę na pierwszym roku studiów i dalej się tego trzymam no i moja figura nie ucierpiała na tym tez :)
 
reklama
ja rownież używam tylko masła 82% jest zdrowsze, chociaz jak byłam mała modna była rama i wszyscy ją jedli :) poza tym ile tego masła tak naprawde się dziennie je...u nas tylko na śniadanie i czasami na kolacje :-)
 
Ja w sumie też jem mało kanapek, ale jednak kupowałam margarynę (ze względu na tłuszcz). Myślałam, ze to zdrowszy wybór... Dogi, dzieki zaa uswiadomienie- dzisiaj kupię masło!
 
ja masło jem, najlepiej zimne i twarde, plastrami:zawstydzona/y:uwielbiam!!!
uffff...podłogi odkurzone i umyte, została sypialnia i pokój kruszynki, ale muszę sobie zrobić przerwę, obiad sobie zgrzeję w międzyczasie
 
Ja mojemu maluchowi w ogóle nie będę serwować soczków- no może od czasu do czasu niesłodzone i samodzielnie wyciskane. Jak mała je owocki i warzywka, to witaminek ma na pewno po dostatkiem. CIesz się, ze Małej woda smakuje, wiele dzieci nie chce się przestawić na wodę...
Aestima życzę ci tego!!! Ale rzeczywistosć jest brutalna i niestety mimo moich wielkich chęci i wszelkich starań nie uniknełam soków z kartonu i innych typu bobofrut

jejkuś a ja dziś cały dzień na BB....
o nieeee, to straszne....muszę się zebrać, bo nic jeszcze nie zrobiłam, a dziecko coś głodne chyba juz...pieczemy naleśniki, później prasowanie i juz, oczywiscie na siedząco...a i jeszcze pieluchy zawieszę - wyprałam...

miłego dnia i wieczorka dziewczyny!!!
 
reklama
Do góry